Pojačane kontrole saobraćajne policije

Stanje na putevima, registracija, osiguranje i druge informacije
Korisnikov avatar
Grujic
Moderator
Postovi: 13155
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:39
Garaža: Bmw 320d e90 & 316i E36 Kupe
Lokacija: Beograd

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od Grujic » 19 Mar 2012, 20:08

Moze biti... Sada je i jedno pivo knap za 5000din...

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14192
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od pedja » 19 Mar 2012, 20:35

Stjepa je napisao: Nista, aj sad lepo polako lociraj sve te nove pozicije. :)
Pozicije na kojim ih srecem redovno su
UE-Zlatibor: kamenolom, cajetinski "OMV" iliti DMV :kezo: i to pre pumpe, ili nesto dalje - pred krivinu ulevo
Zlatibor-UE:Kada se krene nizbrdo posle Cajetine, krivina ulevo, a iza krivine prosirenje na kojem su redovno i uvek nekom pisu nesto (najcesce punu) :D

I cesto oko Susice sretah plavi 306 karavan.

--------
E, ovog puta su se nasli na novim (za mene) pozicijama:
Posle Susice, ka UE, idu neke hale (Bohor mislim) E, tu su se uvalili u rikverc uzbrdo i snimaju ove sto idu od Susice, preko mosta. [za to me ne bi cudilo da rade stalno, ali ja ne videh do sada]
Drugi su se pentrali uzbrdo kod one farme mleka/sira, nesto kasnije ka UE, ali su verovatno isli samo po sir :rofl: kao i oni kod Sopalovica, koji su verovatno bili u krkanluku ... U Cajetini su nasli nove pozicije, prebacivsi se neocekivano na drugu stranu puta, na samo iskljucenje, kada se ide sa Zlatibora. Realno, tu je najbolja pozicija, taman kada ulete u punoj brzini u naseljeno mesto... I uvek sam se pitao zasto ih nikada nema kada se ide ka raskrsnici za Taru, tamo gde se put suzava na dve trake, a ogranicenje ide na 60. E, sada sam ih i tu video...

Mada, sve je to vecinom preventivno. Osim onih kod Bohora.

I da, 'ladno je lik kod kamenoloma upalio rotaciju i krenuo nizbrdo u rikverc. Zaustavio je celu kolonu... Ne bih znao sta je dalje bilo, jer sam otisao na drugu stranu...

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od NexT » 19 Mar 2012, 20:37

pocele po Beogradu da zuje Aprilije i Suzukiji... :censored:

Korisnikov avatar
fq400
Postovi: 1458
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:59
Garaža: Lancer

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od fq400 » 19 Mar 2012, 20:42

Misliš na presretače? Koga 'vataju, kola ili motocikle?

ftj
Postovi: 13038
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od ftj » 19 Mar 2012, 20:48

Jednom mi se desilo da popijem malo pivo i odmah nakon toga me zaustavio pandur i mrzelo me da cekam tih 15 minuta i duvam i naduvam 0.35(tad je bio stari zakon). Sa druge strane desilo mi se i da popijem 3 velika piva u nekom periodu i ne pijem nista 2 sata i onda naduvam 0.0.

Korisnikov avatar
stefanan
Postovi: 9518
Pridružio se: 16 Jan 2012, 17:46
Garaža: Fiat Stilo 1.9 mjet

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od stefanan » 19 Mar 2012, 22:02

Jutros na slaviji cetvorica regulisu,a bilo je jos jedno 20ak okolo :glavomuzid: izgleda da vole tamo da se okupljaju :D

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od NexT » 20 Mar 2012, 01:28

fq400 je napisao:Misliš na presretače? Koga 'vataju, kola ili motocikle?
ma otkud znam, nek hvataju koga hoce, samo mene nek obidju :D

Aprilije su klasicna saobracajna policija, imaju radare u "gepeku", pa mogu njima da vataju, a mogu i samo da kontrolisu... Letos sam gledao kako lik sa S klasom preko pune obilazi autobus, i taman sam pomislio na isto jer sam bio u frci, kad u retrovizoru odjednom Aprilija sa upaljenim strobovima, i zaustavio ga je posle 200 metara na prosirenju... Zajebano je, ne vidis ih iza kola uopste...

Suzukiji su kao presretaci, verovatno se zagrevali za sezonu u Bg, da daju do znanja da su tu, a posle idu na magistralne i oni bi trebali da vataju motore koji divljaju po gradu...

Kad saberemo sta su sve kupili u zadnjih godinu dana bice ovo veselo leto...

