Mitsubishi L200

Opšte diskusije o markama i modelima automobila
Korisnikov avatar
sErGiO
Postovi: 278
Pridružio se: 12 Jul 2012, 13:59
Garaža: Alfa Romeo 155 1.8 16V
Lokacija: Beograd

Re: Mitsubishi L200

Post od sErGiO » 21 Nov 2012, 15:18

Otvara peti prozor na zadnjoj strani putničke kabine.
Purezza di linea e prefezione del meccanismo - Alfa Romeo
l silenzio notturno è stato disturbato bruttamente dalla musica del mio cuore sportivo!

Slika

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Mitsubishi L200

Post od NexT » 21 Nov 2012, 17:44

Lepo vi cuvate ovo, s obzirom da je sluzbeni...

Jel pocela da se guli boja sa rukohvata?

Korisnikov avatar
sErGiO
Postovi: 278
Pridružio se: 12 Jul 2012, 13:59
Garaža: Alfa Romeo 155 1.8 16V
Lokacija: Beograd

Re: Mitsubishi L200

Post od sErGiO » 22 Nov 2012, 08:41

Pa čuvamo, što da ne čuvamo. Ko zna da li ćemo ikad više dobiti takav auto pa se trudimo da bude tip top. Ja ga vozim kao da je moj, pazim da ide redovno na servise, jednom nedeljno na pranje...Jedino što kad moram da idem na neki gadan teren ne bojim se da li će da mi, na primer, rikne guma pa da plaćam 25000-30000 dinara komad nego slobodno teram :D
Rukohvati se jesu malo ogulili ali nije strašno.
Purezza di linea e prefezione del meccanismo - Alfa Romeo
l silenzio notturno è stato disturbato bruttamente dalla musica del mio cuore sportivo!

Slika

Korisnikov avatar
sErGiO
Postovi: 278
Pridružio se: 12 Jul 2012, 13:59
Garaža: Alfa Romeo 155 1.8 16V
Lokacija: Beograd

Re: Mitsubishi L200

Post od sErGiO » 21 Dec 2012, 11:00

Pojavili su se i prvi problemčići. Juče ujutru auto normalno upaljen, isteran iz garaže i odvezen do parkinga na poslu. Kasnije u toku dana smo ustanovili da nema tečnosti za stakla, pa smo istu sipali i ustanovili da prskalica ne radi. Osim toga uskoro sam ukapirao da svetla ne mogu da se isključe dok je auto na kontaktu, da žmigavci rade samo ako se uključe sva 4, da brisači neće da se pokrenu kad se gurne ručica na gore...Malo sam čačkao po uputstvu i osiguračima ali ništa nisam primetio pa je ubrzo auto odvezen kod majstora. Dok je auto stigao na red već se ohladio i sve je odjednom proradilo :kezo: Na kraju je zamenjena samo sijalica stop svetla.
Pre neki dan sam pokušao da prebacim pogon sa 4x4 na zadnje točkove i nisam uspeo, auto je trzao pri kretanju i napred i nazad. Vratio sam ručicu na 4x4 i sve je bilo ok. Onda sam sutradan opet pokušao i uspeo da isključim 4x4 :nonono: Dešavalo se i ranije ponekad da neće da isključi odmah 4x4 ali kretanjem u rikverc se i to rešavalo, međutim ovaj put ne. Izgleda da nije najbolje rešen način preko na koji se uključuje i isključuje pogon, blokira diferencijal i uključuje reduktor all in one. Sve je na jednoj ručici za razliku na primer od Lade Nive kod koje nisam imao tih problema, mada kod nje ti treba nadprosečna snaga da pomeriš bilo koju od onih malih ručica pored menjača :rofl:
Purezza di linea e prefezione del meccanismo - Alfa Romeo
l silenzio notturno è stato disturbato bruttamente dalla musica del mio cuore sportivo!

Slika

Odgovori