Parking servis

Stanje na putevima, registracija, osiguranje i druge informacije
Odgovori
Korisnikov avatar
djiuliju
Postovi: 1468
Pridružio se: 13 Jan 2012, 13:56
Garaža: Clio II ph2 1.2 16v
Lokacija: Jagodina

Re: Parking servis - lopuze

Post od djiuliju » 01 Feb 2012, 18:38

Meni jednom ispred klinickog kontrolor rekao da mogu da uplatim ako posaljem vise poruka redom za vise sati, recimo dve poruke odjednom za dva sata. Mada tad nisam probao. Ali u Jagodini jesam jednom, i moze. Bez problema sam uplatio za dva sata sa dve poruke, jedna za drugom

nixa
Postovi: 2076
Pridružio se: 10 Jan 2012, 21:52
Lokacija: Beograd

Re: Parking servis - lopuze

Post od nixa » 01 Feb 2012, 18:43

A i obratite pažnju da u Beogradu sat parking servisa je nešto pomeren na napred, tako da kad parkirate npr u 12h i platite, stigne odgovor da ste uplatili do 13:05 recimo...

Nisu drugi dzukele, nego mi bismo sami da pravimo stvari kako se svakome lično hoće, a niko ne sagledava da li bi ta logika dovela do kontra efekta...

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8808
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Nemam garažu :(
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Parking servis - lopuze

Post od Gaginh0 » 01 Feb 2012, 18:44

Jao koliki sam tekst napisao, sve lepo i zapuca mi nesto net ili forum... awwwwwwwwwwww!

Uglavnom kontrolor je u pravu, on ne zna kad i koliko ti cesto placas parking, ali napu*e mi se kur*a svi iz Parking servisa!

Ja imam 3-4 lokacije u gradu gde najcesce parkiram, i to pored nekih kafica. Imam par belih papira u autu na kojima pise da sam u odredjenom kaficu. U NS vlasnici kafica koji su u zoni naplate parkiranja se obicno dogovore sa kontrolorima da mogu popiti pice na racun kuce, a da za uzvrat ne diraju automobile gostiju koji istaknu da su u tom kaficu. Eto ja tako koristim, ne moram biti u tim kaficima, a ne placam parking ;)

P.S. Ogromno olaksanje mi je kad zurim na fax, kod fakulteta ima oko 500-600 parking mesta, za 1500 automobila, pa se ne moze naci parking posle 9h. Odmah prekoputa imam ogroman parking, pored koga je kafic i naravno placa se parking. Ispada da sam po ceo dan svaki dan u tom kaficu, ali meni ni jedna kazna jos nije tu napisana :D
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
sasa lbg
Postovi: 1569
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:11
Garaža: citroen C5 ,passat B3,citroen C3,vw caddy
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Parking servis - lopuze

Post od sasa lbg » 01 Feb 2012, 19:07

nixa je napisao:Pa sa dve poruke se uplaćuje odmah dva sata... Nema potrebe da čekaš istek prvog sata da bi uplatio drugu...
.
Ja za to nisam znao..to je meni dobra novost :doubleup:

Korisnikov avatar
kvcali
Postovi: 3008
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:02
Garaža: Omega B2 2.0
Lokacija: Kraljevo
Kontakt:

Re: Parking servis - lopuze

Post od kvcali » 01 Feb 2012, 19:24

Ne znam kako je za beogradjane, ali ja kad sam u BG-u nikad ne placam parking, imam citavu kolekciju cestitki, i mogu da me povuku za K...., posle godinu dana komunalna potrazivanja pravno zastarevaju, tako da ogromna vecina tih kazni vise ne vazi...
Slika

GS, GS/E, GSE, GTE, GSI, OPC # Irmscher, Mantzel, Steinmetz, Zender, Lexmaul, Mattig, Rieger, Kissling

http://www.opelteamserbia.com/forum

Scuderia
Postovi: 13495
Pridružio se: 22 Jan 2012, 20:20

Re: Parking servis - lopuze

Post od Scuderia » 01 Feb 2012, 19:25

Drago mi je cuti ovo :mrgreen:

Zveroljub
Postovi: 928
Pridružio se: 14 Jan 2012, 20:33
Garaža: Astra j

Re: Parking servis - lopuze

Post od Zveroljub » 01 Feb 2012, 19:47

Na toj "dnevnoj karti" pise PREDRACUN (bar u Beogradu) umesto racun, a predracun se ne mora platiti.
Njihova greska i ko ih j.be!!! :sreckovic:

RS TEAM
Postovi: 154
Pridružio se: 13 Jan 2012, 17:56
Lokacija: Beograd

Re: Parking servis - lopuze

Post od RS TEAM » 01 Feb 2012, 19:55

I meni se desila slična situacija kao i Walkeru, sa prozora 5 sprata sam video kako mi kači papirče
EEE okrenem centralu i zamolim da mi ponište jer sam se zahebao i ladno mi obrišu, čak i vidim posle par minuta da je kazna skinuta sa šoferke
Tad su mi objasnili da nema ni minuta kašnjenja kad je produženje u pitanju jer te upozoravaju pre isteka, takođe možeš da pustiš sve sate odjednom u zavisnosti od zone

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Parking servis - lopuze

Post od NexT » 01 Feb 2012, 21:30

Dobio sam pre par dana kaznu. Drugi put na isti fazon.

