Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Stanje na putevima, registracija, osiguranje i druge informacije
Odgovori
Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14192
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od pedja » 22 Jul 2012, 16:19

Pancevac nije bg ulica.
Svejedno, nema obavestenja ni na AMSS sajtu.

Poslato s ge trista, uz pomoc tapatoka

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45824
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od Geza » 24 Jul 2012, 19:27

Saobraćaj na autoputu kod Batajnice od sutra redovno

Saobraćaj na novoizgrađenoj deonici autoputa Dobanovci - Batajnica od sutra će ponovo biti normalizovan, saopšteno je iz JP "Putevi Srbije".

Vozila koja saobraćaju iz pravca Novog Sada ka Beogradu, do centra grada dolaze preko novoizgrađene petlje Dobanovci.

Vozila koja idu iz pravca Novog Sada ka Batajnici i Zemunu, moraju da se isključuju na petlji Novi Banovci.

JP ''Putevi Srbije'' apeluje na sve učesnike u saobraćaju da obrate pažnju na postavljenu privremenu saobraćajnu signalizaciju, prilagode brzinu kretanja uslovima na putu.
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30015
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od trojanac » 26 Jul 2012, 15:31

Ja nikako da skapiram ima li neka opcija da se uključim iz Batajnice na obilaznicu tj. ovaj novi deo autoputa koji ide prema aerodromu?
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
nuk
Postovi: 7607
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:49
Garaža: Renault Espace 2.0dCi
Lokacija: Ns
Kontakt:

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od nuk » 26 Jul 2012, 16:57

Jedino iz centra ka Banovcima pa na autoput

TT post

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od NexT » 26 Jul 2012, 17:06

Ko planira sa Nbg prema Nisu neka pripazi na guzvu na auto-putu. Radi se smer prema Nisu, kod Dusanovca. Guzve su prilicne, pocinju cim se sidje sa Gazele. Celo leto ce se raditi deo auto-puta kroz Bg, prema Lasti.

Floyd
Postovi: 19654
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:18

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od Floyd » 26 Jul 2012, 20:58

Domacinski, u sred sezone godisnjih odmora :uf:

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Korisnikov avatar
blaugrana
Postovi: 6885
Pridružio se: 26 Jan 2012, 17:08
Lokacija: Novi Sad

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od blaugrana » 26 Jul 2012, 22:35

Tad im je najmilije :kuku:

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od NexT » 26 Jul 2012, 22:37

Pa ja vas ne razumem... Nece valjda na prolece, pa da sve bude spremno do leta? :zbunjen:

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od Ogi » 29 Jul 2012, 01:28

Jutros sam bio na Bubanj potoku... i pored pijace kolona kilometrima dugacka, nisam isao do kraja iste jer sam skrenuo na avalski put prema gradu... u koloni 90% stranaca... nisam u toku, da li ih tu vodi neka nazovi obilaznica? Da li moraju tuda da prolaze, nemoguce da su svi samoinicijativno krenuli tuda? Znaci bilo me je sramota sto sam odavde, ono je strasno, napolju 35 stepeni, ljudi u koloni idu mic po mic i tako kilometrima, gledam im face, svi ocajni, izvrnuli se u kolima, strasno!!! Svanuce i njima valjda kada se zavrdi koridor 11...

Korisnikov avatar
McGruja
Site Admin
Postovi: 13409
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:48
Garaža: Suzuki Vitara 1.6 16v AT

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od McGruja » 29 Jul 2012, 10:43

To sam znao kada sam krenuo na more, pa sam išao Avalskim, i uključio se na autoput tek posle svih tih sranja.
Teška smo govna što se tiče turista, i onako se retko ko zadržava u Srbiji, a sada uskoro neće ni putovati kroz nju

Korisnikov avatar
Texonja
Postovi: 4510
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:09
Garaža: X3
Lokacija: Poker table

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od Texonja » 29 Jul 2012, 11:04

Teska smo govna, znaju i oni to, ali su jos gora govna Rumuni i Bugari. Zapitajte se zasto stranci ne idu kroz te dve zemlje? Zato sto nema autoputa je odgovor koji se namece. A mozda je pravi odgovor zato sto te dve zemlje i pored toga sto su u EU nisu bezbedne kao Srbija. Kod nas ih sigurno niko nece oteti, nece ih zaustaviti lazni policajac, nece ih zaustaviti srpska policija ako voze iole po pravilima, nece ih pokrasti kada parkiraju auto na benz pumpi da odmore... Imaju sigurno i oni razloge zasto idu kroz Srbiju.

Jbt, stao sam u odbranu Srbije :)
Inace se slazem, i mene je cesto sramota kada vidim takve scene, gomila njih stoji na rampama, ovima sto naplacuju se *ebe za guzvu, oni lagano krckaju svoju smenu, a ovima sa vrha se jos vise *ebe jer oni kada prolaze za njih se cisti kolona jer imaju pratnju pod rotacijom.
Everything happens for a reason. Sometimes the reason is that you're stupid and make bad decisions!

