Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis?

Zaključana tema
gazza
Banned
Postovi: 2781
Pridružio se: 01 Okt 2012, 12:38
Garaža: Suzuki S-Cross 4x4 1.6TD Sergio Celano
Lokacija: Vracar/Limnos

Re: Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis?

Post od gazza » 26 Nov 2020, 15:40

ja sam gledao i čak probao XV ali sam na kraju uzeo s-cross
osećaj u vožnji je na strani XV, upravo zbog veće težine i moguće boljeg prenosa XV je bukvalno zalepljen za put
s-cross je lakši i više je kao normalan hatch u vožnji, samo podignut
ne znam za ekstremne situacije
ja sam odustao od XV nakon što mi je subaruov serviser ispričao sve probleme u eksploataciji. nešto od toga sam znao od prijatelja koji voze forestere stare oko 10 godina. moja vožnja je više gradska nego vangradska, subaru benzinac mnogo troši, gas instalaciju ne voli, na dizelu do nekog godišnja strada radilica kao sistemska greška, a kod ovih novijih svejedno kaliraš na održavanju. majstor mi je rekao da je životni vek kvačila sa plivajućim oko 60,000 u gradskoj vožnji a da novo košta preko 1,000.
odustao sam iako mi se jako sviđa XV u vožnji i generalno i uzeo s-cross. šta da kažem, sigurno je slabije vozilo u komparaciji ali je barem prilično bullet proof što se tiče svega ostalog. ima stvari koje bi voleo da su bolje ili barem drugačije ali mislim da u smislu glavobolje nisam pogrešio. evo drugarica ne može da proda forester benzin-plin već mesecima.

raks88
Postovi: 204
Pridružio se: 10 Avg 2016, 15:06

Re: Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis?

Post od raks88 » 26 Nov 2020, 23:54

Ja imam Sx4, po meni jako los auto u onim osnovnim stvarima(udobnost, buka, kocnice upravljac) ali nemam problem sa tim zato sto auto vredi 3oooE na trzistu. Verujem da je dobar scross, pratim oglase, ali imam utisak da mu je bas jaka cena za jednog Suzukija. Sto se tice Xv-a, upravo to, ako ga ne uzmem paticu, ako ga uzmem paticu(i platicu).

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14138
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis?

Post od pedja » 27 Nov 2020, 07:12

Ih sad, jako loš u svemu.

Nije to spektakularan automobil, ima mana, ali ako je jako loš u svemu tome, kakvi su tek ostali?





T-T


raks88
Postovi: 204
Pridružio se: 10 Avg 2016, 15:06

Re: Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis?

Post od raks88 » 27 Nov 2020, 10:40

Ako mene pitas tj. ako se tvoj post odnosi na sx4: pa jeste los, ali nije ni skup, pogresio sam gore, vrednost oko 4000e. Pretvrd, losa zvucna izolacija, motor se puno cuje u kabini, trap lomi a nigde lufta nema neprecizan upravljac ponasa se ko da nije trap regliran, tvrde kocnice...a sitnice se samo kvare, lezaji, semeringi,abs senzori, vozaceva brava, malo meksi pogon posle pola minuta slajfovanja po snegu se pregreje i ugasi, mislim da mi ke klapna gasa pri kraju, poznat problemi:skripi sediste, crkva plasticna caura na letvi vilana, potanja kocnica, vozaceva centralka, semering na diferencijalu itd itd itd itd. No, od tacke A do B je odlican, ne moze biti kvalitetniji od golfa, pa to je mini suv kome je pocetna cena klot bila 9900e!

Sam koncept perfektan-visok od podloge, auto 1300kg 4x4 sa jtd motorom,6brzina, prelep Japansko Madjarski Italijan, bukvalno bez konkurencij posto je manji i laksi od Qaskaija. Jedino mi Xv lici na njega! Izlazim iz off-a.

gazza
Banned
Postovi: 2781
Pridružio se: 01 Okt 2012, 12:38
Garaža: Suzuki S-Cross 4x4 1.6TD Sergio Celano
Lokacija: Vracar/Limnos

Re: Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis?

Post od gazza » 02 Jan 2021, 20:34

Nemam pitanje ali imam reči hvale što podržavate emisiju Jovana Memedovića na RTS, ovaj aktuelno serijal o Staroj Planini je na ponos i vama kao partnerima u emisiji, kažem namerno partnerima a ne sponzorima jer ako daš 2 vrhunska automobila za off road onda to nije samo sponzorstvo nego ozbiljna produkcijska pomoć. Ova današnja emisija koja je bila posvećena rekama Stare Planine i njihovoj odbrani od MHE investitora mi je bukvalno naterala suze u oči i svaka čast Memedoviću što se kristalno jasno i glasno stavio na stranu naroda, prirode i par stotina starina koje žive u selima na ovoj prekrasnoj planini.

Hvala vam još jednom, svaka čast i nastavite tako u 2021! Sve najbolje!

Korisnikov avatar
Markoni
Postovi: 9712
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:47
Lokacija: Београд

Re: Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis?

Post od Markoni » 02 Jan 2021, 22:21

I ja danas dok sam gledao pomislih isto. Isuzu ozbiljan saradnik ekipe.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk


Korisnikov avatar
Гага
Postovi: 491
Pridružio se: 30 Dec 2012, 22:24
Lokacija: Бежанијска коса

Re: Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis?

Post od Гага » 03 Jan 2021, 01:40

Гледао сам исто емисију "Сасвим природно", све похвале Мемедовићу и наравно Исузуу. То је био други наставак серијала о Старој планини, данас у 18:25, трећи део на РТС1.
https://www.rts.rs/page/magazine/ci/sto ... cijal.html
https://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/ ... i-deo.html

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis?

Post od Ogi » 03 Jan 2021, 10:44

Stvarno ne znam postoji li bolji terenac od Isuzua. Old school terenac. Izumrla vrsta. Doduse nije bio neki kamenjar ali cenim da bi i tu, uz odgovarajuce gume, bio na zadatku. Jeste onaj zeleni odvratan ali nije ni pravljen da bude lep. Onaj drugi je ok.

Korisnikov avatar
Heinz
Postovi: 19189
Pridružio se: 12 Mar 2012, 19:27
Garaža: Civic FK2 1.8
Lokacija: Voždovac

Re: Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis?

Post od Heinz » 03 Jan 2021, 11:36



Zaključana tema