BG Car Show 2014

Opšte diskusije o markama i modelima automobila
Zaključana tema
Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29980
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: BG Car Show 2014

Post od trojanac » 18 Mar 2014, 12:00

Hvala.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
methane.master
Postovi: 21560
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:30
Garaža: Clio III ph2 1,2 16V

Re: BG Car Show 2014

Post od methane.master » 18 Mar 2014, 14:21

M.M@Sajam2014

Ukratko nije baš "Žali bože 300din. (+200 za parking) ali nije ni daleko. Drastično manja ponuda svega (otprilike 40% od onog regularnog) Jasne su i okolnosti i sve, ali ovo je ipak malo vašarski. :thumbdown:

Da sve ne bude tako crno, evo malo slika. Prvo zaista lepa sekcija sa oldtajmerima. :thumbup:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Širim haos!

ADrei
Postovi: 2699
Pridružio se: 21 Sep 2012, 18:34

Re: BG Car Show 2014

Post od ADrei » 18 Mar 2014, 14:42

methane.master je napisao:M.M@Sajam2014

Ukratko nije baš "Žali bože 300din. (+200 za parking) ali nije ni daleko.
zasto placas parking kad imas ispred ulaza besplatan? :)
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4

Korisnikov avatar
methane.master
Postovi: 21560
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:30
Garaža: Clio III ph2 1,2 16V

Re: BG Car Show 2014

Post od methane.master » 18 Mar 2014, 14:52

Nisam nešto preterano slikao, a na neke štandove nisam ni odlazio. Ili sam bio snužden ponudom, ili nakon loših iskustava od prošle godine, rešio sam da ne gubim vreme.

Tojota:
Nisam neki ljubitelj njihovih novih automobila, mada recimo svidla mi se Corolla, za razliku od Aurisa kog i dalje ne mogu da svarim. Na sliči GT86

Slika

VW samo obišao.
Škoda:
Rapid Sportback ni malo mi se ne dopada. Ko kad bi postojala DDR, ko nekada, pa oni pravili kopiju Audija A3. Onako blago i komično. Ne sporim mu dobre prodajne rezultate.

Da se ispoštuje i matična kuća. Ništa preterano novo. Konačno restilizovaše Megane. Bravo za to, mada su mogli da mu promene i svetla pozadi. Ostalo viđeno.

Slika
Slika

Hyunadi:
Novi i20, veći nego pre, simpa na prvi pogled.


BMW:
Serija 4, tj. serija 3 Coupe, lepo izgleda. U to ime i dve slike za našeg druga ADrei-a

Slika
Slika


Honda:
Civic Black i SW, čisto da ispoštujem Hondaše
Slika
Slika

Utisak za LED-Urketa i NexTa... Štandulja superheroj od koje hiperventiliraju kad je vide, zaista prosečno izgleda. Kud i kamo lepših devojaka po halama.... al dobro, stvar ukusa, a možda ima neki feature koji nisam primetio. ;)


Suzuki:
Nekoliko Swiftova i SX4. Tu je i S-Cross. Poređenje sa SX4, ... nažalost nije to to. U toj klasi bolji izbor je Quashquai.
Za Mišela i Bajkera jedna slika NJKV
Slika


PUG:
Nisu napravili istu grešku kao i prošle godine, pa su stavili kola u dobrim paketima, a sa strane naglasili i cene osnovnih modela.
308 mk2 - nije moja šolja čaja. Auto koji ne liči na PUG, a i promašeni detalji poput prednje maske, idiotskih instrumenata da kazaljkama na desnoj strani i volanom :srbin: 208 GT, onako simpa spolja, mada malo "girlie". Zato matori 504 Coupe :klanjamse:

Slika
Slika

Nissan:
Ništa posebno, osim novog QQ

Slika

Mercedes:
Nisam verovao da ću ikada reći, ali dopao mi se GLA. :zbunjen: Nova C klasa mnogo dobro izgleda. :thumbup: Restilizovana E-klasa takođe. Na slici jedna sa enterijerom kakav bi se dopao NexTu za limo. Malo pimp-style ;)

Slika
Slika

Inače na ovom štandu su bile i najlepše devojke, ali haljine su im totalna propast. :uf:



Tu bi kontinjud...
Širim haos!

