BMW 6 (F12/13)

Opšte diskusije o markama i modelima automobila
Odgovori
Korisnikov avatar
Day Walker
Postovi: 23306
Pridružio se: 12 Jan 2012, 01:58
Garaža: Audi Q3, Škoda Kamiq
Lokacija: Beograd

Re: BMW 6 (F12/13)

Post od Day Walker » 30 Mar 2016, 17:04

Na ovom M volanu sto je Sova radio (valjda je on), fali mi perforirani deo koze, mislim da bi mu to dalo dobru notu.
Brzine idu u H-a !!!

Slika

Slika

Korisnikov avatar
Laki021
Postovi: 13095
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:41
Garaža: BMW 540i xDrive
Lokacija: Zurich

Re: BMW 6 (F12/13)

Post od Laki021 » 01 Apr 2016, 23:39

goblin je napisao:Uf meni se ovaj auto jako svidja, vidim mu samo jedno manu a to je cena, sve ostalo mi je vrh i ispred konkurencije. Jedini auto koji mu je dostojan jeste Panamera gde ona ima svoje prednosti a BMW svoje.

Imao sam priliku da ga provozam ali bas na kratno i nisam zagledao detalje koji me interesuju. Meni se svidela i pozicija sedenja i nivo udobnosti.
Svakako u koju god limuzinu da sednem prvo sto uradim jeste da sediste spustim skroz do dole i zavalim naslon, i opet bi mi uvek odgovaralo da se sedi jos nize, tako da mi pozicija u 6GC bas odgovara.
Nije mi samo jasno od cega su te bolela ledja u njemu, koliko si ga vozio da su te ledja bolela?

Ono sto nisam stigao detaljno da zagledam a jako me interesuje.
Jesi li video kakva je ponuda prostora na zadnjoj klupi? Prvenstveno mislim na kolena, taj razmak do prednjih sedista.
Druga stvar je prtljazni prostor, kakav je u poredjenju sa BMW 5 (od BMW 7 je sigurno bolji)?
Kada mu vidim dimenzije i koncepciju rekao bi da ima odlicnu i zadnju klupu i prtljazni prostor, posto se radi o bas ogromnom autu.
Sad gledam neke slike pa se setih tvog pitanja.

Evo pogledaj sam prostor na zadnjoj klupi i mesto za kolena. Sediste je podeseno za mene od 2m, da je bio neko iza, mogao bih pomeriti malo napred i jos uvek bi mi bilo ok.
Sve u svemu ok je.

Slika

goblin
Banned
Postovi: 3364
Pridružio se: 18 Nov 2014, 23:23
Lokacija: Novi Sad

Re: BMW 6 (F12/13)

Post od goblin » 02 Apr 2016, 01:06

Odlicno je to

Sent from my C6903 using Tapatalk

Odgovori