Korisnikov avatar
Heinz
Postovi: 19268
Pridružio se: 12 Mar 2012, 19:27
Garaža: Civic FK2 1.8
Lokacija: Voždovac

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od Heinz » 29 Jul 2012, 22:31

Vode ih flajeri sa naplatnih rampi, da idu obilaznicom umesto kroz centar. Verovatno bi ta km kolona bila još gora da se ne ide tuda.

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od NexT » 29 Jul 2012, 23:44

Veceras guzva u pravcu prema Nbg kod Dusanovca... Bio prvo lancani (msm 4 auta, nista ozbiljno) kod iskljucenja za auto komandu, pa posle radovi, tj prelaz na drugu stranu...

Nikada mi nece biti jasni nasi ljudi kad voze u koloni... Peti auto odjednom pocne da koci, i skoro stane iz meni nepoznatog razloga, a prethodna 4 ispred njega nastave normalno :uf:

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30015
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od trojanac » 01 Avg 2012, 11:40

Iz pravca Niša, kad se prođe naplatna rampa Bubanj potok, tu su neki radovi. Nemojte da se prevarite kao ja i kolega, pre neku noć kad smo se vraćali iz Niša. Imaju dve trake, jedna pravo i jedna levo, koja ulazi u suprotan smer. Naravno, nigde ništa nije obeleženo. Mi produžili pravo i završili na obilaznici, tako da smo putovali bar pola sata duže, dok smo okružili okolo. Treba se izdvojiti levo ako hoćete da se popnete uz BP i izađete na Konjarnik.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45824
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Stanje na putevima, radovi, izmene saobraćaja...

Post od Geza » 11 Avg 2012, 10:12

Zatvara se most Gazela za vikend

Zbog drugog dela testa opterećenja čelične konstrukcije Gazele, ovaj most biće potpuno zatvoren za saobraćaj od subote 11. avgusta u 22 časa do nedelje 12. avgusta u 12 časova.

Za vreme testiranja opterećenja mosta, saobraćaj će biti drugačije organizovan nego što je to uobičajeno.

Sva vozila u tranzitnom saobraćaju koja se iz smera Šida kreću prema Nišu, mogu se na Dobanovačkoj petlji isključiti na obilaznicu oko Beograda i ići do petlje Bubanj potok, gde će se uključiti na autoput prema Nišu.

Ova alternativa je već predviđena kao obavezna za tranzitni saobraćaj za teretna vozila preko 3.5 t.

Vozila koja autoputem ipak dođu do Novog Beograda, treba da se ispred Beogradske arene isključe na prvoj petlji i preko izlazne rampe uđu u ulicu Španskih boraca.

Dalje će se kretati ulicom Đorđa Stanojevića do saobraćajnice ispred kompleksa Delta sitija. Potom će navedenom saobraćajnicom ispred Delta sitija ući u ulicu Jurija Gagarina kojom će izaći na most na Adi.

Po prelasku preko mosta, na prvom isključenju ulazi se u Radničku ulicu i potom u Kirovljevu (rampom prema Banovom Brdu) gde se po završetku rampe ulazi u ulicu Visoku, Paštrovićevu i nazad u Radničku, pa Bulevarom Vojvode Mišića do Mostarske petlje, gde se ponovo uključuju na autoput u pravcu Niša.

Usmeravanje saobraćaja na svim skretanjma, od izlaska sa autoputa kod petlje Arena pa do vraćanja na autoput u smeru ka Nišu na Mostarskoj petlji, biće olakšano posebnim saobraćajnim znacima na kojima će jasno biti obeležena oznaka Niš.


Sva vozila iz tranzitnog saobraćaja koja se iz smera Niša kreću ka Šidu, mogu se na petlji Bubanj potok isključiti na obilaznicu oko Beograda i ići do Batajničke petlje gde će se uključiti u smer autoputa prema Šidu. I ova alternativa već je predviđena kao obavezna za tranzitni teretni saobraćaj vozila preko 3.5 t.

Vozila koja iz smera Niša dođu autoputem do mosta Gazela biće usmerena sa autoputa preko Mostarske petlje u Bulevar Vojvode Mišića, da bi se iza Beogradskog sajma usmerila rampom na Most na Adi.

Po prelasku mosta ulazi se u ulicu Jurija Gagarina kojom će se ići do Delta sitija i postojećom saobraćajnicom ispred njega ući u ulicu Đorđa Stanojevića. Dalje, vozila će se kretati ulicom Španskih boraca do petlje Arena gde se ponovo uključuju na autoput u smeru Šida.

Usmeravanje saobraćaja na svim skretanjma, od izlaska sa autoputa kod petlje Mostar, pa do vraćanja na njega na petlji Arena biće olakšano posebnim saobraćajnim znacima na kojima će jasno biti obeležena oznaka Šid.
Pravac kretanja za vozila u tranzitu kroz Beograd obeležen je na mapi

Mapa preusmeravanja tranzitnog saobraćaja kroz Beograd tokom potpune obustave saobraćaja na mostu Gazela.

Slika

Učesnici lokalnog gradskog putničkog saobraćaja u Beogradu za prelazak preko Save mogu koristiti Brankov most, Stari savski most i novi most na Adi.
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Odgovori