2018 Geneva Motor Show

Opšte diskusije o markama i modelima automobila
Korisnikov avatar
kragujevac
Postovi: 3398
Pridružio se: 16 Jul 2016, 08:46
Garaža: Jaguar XF 4.2 V8
Lokacija: Minhen/BRD

Re: 2018 Geneva Motor Show

Post od kragujevac » 16 Mar 2018, 12:25

Jedna od "dodatnih" poteškoća na sajmu te veličine je i činjenica da se usput pokupi tolika gomila prospekata, reklamnog materijala, džidža-bidža i još koječega da čovek posle par sati hodanja liči na tovarnu mazgu koja se provlači kroz špalir drugih tovarnih mazgi. Treba nositi od nekog momenta +10Kg svega i svačega sa sobom i pri tom ne crći od umora. Ili se nekako suzdržati i ne poneti ništa, ali to je otprilike isto toliko teško kao i nosanje svega naokolo. :D
Za bolesnike postoji bolnica, za ludake ludnica. Samo za budale nema ništa, zato ih se toliko i nakotilo.
Ljuba Moljac

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30012
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: 2018 Geneva Motor Show

Post od trojanac » 16 Mar 2018, 12:40

Na našim sajmovima se to delilo tako ranijih godina. Sad ima tu i tamo, ali daleko manje. Najviše dele flajere i kese, za decu balone. Od kataloga ni traga, sve ima online. Koga baš zanima može dobiti cenovnik.

A kakvih sve likova se može sresti, to je čudo. Idu od štanda do štanda i bukvalno mole za bilo šta, samo da dobiju džabe. Šta god.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
kragujevac
Postovi: 3398
Pridružio se: 16 Jul 2016, 08:46
Garaža: Jaguar XF 4.2 V8
Lokacija: Minhen/BRD

Re: 2018 Geneva Motor Show

Post od kragujevac » 16 Mar 2018, 19:24

Ja Imam srecu da je u Minhenu svake godine f.r.e.e. sajam. To mu dodje nesto kao sajam za putovanja, slobodno vreme, banje i slicne stvari. U okviru pomenutog sajma je uvek u 1-2 hale i mali sajam automobila koji organizuju auto kuce koje rade u Minhenu. E sad, kako ovde u gradu ima bukvalno svih mogucih marki , tako je i izlozba u principu jako lepo uradjena, ima da se vidi puno toga, ima sajamskih ponuda, popusta, organizuju i probne voznje na licu mesta, mali parcours za offroad aute itditd. Nema prototipova, nema nekih egzoticnih automobila, nema tjunera i tako toga, sve je na nekom "srednjem" nivou ali je jako fino uradjeno, cene ulaznica su logicno postavljene a stignem od stana do sajma metroom za pola sata. Ove godine sam ga promasio zato sto nisam pazio pa sam sebi napravio glup raspored, radio cele nedelje druge smene. Hebiga, niko ne moze da me zezne kako ja sam sebe mogu :kuku: .
Za bolesnike postoji bolnica, za ludake ludnica. Samo za budale nema ništa, zato ih se toliko i nakotilo.
Ljuba Moljac

Odgovori