Pojačane kontrole saobraćajne policije

Stanje na putevima, registracija, osiguranje i druge informacije
Korisnikov avatar
VladanL
Postovi: 3
Pridružio se: 16 Jan 2012, 18:41
Garaža: Punto classic - dynamic
Lokacija: Beograd

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od VladanL » 26 Mar 2012, 09:05

Hehe.. ono sa fotke mora da je neka obuka :loool: nikad ih nisam video toliko na jednom mestu!
Meni jedino frka od blesavih klinaca koji ili nemaju ili su tek dobili vozacku; neznaju da voze ali stiskaju gas koliko god moze. Prosao sam bar 10 puta u poslednjih 10 dana pored takvih, nije nimalo prijatno pogotovo kad vozis dete.
Mnogo ih brate ima.
VladanL

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29861
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od trojanac » 26 Mar 2012, 10:36

Vladane, u pravu si. Evo šta kaže Okanović... Vozači početnici uzrok čestih nesreća!
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
cozmo
Postovi: 5021
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:50
Garaža: Peugeot 307 1.6 HDI, Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI
Lokacija: Novi Sad

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od cozmo » 26 Mar 2012, 17:47

Kakva pojacana kontrola? Juce i prekjuce idem autoputem i punkt kod Batajnice zvrji prazan a nema ih ni da mere brzinu, i kad sam isao i kad sam se vracao, oba dana, svi jurcaju preko 120kmh jedini ja drzim oko 70 ko debil.

Niti ih ima na pravcu od lakat krivine pa na dalje.

(onaj pravac koji najvise kontrolisu ZP-Batajnica autoputem).
"This is Chief Inspector Clouseau’s residence. This is Chief Inspector Clouseau speaking on the pheun.”

Korisnikov avatar
Grujic
Moderator
Postovi: 13155
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:39
Garaža: Bmw 320d e90 & 316i E36 Kupe
Lokacija: Beograd

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od Grujic » 26 Mar 2012, 17:50

Ma to sto ih nema tu se zalomilo tako, pun ih je grad bio u poslednje vreme

Korisnikov avatar
FitnessGuy
Postovi: 278
Pridružio se: 15 Jan 2012, 13:56
Lokacija: Smederevo;

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od FitnessGuy » 26 Mar 2012, 18:12

Ne samo BG, tako je bilo i u SD-u. Poslednjih nekoliko dana ih ne viđam po gradu.
You think "roid rage" is bad? Try taking away a habitual coffee drinker's morning java, then see what happens!

Korisnikov avatar
cozmo
Postovi: 5021
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:50
Garaža: Peugeot 307 1.6 HDI, Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI
Lokacija: Novi Sad

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od cozmo » 26 Mar 2012, 20:14

Grujic je napisao:Ma to sto ih nema tu se zalomilo tako, pun ih je grad bio u poslednje vreme
Grujo to mi je svakodnevnica, taj pravac. Nisam ih dugo video! A tu su uvek dzudzali.

Nema ih cak ni kad se skrece u M. Milankovica od Tosinog, tu uvek stoji patrola...

Mozda su pojacali na magistralnim pravcima, ipak tu ima vise udesa i prekoracenja?
"This is Chief Inspector Clouseau’s residence. This is Chief Inspector Clouseau speaking on the pheun.”

Korisnikov avatar
nuk
Postovi: 7607
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:49
Garaža: Renault Espace 2.0dCi
Lokacija: Ns
Kontakt:

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od nuk » 26 Mar 2012, 20:16

kad pomene,
u subotu su stajali maltene na samoj lakat krivini, tu ih do sad, nikada nisam video

Korisnikov avatar
cozmo
Postovi: 5021
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:50
Garaža: Peugeot 307 1.6 HDI, Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI
Lokacija: Novi Sad

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od cozmo » 26 Mar 2012, 21:51

E da tu sam ih video, podseti me, i tamo sa suprotne strane pecaju iz pravca Kvantasa. Takodje stoje i kod Swiss Liona tu.

Ali i tu su i ranije stajali, posto ja vec 19 god vozim tuda pa znam... mada dosta retko.
"This is Chief Inspector Clouseau’s residence. This is Chief Inspector Clouseau speaking on the pheun.”

Korisnikov avatar
steva_anya
Postovi: 5456
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:29
Garaža: Honda Civic 1.8 Sport 2011
Lokacija: Beograd

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od steva_anya » 26 Mar 2012, 22:03

cozmo je napisao:Kakva pojacana kontrola? Juce i prekjuce idem autoputem i punkt kod Batajnice zvrji prazan a nema ih ni da mere brzinu, i kad sam isao i kad sam se vracao, oba dana, svi jurcaju preko 120kmh jedini ja drzim oko 70 ko debil.

Niti ih ima na pravcu od lakat krivine pa na dalje.

(onaj pravac koji najvise kontrolisu ZP-Batajnica autoputem).

