Mišljenje o ceni za Golf II Gti

Opšte diskusije o markama i modelima automobila
UrosM
Postovi: 11
Pridružio se: 27 Jun 2014, 02:10
Lokacija: Kragujevac

Re: Mišljenje o ceni za Golf II Gti

Post od UrosM » 27 Jun 2014, 22:49

Gaginh0 je napisao:Trazis 1400, das ga za 1200 i Božije :)
Tako sam i razmisljao sad da uradim :D

Korisnikov avatar
Uroš S.
Postovi: 10886
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:17
Garaža: Fabia 1.0 TSI DSG | Yamaha X-Max 300 TechMax 2023. | Polar Forester
Lokacija: Blokovi

Re: Mišljenje o ceni za Golf II Gti

Post od Uroš S. » 27 Jun 2014, 22:56

Najbolje to u delove, te maske su tražene, Syncro sistem, delovi opreme koja je retka kod Golfova...

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk

ftj
Postovi: 13028
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Mišljenje o ceni za Golf II Gti

Post od ftj » 28 Jun 2014, 01:47

Pitanje je i da li syncro funkcionise, cesto ga raskace.

UrosM
Postovi: 11
Pridružio se: 27 Jun 2014, 02:10
Lokacija: Kragujevac

Re: Mišljenje o ceni za Golf II Gti

Post od UrosM » 28 Jun 2014, 03:01

ftj je napisao:Pitanje je i da li syncro funkcionise, cesto ga raskace.
Radi Syncro, ako si mislio na pogon na sva 4 tocka (ne razumem se :)). Proveravano je kod majstora sve to za pogon, a ABS nismo bas testirali, ali nekoliko puta sam morao naglo da zakocim i idalje sam, dok sam kocio, imao kontrolu, nisu mi tockovi blokirali.

ljubitelj
Postovi: 10571
Pridružio se: 10 Sep 2012, 21:16
Lokacija: Beograd

Re: Mišljenje o ceni za Golf II Gti

Post od ljubitelj » 28 Jun 2014, 09:34

GTI nije sigurno, nije skoljka od njega.
Vrednost auta s obzirom na brojne neispravnosti, da ne radi uopste na benzin, da su potrebna velika ulaganja da se dovede u funkcionalno stanje, kategoriju vozila vredi onoliko koliko ti neko ponudi.
Za opisano stanje, ocekivao bih 500-700 evra ako je registrovan, 150 evra manje ako mu je istekla registracija.
Podrazumeva se da je pravno apsolutno regularan, da si ti vlasnik koji je upisan.

Inace, uobicajena vrednost kada nije sve ispravno je oko 20 dinara po kg,obicno 150-200 evra.
Ja bih ovako na nevidjeno na primer dao oko 400 evra. Da je auto u originalnom stanju, bez budzevina sa strane, vredeo bi vise. Volan koji pominjes je standardna VW za taj paket opreme, servo je isto standardna opcija.

Sve u svemu nista specijalno, tih Golfova ima na milione pa nije neki raritet da bi mu cena bila posebna.

S obzirom da ima ubrizgavanje, i da to ne radi to je glavna stavka koja obara cenu.

edit, koliko vidim ima Digifant ubrizgavanje. Plin ne deluje da je adekvatan za to ubrizgavanje, tj da i to verovatno nije ispravno odnosno treba ponovo ispocetka napraviti.

UrosM
Postovi: 11
Pridružio se: 27 Jun 2014, 02:10
Lokacija: Kragujevac

Re: Mišljenje o ceni za Golf II Gti

Post od UrosM » 30 Jun 2014, 21:15

ljubitelj je napisao:GTI nije sigurno, nije skoljka od njega.
Vrednost auta s obzirom na brojne neispravnosti, da ne radi uopste na benzin, da su potrebna velika ulaganja da se dovede u funkcionalno stanje, kategoriju vozila vredi onoliko koliko ti neko ponudi.
Za opisano stanje, ocekivao bih 500-700 evra ako je registrovan, 150 evra manje ako mu je istekla registracija.
Podrazumeva se da je pravno apsolutno regularan, da si ti vlasnik koji je upisan.

Inace, uobicajena vrednost kada nije sve ispravno je oko 20 dinara po kg,obicno 150-200 evra.
Ja bih ovako na nevidjeno na primer dao oko 400 evra. Da je auto u originalnom stanju, bez budzevina sa strane, vredeo bi vise. Volan koji pominjes je standardna VW za taj paket opreme, servo je isto standardna opcija.

Sve u svemu nista specijalno, tih Golfova ima na milione pa nije neki raritet da bi mu cena bila posebna.

S obzirom da ima ubrizgavanje, i da to ne radi to je glavna stavka koja obara cenu.

edit, koliko vidim ima Digifant ubrizgavanje. Plin ne deluje da je adekvatan za to ubrizgavanje, tj da i to verovatno nije ispravno odnosno treba ponovo ispocetka napraviti.
Hvala :D

Odgovori