Honda Civic - 9. generacija

Opšte diskusije o markama i modelima automobila
Odgovori
Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28022
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Civic 2012, premijera u Srbiji

Post od Xepoj87 » 02 Mar 2012, 15:05

Ovo ne izgleda isto kao sportski modeli,tako da onda nije bzvz? :D

Elem,ima razloga da postoji takvo nesto. U slucaju Nemaca,dobija se dosta sportskiji automobil,ne samo izgled,ali nije jeftino,po mojoj logici je bolje uzeti dosta jaci motor,nego opremu da mozes bolje da udjes u krivinu,posto su i ovako dosta agilni,a sa jacim motorima dolaze bolje kocnice na primer.
Sve ima svoje,tako da ne vidim zasto CIvic ne bi imao taj sport paket,ako izgleda lepse sa tim i nekome se to estetski svidja?
Nista drugo nije ni promenjeno...

I na kraju,sta ti znaci sportsko odelo?
Ne bi imalo poente da dolazi sa Brembo kocnicama,slip diferencijalom i sportskim vesanjem,amortizerima,a da ima 100ks.
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Floyd
Postovi: 19654
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:18

Re: Civic 2012, premijera u Srbiji

Post od Floyd » 02 Mar 2012, 15:22

Ma nije problem postojanje tih motora i paketa opreme.
Problem je sto im je to vrh ponude.

Mozda je moje razocaranje vece sam na Hondu uvek gledao kao na japansku Alfu...a to je "sportsko srce" pre svega.

Korisnikov avatar
16_Valve_
Postovi: 918
Pridružio se: 17 Jan 2012, 12:32
Garaža: Golf 3 GTI 16V
Lokacija: Zrenjanin

Re: Civic 2012, premijera u Srbiji

Post od 16_Valve_ » 02 Mar 2012, 15:23

U celoj toj prici se izgubilo ono pravo i najvaznije, a to je da je svrha automobila da ide, i da sto bolje ide, to je bolji auto. Ne govorim o kojekakvim budzevinama. Danasnji vozaci imaju jako cudne kriterijume, maltene im je motor na zadnjem mestu. Ako je auto lep i dobro opremljen - BRAVO, ja sam baja, ribice ce ga voleti, ja cu izgledati kao frajer a ustvari sam kesa... Sminkeri, zbog njih je proizvodnja automobila otisla u pogresnom smeru. Meni su za Bitla stalno govorili, kako je opasan auto, kako je strava, a pojma nisu imali da je to ustvari kesa kako ide i da mi je duplo lepse bilo uvek da vozim mog golfa nego "opasnog" Bitla... Da nije smesno, bilo bi zalosno koliko ustvari pojma nemaju.... I dan danas mi je stalno u glavi drug koji je polagao na Golfu V pre godinu dana, i do dana danasnjeg on ne zna da li je golf bio dizel ili benzinac.... I sada vozi A6 2.0 TDI...
Demokratija je izmisljena da bi se pametni sputali, prostaci podrzali, bogati obogatili a siromasni osiromasili...

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28022
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Civic 2012, premijera u Srbiji

Post od Xepoj87 » 02 Mar 2012, 15:33

Ne nose svi majice na bretele,smrde na muskost i ne zanima svakoga da ume da rasklopi motor od kola,niti da ima automobil iz 61-e da bi bio prvi na semaforu,a ribe vidjaju samo po fastfood-ovima ili su muzevnije od njih...
Ja sam jedan od tih koji nisu takvi,sta ces,sminker,volim dobar parfem,imam roze majicu,rayban naocare,paccioti cipele i muvam ribe. Jadnicak,treba me zaliti za nedostatak testosterona,sto bi ti rekao,kesa. Da me tek vidis uzivo,kao zena... Feminizam mi izlazi kroz pore,roze oblacici oko mene,podavise se ljudi na okupljanjima...
Mozda bi ti voleo da nam pokazes u kom su to veku pravljena samo brza kola,posto je zbog nas zastranila cela autoindustrija,sportski modeli kola maltene ne postoje?