Korisnikov avatar
Grujic
Moderator
Postovi: 13155
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:39
Garaža: Bmw 320d e90 & 316i E36 Kupe
Lokacija: Beograd

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od Grujic » 20 Mar 2012, 01:31

Ranije motori nisu mogli da mere brzinu vec su imali kameru za ostale prekrsaje...

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od NexT » 20 Mar 2012, 01:41

verujem da ne moze ni sad kao presretac da meri, al da moze posteno da ti se naje*e svega po spisku za sve ostalo sto uradis...

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30009
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od trojanac » 20 Mar 2012, 02:00

Ako uspeju da primire divljake na motorima, onda vredi uloženo i ne smeta mi da stalno kruže gradom. BTW, kad kažem divljake, ne mislim da su svi motociklisti takvi, ali ima ih dosta i takvih se najviše bojim.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Texonja
Postovi: 4510
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:09
Garaža: X3
Lokacija: Poker table

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od Texonja » 20 Mar 2012, 02:54

trojanac je napisao: BTW, kad kažem divljake, ne mislim da su svi motociklisti takvi
Nisu svi, nego ogromna vecina!
(isto kao i ovi divljaci sa BMW-ovima, umesto da kupe neke fine aute) :)
Everything happens for a reason. Sometimes the reason is that you're stupid and make bad decisions!

Korisnikov avatar
superboss
Postovi: 3771
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:09
Lokacija: Speck in the Sea

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od superboss » 20 Mar 2012, 07:55

NexT je napisao:pocele po Beogradu da zuje Aprilije i Suzukiji... :censored:

Ufff oni su zajebaniiiii.....cini mi se da po NS za tu duznost biraju samo one najnapaljenije :x


Cesto ih gledam po NS: pridju sa zadnje strane, iz mrtvog ugla. Pogledaju sta je na zadnjim sedistima, pogledaju da li su svi zavezani....nema sanse da ih primetis, dok obicno nije vec kasno.

Realno, svi mi ovako ili onako krsimo pravila saobracaja u toku dana.
What i do for the livin'? I live for the livin'.

Korisnikov avatar
noob
Postovi: 1033
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:24
Lokacija: Beograd

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od noob » 20 Mar 2012, 15:49

Texonja je napisao: Nisu svi, nego ogromna vecina!
(isto kao i ovi divljaci sa BMW-ovima, umesto da kupe neke fine aute) :)
Kad malo razmislim, ne poznajem ni jednog normalnog vozaca bmw. Svi su napaljeni, samo po gasu, u crveno kazaljka obrtaja i semafor.


Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Vazno da je tvoj auto u top stanju, gram dima ne izbacuje, kocnice guzvaju asfalt, a signalizacija svetli kao svetla stadiona.

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od NexT » 20 Mar 2012, 19:27

od Goce Delceva do BK 2x zamalo da sjebem auto...

Dok sam se izvlacio sa parkinga pored Megatrenda lik mi je kulturno izleteo sa parkinga, i jos on na mene pocne da se dere :uf:
Na raskrsnici Studentska X Tosin bunar, lik je sa Hondom Accord tako uleteo ispred neke ribe sa Puntom (ona bila ispred mene), ja sam pobegao u desnu traku, skroz do autobuske stanice, a on je prosao kao da se nista nije desilo...

Nikada mi se ovako nije zaneo auto O.o

A, devojka kadar nevera :kezo:

Korisnikov avatar
fq400
Postovi: 1458
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:59
Garaža: Lancer

Re: Pojačane kontrole saobraćajne policije

Post od fq400 » 20 Mar 2012, 20:48

Kad već pišemo o tome, i ja sam danas (zamalo) imao veću neprijatnost, mora da je takvo vreme...

Stanem da pustim pešake na pešačkom prelazu, i sa leve strane vidim lika u Omegi karavan, punoj do vrha, kako ide u rikverc sa parkinga, pravo u mene... Što je najgore ide polako, i vidim da će me udariti, međutim nemam gde - sa desne strane stoji bus (isto pušta pešake), ispred mene pešaci, kao za inat milion njih, iza mene kola. Ja trubim, ali ništa. Na kraju ovaj udara u mene, ja pomerim auto sa strane, upalim migavce, izađem - na kolima ništa! 'Ladno me je spasila kuka koju je lik imao - udarila je u zadnji točak (gumu) i sprečila ga da mi ošteti lim... Neverovatna sreća, 20 cm levo/desno i izbušio bi me kao sir (japanski lim, tanak kao papir). Izašao lik, izvinjava se, rekoh, ok je, nema ništa, uh, oblio me hladan znoj u sekundi.

Šta mislite, da li treba da proveravam taj točak/gumu, centriranje, geometriju i slično, ili da se ne cimam? U vožnji nisam ništa primetio, ali šta znam, možda treba proveriti...

Odgovori