Korisnikov avatar
Day Walker
Postovi: 23308
Pridružio se: 12 Jan 2012, 01:58
Garaža: Audi Q3, Škoda Kamiq
Lokacija: Beograd

Re: BG Car Show 2014

Post od Day Walker » 18 Mar 2014, 15:26

I ja se vratih sa sajma pre pola sata... Nista specijalno..
Mecka C kase je cist svrs, definitivno br.1 na listi zelja za naredni auto. GLA je isti odlican :sesir:
S klase nema na sajmu, al sam video jednu na parkingu koja je perverzija na tockovima :bravo:

Toyotu sam detaljno zagledao, tacnije Auris i dosao do zakljucka da je uzasna iznutra... Ne mislim toliko na dizajn vec na materijale koje su upotrebili. Ono je za auto iz Dacija klase... :thumbdown:
Reno Clio takodje nije nista bolji po pitanju unutrasnjih materijala. Koliko je bolesno dobar spolja, toliko je njesra iznutra..
S Cross... Onako.. Vozio bih ga, al mi ne bi bio prvi na listi.
Insignia spolja odlicna, dok je iznutra prethodna bila bolje odradjena.

itd.
Brzine idu u H-a !!!

Slika

Slika

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6241
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: BG Car Show 2014

Post od Heineken » 18 Mar 2014, 17:44

Danas bio na sajmu..

Nista specijalno ali meni je bilo skroz OK.. Serija 4 kabrio, F Type... :klanjamse: :klanjamse: :klanjamse: :klanjamse: :klanjamse:

Korisnikov avatar
methane.master
Postovi: 21560
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:30
Garaža: Clio III ph2 1,2 16V

Re: BG Car Show 2014

Post od methane.master » 18 Mar 2014, 19:29

Da nastavim...

@Adrei
Ne znam na koji parking misliš. Onaj čim uđeš preko puta Home Centra je dnevni i plaćao se. Jedan parking od HC je bio pun, a na drugom su rampe. Znam da ima negde pre HC oko onih hala, ali ko će tamo da se zavlači i da šipči kilometar nazad. Ovako je ispalo najelegantnije.


Ne znam gde sam stao... u Hali 14 prošao sam dosta brzo, nažalost nije mi uspela ni jedna fotka osim sa

Mazda:
I Mazda 3, a i 6 su mi fenomenalni i kad bih sada kupovao nov auto bili bi mi apsolutno a vrhu liste u svojim segmentima. Izbor možda nije racionalan jer Mazde uopšte nisu jeftine, ali meni se ti automobili jaaaaako dopadaju. :pardon: Inače jedini štand na kom sam hteo da uđem u kola, a nisam mogao dok nije došao prodavac lelemud. Sedeo sam u 3, a iskreno izgubio sam želju da ulazim u 6 zbog takvih gluposti. Minus za zastupnika. :thumbdown:

Slike:
Gepek kod Mazde 3, ili je pod nagibom ili idioti nisu lepo vratili podnicu. :djavo:
Slika

Izvinite mlada damo, ali samo ste prividno u prvom planu. :djavo:
Slika

Opel, nisam se puno zadržavao,manje više viđeno. Ako sam dobro video imaju neku ponudu sa fabričkim plinom, nisam obratio pažnju.

Fiat - zaobišao, mada sam se propisno ismejao jer sam se setio Texovog komentara u vezi 500L izloženog prošle godine.

Na Grandovom štandu, onaj Infinity izgleda lepše nego što sam mislio, a F-type je stvarno lep auto. Nažalost nijedna slika mi nije uspela. Pregrejao se telefon, a i stare ruke mi zadrhtale. ;)


Toliko do mene. Opšti utisak, ni blizu nivoa prošlogodišnjeg. Eto iskoristio sam priliku da produžim članstvo u AMSS i da uzmem ponudu za osiguranje od DDOR-a, da ne bude da sam baš džabe išao. Najbolji utisak - nije bilo gužve oko 11h kada sam došao. :)
Širim haos!

Korisnikov avatar
Kuzmanovic
Postovi: 15136
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:31
Garaža: Alfa Romeo MiTo 1.4 TB MultiAir
Lokacija: Beograd

Re: BG Car Show 2014

Post od Kuzmanovic » 18 Mar 2014, 20:06

Koliko mi je objasnila ova teta sto je upala u prvi plan, crvenu 6icu ne daju nikome da udje, dok je bela dostupna za ulazak. Izgubio sam volju za gledanjem trojke i sestice kada sam video kakvi lelemudi palamude sa nazovi direktorima prodaje Mazde.

