Koridor 10 & 11 - Izgradnja

Stanje na putevima, registracija, osiguranje i druge informacije
Odgovori
Korisnikov avatar
Heinz
Pridružio se: 12 Mar 2012, 19:27
Garaža: Civic FK2 1.8

Re: Koridor 10 & 11 - Izgradnja

Post od Heinz » 13 Avg 2019, 10:27

Aleksandra Velikog

antivenom
Pridružio se: 18 Mar 2019, 13:06

Post od antivenom » 13 Avg 2019, 12:03

Darko je napisao:Jel to koridor 11 nazvan put milosa velikog?
Za sada je jos uvek to nezvanicno tj AV je predlozio onako u njegovom fazonu kao ja se nista ne pitam samo kazem(a sa druge strane zna se sta njegova rec znaci) a posto je to kao sam narod se slozio bice to i zvanicno naziv koridora, kladim se.

Korisnikov avatar
Heinz
Pridružio se: 12 Mar 2012, 19:27
Garaža: Civic FK2 1.8

Post od Heinz » 13 Avg 2019, 13:51

Koridor 11 je Mrkina izmišljotina, nešto drugo se mora smisliti.

Korisnikov avatar
Kabe
Pridružio se: 13 Jan 2012, 05:47
Garaža: Honda Accord CL7, Mazda 2, Sparkilak

Post od Kabe » 15 Avg 2019, 10:48

U prethodnih desetak dana vozikao sam se koridorom 10 i grdeličkom klisurom.

Za početak, pri dolasku na jug, isključio sam se na prvom izlazu za LE. Dolazim do "naplatne stanice". Kontejner, zatrpan šljunkom u krivini. Ispred mene šleper. Gledam, ne verujem. Da li ima ENP? Nema ENP? Sotojimo, dolazim do "šaltera" i pitam momka, gde je ENP? On kaže, samo teraj, namontirali su ga ISPRED rampe... Hit. Iskobeljah se nekako iz tog horora i prašinčine. Pravac LE. Tu ostavio jednu osobu, i pegla dalje da odvezem druga do Vladičinog Hana. Ne pada mi napamet da idem novim auto-putem. LE - V.Han komplet starim. Bombona. Uštedeo putarinu, prosečna brzina 130-140. Nigde žive duše.

Put sređen, sve rupe popunjene. Nijedan kamion na putu. Tuneli Manojle (prekršteno: Manajle) i Kržince u kompletu presvučeni novim asfaltom. Milina...

Nadam se samo da će održavati rutu nadalje. Tako da, ko ima nedoumice da li ići ovim putem, neka ne razmišlja.

Što se tiče "završene" deonice auto-puta, ništa nije tu završeno. Svakodnevno kamioni rade, guše meštane i prave probleme. Reče mi poznanik, da će u jednom ternutku morati i da obustave saobraćaj na putu da bi mogli da se bave sanacijom, samo čekaju da se malo slegne gungula i sezona, a bogami i zemlja.

Na pitanje zašto materijal voze uz brdo, iako mogu da ga voze nizbrdo, vozači ogovaraju: "Zato što je skuplje uzbrdo". Pa vi vidite gde mi živimo.
ОПРЕМ ДОБРО! Posetite blog - Kabe.Space

Odgovori