Zivim u Batajnici, idem 2x idem do grada i nazad, podjednako batajnickim drumom i auto putem. Ne pamtim kad me je neko obisao brze od 100km/h, vozim 60-70km/h. Ne znam kako to "svi jurcaju 120"??
Ni stranci na auto putu ne idu brze od 90-100km/h.

Pre par dana, od sajma do Kraljeva je bilo oko 10 patrola. U povratku takodje. Neka ih ako ce da rade kako treba, a ne za dzeparac.
stomatologija na drugaciji nacin: tomorrow tooth
https://www.facebook.com/LegeArtisDrKopanja

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od NexT » 26 Mar 2012, 22:08

cozmo je napisao:
Nema ih cak ni kad se skrece u M. Milankovica od Tosinog, tu uvek stoji patrola...
stajali danas :)

Korisnikov avatar
cozmo
Postovi: 5021
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:50
Garaža: Peugeot 307 1.6 HDI, Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI
Lokacija: Novi Sad

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od cozmo » 26 Mar 2012, 22:13

steva_anya je napisao:Zivim u Batajnici, idem 2x idem do grada i nazad, podjednako batajnickim drumom i auto putem. Ne pamtim kad me je neko obisao brze od 100km/h, vozim 60-70km/h. Ne znam kako to "svi jurcaju 120"??
U subotu i juce su vozili kao manijaci. Svakog vikenda kad idem za Pazovu tako jure, recimo idem 70 i pre suzenja za nadvoznjak uletanja ispred mene su sumanutom brzinom to sigurno nije 100kmh vec mnogo vise. Na autoputu do Pazove ne skidam ispod 130 i najsporiji sam. Kad krenem da pratim ostale, doguram do 150-160kmh. Znaci to je brzina kojom voze na autoputu.

Idem 60 na nadvoznjaku (iako je na sredini dozvoljeno 40) i uvek mi se nabiju u rep i blicaju. Od Yuga do Jaguara. A nadvoznjak znate svi kakav je - raspad.
"This is Chief Inspector Clouseau’s residence. This is Chief Inspector Clouseau speaking on the pheun.”

Korisnikov avatar
dunx81
Postovi: 5575
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:20
Garaža: Civic 1.8
Lokacija: Zrenjanin

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od dunx81 » 27 Mar 2012, 10:56

Na putu NS-ZR su promenuli lokaciju radarisanja. Sada su redovni pred most preko Jegricke. Svakog dana kad se vracam kuci (16-17)h su tu.

Korisnikov avatar
dag81
Postovi: 7234
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:09
Garaža: BMW1 118d i Doblo JTD radna makina :)
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od dag81 » 27 Mar 2012, 13:22

To tamo posle stare Zaljaske?
Napisi sve lokacije za taj put, kad vec ides svaki dan. :)

Korisnikov avatar
dunx81
Postovi: 5575
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:20
Garaža: Civic 1.8
Lokacija: Zrenjanin

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od dunx81 » 27 Mar 2012, 14:54

Da, izmedju te stare zabaljske i Jegricke.
Neki dan su bili i kod "Debelog Lada" (takodje snimaju ove koji dolaze iz ns)
Onda znaju da stoje i par km posle zabaljske sa desne strane na onoj dugackoj blagoj krivini, ima ih i ispod kackog mosta (tu hvataju ove iz pravca zr) a znaju da stoje i pre kacke petlje sa desne strane u toj kao industrijskoj zoni (negde preko od "MDD Group-a",ne mogu sad bas da ocenim)
Na izlasku iz ZR pre "Citadele" su redovni sa belim Pajerom. Tu su kuma navatali,isao 80 a ogranicenje 50.
Malo sam nabacao al to je u principu to za period izmedju 16 i 17h kad tuda prolazim. U zadnje vreme su najredovniji kod Jegricke i posle glavne zabaljske

A inace jednom prilikom su napravili navlakusu,pukom srecom nisam uleteo. Postavili radar na uobicajenom mestu i par km dalje jos jedan. Ulov zagarantovan.

Korisnikov avatar
cozmo
Postovi: 5021
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:50
Garaža: Peugeot 307 1.6 HDI, Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI
Lokacija: Novi Sad

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od cozmo » 27 Mar 2012, 15:07

dunx81 je napisao:Na izlasku iz ZR pre "Citadele" su redovni sa belim Pajerom. Tu su kuma navatali,isao 80 a ogranicenje 50.
Tu najvise i hvataju. Takodje cesto stoje kad se iz pravca NSa predje nadvoznjak i skrene u Zarka Zrenjanina. Ko ne stane pesacima, nema zmigavac ili mu nesto neispravno od svetlosne signalizacije... ili cisto ovako.
"This is Chief Inspector Clouseau’s residence. This is Chief Inspector Clouseau speaking on the pheun.”

Odgovori