Prilicno su postale nervozne hostese u odnosu na prvi dan, sto je delimicno i opravdano. Takodje su i dosta automobila zakljucali, pa se nije moglo uci u neke automobile u koje se moglo uci prvi dan.

Korisnikov avatar
Aca BG
Postovi: 1965
Pridružio se: 06 Mar 2013, 11:22
Lokacija: Beograd

Re: BG Car Show 2014

Post od Aca BG » 18 Mar 2014, 20:24

Kakve li ce biti u petak hostese? Ima da ujedaju jbt...

Korisnikov avatar
Kuzmanovic
Postovi: 15136
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:31
Garaža: Alfa Romeo MiTo 1.4 TB MultiAir
Lokacija: Beograd

Re: BG Car Show 2014

Post od Kuzmanovic » 18 Mar 2014, 20:27

Tad ce biti miss sajma, to menja stvar. :D

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH IDOL using Tapatalk

Korisnikov avatar
Aca BG
Postovi: 1965
Pridružio se: 06 Mar 2013, 11:22
Lokacija: Beograd

Re: BG Car Show 2014

Post od Aca BG » 18 Mar 2014, 20:30

Znaci paimo oci na jednom mestu na citavo jato, pa onda u sedanje u vozila :kezo:

Korisnikov avatar
elMaestro
Postovi: 3235
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:07
Garaža: C2

Re: Одг: BG Car Show 2014

Post od elMaestro » 18 Mar 2014, 20:32

Ja isto bio danas, na brzinu doduse, tek planiram detaljniji obilazak. Sajam je, u odnosu na proslogodisnji, bas los. Bilo je nekoliko auta koji su mi se bas svideli: F-Type, 4-ka u obe verzije, TTS, 208 GTI i 7-ica GTI, Octavia vRS, od ovih pitomih Kie su ok. Nisam stigao da vidim S-Cross... I eto tako, nista posebno...
Btw, oldtajmeri su me odusevili.
I da, Mercedesove hostese su najlepse. :D

Послато са SK17i користећи Тапаток 2
Poslednja izmena od elMaestro u 18 Mar 2014, 20:34, izmenjeno 1 put ukupno.
Имам једно потпитање...

Korisnikov avatar
Kuzmanovic
Postovi: 15136
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:31
Garaža: Alfa Romeo MiTo 1.4 TB MultiAir
Lokacija: Beograd

Re: BG Car Show 2014

Post od Kuzmanovic » 18 Mar 2014, 20:34

S cross je mene razocarao, ocekivao sam vise od njega.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH IDOL using Tapatalk

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29980
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: BG Car Show 2014

Post od trojanac » 18 Mar 2014, 22:24

Za ljubitelje motocikala, ekskluziva na štandu Honde!

Najbolji Hondin trkački motocikl, RC213V, ljubitelji motociklizma po prvi put mogu da vide van trkačke staze, u Hali 3 Beogradskog sajma, u okviru Motopassion 2014.

Imajući u vidu veliko interesovanje koje je prošle godine izazvala replika GP motocikla Danija Pedrose, Honda Srbija potrudila se da za ovogodišnji sajam pripremi još veće iznenađenje. Model RC213V odveo je aktuelnog svetskog šampiona Marka Markeza do njegove prve titule u kraljevskoj klasi, kada je postao i najmlađi šampion u istoriji Moto GP šampionata.

Sa performansama ovog jedinstvenog motocikla, koji predstavlja izvrsno tehničko dostignuće, posetioci Motopassion 2014 mogu da se upoznaju do 23. marta.

SPECIFIKACIJE:

Naziv: RC213V
Dužina: 2.052mm
Širina: 645mm
Visina: 1.110mm
Međuosovinsko rastojanje: 1.435mm
Odstojanje od tla: 115mm
Težina: preko 160kg
Tip motora: Vodom hlađeni, 4-taktni DOHC, 4 ventila V-4
Kubikaža: 1000cc
Maksimalna snaga: preko 170kW
Kapacitet rezervoara: 21L
Vešanje: ÖHLINS
Ram: Aluminium Twin-tube


Slika

http://blog.garaza.rs/index.php/pobedni ... sion-2014/
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Kuzmanovic
Postovi: 15136
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:31
Garaža: Alfa Romeo MiTo 1.4 TB MultiAir
Lokacija: Beograd

Re: BG Car Show 2014

Post od Kuzmanovic » 18 Mar 2014, 22:42

Sto ranije ne rece, da malo vise zagledam motor. Ovako sam samo ofrlje pregledao motor.

Zaključana tema