Volim brzu voznju,volim da ponekada izdivljam,ali nikada ne bih zrtvovao luksuz radi toga.
Ako budem imao para jednoga dana,sigurno necu uzeti C 220 CDI,nego C63 AMG. I pre cu kupiti C63 AMG,nego E 350 CDI koji moze da kosta isto.

Ti si jedan od onih ljudi sto na primer poseduju Golfa(golf je samo primer) i onda kada im neko dodje,vidi,C63 amg,ide kao lud...
Neee matoriii,to nije GOLF! Ali brate,500ks... Ma matoorii,Gooolf! Nema manuelac,sranje,matoorii goolf!
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Korisnikov avatar
16_Valve_
Postovi: 918
Pridružio se: 17 Jan 2012, 12:32
Garaža: Golf 3 GTI 16V
Lokacija: Zrenjanin

Re: Civic 2012, premijera u Srbiji

Post od 16_Valve_ » 02 Mar 2012, 15:45

Pa sta imam ja dalje da pricam s tobom na tu temu? Ovo je forum cija su tema automobili, i one sve one koje to ne zanima dovoljno, ne trebaju da se trpaju gde im nije mesto. Ako cemo da pricamo o automobilima, price o tome sta devojke vole, o rozim duksevima od kojih se jezim, ne trebaju uopste da imaju svoje mesto na ovom forumu.... To sto je danas sve izopaceno i sto se nista vredno ne ceni, ne znaci da je to dobro... Da je po tome sta devojke vole, svi bi mi postali retardirani... I gde si ti video da sam ja spominjao AMG-a ili nesto slicno? Prelistaj po forumu sta sam pisao bas po pitanju takvih automobila...

P.S. i nisam uopste mislio na tebe kada sam pisao post, tema su bile Honde i slicni automboili, a ne Mercedes... Mercedes je sam po sebi pojam... I daleko od toga da ja znam da rasklopim motor ili da uradim bilo sta na motoru... Iz sasvim sam druge price, muzicar i buduci ekonomista i apsolutno me ne zanima da radim tako nesto... Ali nikada necu biti sminker i vozicu uvek maksimalno brz automobil koji mogu da priustim...
Poslednja izmena od 16_Valve_ u 02 Mar 2012, 15:56, izmenjeno 1 put ukupno.
Demokratija je izmisljena da bi se pametni sputali, prostaci podrzali, bogati obogatili a siromasni osiromasili...

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28022
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Civic 2012, premijera u Srbiji

Post od Xepoj87 » 02 Mar 2012, 15:54

A nisam ja ni mislio da si ti mislio na mene ;)
Samo se jezim od takvog stava.
Ako mislis da neko kupuje civic sa sport paketom za 15.000e da impresionira ribe,sta ja tebi da kazem? :)
Mene automobili zanimaju isto koliko i tebe. Mene moj cale nije zarazio prosloscu,tebe jeste i tu je razlika. Ja sam svoj ukus sam razvijao,ti ocigledno nisi.

Shvati moj post uopsteno,ne precizno,primeri su dati samo radi poredjenja...
Nista nije bukvalno napisano,nego ovako odokativno...
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Korisnikov avatar
dragan
Postovi: 9218
Pridružio se: 13 Jan 2012, 13:09
Garaža: BMW M340i, Peugeot 2008

Re: Civic 2012, premijera u Srbiji

Post od dragan » 02 Mar 2012, 17:06

nego, sto nestadose oni trouglasti izduvi?