Kad parkiram kod faxa (ako nema mesta na nasem parkingu, a obicno nema jer ne posecujem prva predavanja) uplatim 2h i zamolim onog mamlaza da mi ne pise kaznu, jer mi treba bar 3-3.5h da tu bude auto... Nekad mu kupim pice, nebitno, ugl ja prolazim bez kazne.

Jednom sam dobio preeee godinu i po. Naravno nisam je platio, oni poslali jednu opomenu i cao.

Pre neki dan, ubacili drugog mamlaza, i on mi naravno napise. Onda sam ga jurio okolo da mu se nacestitam mile majke, al ga nisam navatao. Ugl, necu ni ovo da platim, nek se teraju... Smradovi...

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8808
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Nemam garažu :(
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Parking servis - lopuze

Post od Gaginh0 » 01 Feb 2012, 22:13

@ kvcali - jesi siguran da zastareva tako brzo?

Ako je tako onda imam samo par komada, ja sam mislio da zastareva posle dve godine, pa sam ih tako otpisivao... Na zalost najvise ih imam u poslednjih 6 meseci, jedno 3-4, al jbg, tako je kako je....


Letos kad sam radio na Strandu (tu se placa parkiranje 60din ceo dan (bela zona)) rekao mi je kontrolor da napisem da radim na Strandu za JKP Gradsko zelenilo, i da kopiram akreditaciju i da sve ostavim ispod soferke na vidnom mestu. Ja sve uradim tako, i prvi dan nista, drugi dan kazna. Ja sutra dan navatam tog sto mi je to rekao i kaze mi on da nije on radio vec "cupavi idiot, njegova je smena bila", ja navatam "cupavog idiota" pocne nesto da mumla, ja mu lepo objasnim sve i do kraja sezone vise nijedna kazna mi nije stavljena. Eto ako mojim Novosadjanima bude trebala pomoc na tu foru nagodinu, mozda mogu da sredim za podrucje Stranda :smesko:
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
kvcali
Postovi: 3008
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:02
Garaža: Omega B2 2.0
Lokacija: Kraljevo
Kontakt:

Re: Parking servis - lopuze

Post od kvcali » 01 Feb 2012, 22:34

Sve komunalne usluge 1 godina, clan 378.

http://www.dobrovoljno.rzzo.rs/download ... Odnosi.pdf
Slika

GS, GS/E, GSE, GTE, GSI, OPC # Irmscher, Mantzel, Steinmetz, Zender, Lexmaul, Mattig, Rieger, Kissling

http://www.opelteamserbia.com/forum

Korisnikov avatar
Day Walker
Postovi: 23306
Pridružio se: 12 Jan 2012, 01:58
Garaža: Audi Q3, Škoda Kamiq
Lokacija: Beograd

Re: Parking servis - lopuze

Post od Day Walker » 01 Feb 2012, 23:34

Stvarno pise predracun na onom nalogu za uplatu :shock:

hahahaha.... :rofl:
Brzine idu u H-a !!!

Slika

Slika

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Parking servis - lopuže

Post od NexT » 01 Feb 2012, 23:42

Aj, pored toga, sad bas gledam ovo sra*e...


zar ne bi trebalo da pise u koliko h je primeceno vozilo, i onda kada je napisana kazna?

Od trenutka parkiranja imam 15 min da uplatim parking. Meni je kazna pisana u 11.17h, a od 11 mi je predavanje i kasnio sam na njega -.-

Korisnikov avatar
Day Walker
Postovi: 23306
Pridružio se: 12 Jan 2012, 01:58
Garaža: Audi Q3, Škoda Kamiq
Lokacija: Beograd

Re: Parking servis - lopuže

Post od Day Walker » 01 Feb 2012, 23:44

Meni samo pise da je napisana u 12:04
Brzine idu u H-a !!!

Slika

Slika

Stjepa
Postovi: 2200
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:36
Kontakt:

Re: Parking servis - lopuže

Post od Stjepa » 01 Feb 2012, 23:47

Prostudirajte bolje taj papir. Pise jasno vreme "opazanja vozila", tj kada vas je prvi put uneo u sistem i primetio da su parking sati istekli. Tako je bilo preeeeee 3 godine kada sam popio prvu i jedinu kovertu za parking.

Odgovori