Korisnikov avatar
Ji 4Tze
Postovi: 8094
Pridružio se: 22 Jan 2012, 23:10
Garaža: Honda CR-V 2.0 4WD
Lokacija: Beograd

Re: Civic 2012, premijera u Srbiji

Post od Ji 4Tze » 02 Mar 2012, 17:28

Kad ih pogledam ovako jedan do drugog, stariji izgleda novije od novijeg :rofl:
Boringly average, but also perfect for school run mums

Floyd
Postovi: 19654
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:18

Re: Civic 2012, premijera u Srbiji

Post od Floyd » 02 Mar 2012, 17:45

Vala bas...
Boolja od zadnjeg i trouglasti izduvi su bili nesto najbolje na Civic-u :)

Korisnikov avatar
Ji 4Tze
Postovi: 8094
Pridružio se: 22 Jan 2012, 23:10
Garaža: Honda CR-V 2.0 4WD
Lokacija: Beograd

Re: Civic 2012, premijera u Srbiji

Post od Ji 4Tze » 02 Mar 2012, 19:39

Ma nije problem postojanje tih motora i paketa opreme.<br />Problem je sto im je to <u>vrh ponude</u>.<br /><br />Mozda je moje razocaranje vece sam na Hondu uvek gledao kao na japansku Alfu...a to je "sportsko srce" pre svega.
A dobro je kad je i sama Alfa zadržala svoj "sportsko srce" koncept :)
Boringly average, but also perfect for school run mums

Korisnikov avatar
methane.master
Postovi: 21560
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:30
Garaža: Clio III ph2 1,2 16V

Re: Civic 2012, premijera u Srbiji

Post od methane.master » 02 Mar 2012, 22:17

Xepoj87 je napisao:Ja sam jedan od tih koji nisu takvi,sta ces,sminker,volim dobar parfem,imam roze majicu,rayban naocare,paccioti cipele i muvam ribe.
Roze majicu briši. Svaki pravi srbin ima makar jednu! :djavo:

Da se vratim na temu. Novi mi je lepši od starog. Deluje kao borbeni avion, a ne svemirski brod iz serije B produkcije iz 80-ih, ima agresivnije linije, ali me ubi onaj crveni spojler pozadi. :glavomuzid:
Širim haos!

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45833
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Civic 2012, premijera u Srbiji

Post od Geza » 02 Mar 2012, 22:23

Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
steva_anya
Postovi: 5456
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:29
Garaža: Honda Civic 1.8 Sport 2011
Lokacija: Beograd

Re: Civic 2012, premijera u Srbiji

Post od steva_anya » 03 Mar 2012, 01:50

dragan je napisao:
ici cu do delte kad se vratim, da pogledam i to cudo uzivo...
Kada ides?
Danas krenem do Honde, svratim u Delta City, zasednem u KFC, pojedem koficu, i malo mi se pridrema, tako da nEsam video Civica :kezo:
stomatologija na drugaciji nacin: tomorrow tooth
https://www.facebook.com/LegeArtisDrKopanja

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30025
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Civic 2012, premijera u Srbiji

Post od trojanac » 03 Mar 2012, 07:07

Stevo, Stevo, spavaš po hodnicima Delta City-ja. :o Jesu udobne one klupe? :rofl:


EDIT: Diskusiju o prednostima i manama po klasama (segmentima) možete nastaviti u novoj temi... viewtopic.php?f=7&t=573

:back2topic:
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
sasa lbg
Postovi: 1572
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:11
Garaža: citroen C5 ,passat B3,citroen C3,vw caddy
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Civic 2012, premijera u Srbiji

Post od sasa lbg » 04 Mar 2012, 21:31

Vezano za novu Hondu Civic..
Danas sam u Novom Sadu video parkiran doticni model u srebrenoj boji! Mogu samo reci da uzivo izgleda neupredivo lepse i skladnije nego na fotkama, Zadnji kraj koji mnogi kritikuju izgleda lepse nego na prethodniku i mogu slobodno reci (mada je to subjektivno naravno) da je novi Civic po meni izgledom i dizajnom "nokautirao" prethodnika!

Toliko :D

Odgovori