ŠKODA Alpros - ovlašćeni prodavac i serviser

Odgovori
Korisnikov avatar
Alpros
Postovi: 8
Pridružio se: 24 Jan 2017, 14:00
Garaža: ŠKODA
Lokacija: Beograd
Kontakt:

ŠKODA Alpros - ovlašćeni prodavac i serviser

Post od Alpros » 06 Feb 2017, 10:41

„Alpros Auto“ je poslovna jedinica u sastavu privrednog društva „Alpros“ d.o.o. osnovanog 2001. godine, počinje sa radom u oktobru 2003. godine. Od samog početka posluje kao Ovlašćeni prodavac i serviser Škoda automobila. U prodajno-servisnom centru površine od oko hiljadu kvadratnih metara nalazi se izložbeni salon automobila, prodaja delova i dodatne opreme, servis automobila sa prijemnim odeljenjem. Od Avgusta 2011. Alpros posluje po Evropskim standardima menadžment sistema kvaliteta ISO 9001 kao i po sistemima zaštite životne sredine ISO 14001.

Prodaja novih vozila

U našem izložbeno-prodajnom salonu, može pogledati sve modele iz Škodine porodice i dobiti sve neophodne informacije vezane za kupovinu vozila.

Sarađujemo sa svim komercijalnim bankama koje odobravaju kredite za kupovinu vozila, ali i sa lizing kompanijama. U želji da našim kupcima obezbedimo što kompletniju uslugu, pružamo im sve informacije, pomažemo im u prikupljanju potrebne dokumentacije, ukazujemo na prednosti i nedostatke pojedinog vida finansiranja, kao i na njihove obaveze prema davaocima kredita ili lizinga. Sve što je potrebno je da dođete kod nas, a mi ćemo Vas uputiti u sve mogućnosti i načine na koje možete doći do novog Škoda automobila uz najpovoljnije uslove.

Servis automobila (mehanika, elektrika, kompjuterska dijagnostika, limarsko-farbarski radovi, servisiranje, punjenje i čišćenje klima uređaja )

Nakon kupovine i dalje smo tu za vas. AlprosAuto je potpuno posvećen postprodajnim aktivnostima. Posedujemo dobro organizovan, savremen, efikasan i potpuno opremljen servis, koji vrši servisiranje vozila u garantnom i vangarantnom roku i koji će odgovoriti i na najzahtevnije probleme sa kojima se eventualno možete susresti u toku korišćenja vozila. Obučen i iskusan kadar svakako doprinosi Vašem ukazanom poverenju. Sva eventualna pitanja i nedoumice koje imate podelite sa nama. Odgovorićemo na sva Vaša pitanja.

Prodaja originalnih rezervnih delova

Naravno, posedujemo i magacin rezervnih delova sa preko hiljadu artikala što omogućava veoma brzu intervenciju i osposobljavanje vozila za dalji rad. Eventualnu nadogradnju ili nabavku dodatne opreme za vaša vozila vršimo u najkraćem mogućem roku. U vozila ugrađujemo isključivo originalne rezervne delove što nam omogućava da dajemo garanciju na izvedene radove i ugrađene delove u trajanju od 24 meseca.


ŠKODA Sertifikat – Nakon četiri godine uspešnog poslovanja, kao rezultat višegodišnjeg rada i ulaganja, 2007. godine je stiglo i veliko priznanje u vidu ’Škoda sertifikata’ koji se dodeljuje samo dilerima koji ispunjavaju sve standarde poslovanja koje propisuje Volkswagen grupa čiji je Škoda sastavni deo. Na to smo posebno ponosni.

Najbolji ŠKODA diler u Srbiji u 2012. godini – „Alpros auto“ je 2012. godine još jednom dokazao kvalitet svojih usluga dobijanje prestižnog ŠKODA priznanja za najboljeg dilera škodinih vozila u Srbiji za 2012. godinu.
Slika


Kontakt

Nalazimo se na Vidikovcu u ulici Pilota Mihaila Petrovića 77a kod vidikovačke pijace.
https://www.google.com/maps/place/Alpro ... 7141?hl=sr

Call centar: (381) 11 7151 900
Prodaja vozila: (381) 11 7151 908
(381) 11 7151 906
Servis: (381) 11 7151 903
(381) 11 7151 902

e-mail: info@alpros.rs
servis: servis@alpros.rs
prodaja: nikola.petrovic@alpros.rs
stefan.tadic@alpros.rs

Radno vreme

ponedeljak – petak: 8h-18h
subota: 8h-15h



Poštovani forumaši, srdačan pozdrav od Alpros Škode.
Budite slobodni da pitate sve što Vas interesuje vezano za ŠKODA vozila.
Obaveštavaćemo Vas o aktuelnim akcijama.
U ponudi osim novih imamo i polovna vozila, uskoro detaljnije o tome.

Možete nas pratiti i na društvenim mrežama:

Facebook - https://www.facebook.com/alpros.rs/
Instagram - https://www.instagram.com/skoda_alpros/
Sajt - http://www.skoda-alpros.rs/
Ovlašćeni prodavac i serviser Škoda automobila
Pilota Mihaila Petrovića 77a, Beograd

Zveroljub
Postovi: 928
Pridružio se: 14 Jan 2012, 20:33
Garaža: Astra j

Re: ŠKODA Alpros - ovlašćeni prodavac i serviser

Post od Zveroljub » 06 Feb 2017, 20:43

Isao sam do Alprosa sa namerom da pogledam/kupim Fabiu. Mladi gospodin po imenu Stefan se maksimalno potrudio oko mene iako sam bio jako tezak, nisam znao sta hocu, mnogo razmisljao, jos vise se predomisljao...
Iako nisam kupio auto od njih (odustao sam od kupovine novog automobila), zahvaljujuci Stefanu koji je svojim ponasanjem, trudom i zalaganjem na najbolji moguci nacin predstavio Alpros, a mene kao potencijalnog kupca maksimalno ispostovao, od mene imaju samo reci hvale.
Kada sledeci put budem razmisljao o novom vozilu, zbog svega navedenog, Alpros ce biti mesto gde cu prvo otici.

Korisnikov avatar
Martin
Postovi: 2857
Pridružio se: 13 Jan 2012, 17:38
Garaža: 2021 Dacia Logan Comfort Eco-G
Lokacija: Sremska Mitrovica

Re: ŠKODA Alpros - ovlašćeni prodavac i serviser

Post od Martin » 06 Feb 2017, 21:42

:doubleup:

Korisnikov avatar
Alpros
Postovi: 8
Pridružio se: 24 Jan 2017, 14:00
Garaža: ŠKODA
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: ŠKODA Alpros - ovlašćeni prodavac i serviser

Post od Alpros » 09 Feb 2017, 10:52

Uvek je zadovoljstvo pročitati pohvale. Potrudićemo se da svi naši zaposleni budu podjednako ljubazni i poslovni.

Ukoliko želite, uvek možete biti obavešteni o aktuelnim akcijama, cenama i novostima vezanim za naše modele prijavom na newsletter na našem sajtu:
http://www.skoda-alpros.rs/prijava-newsletter/

Slika
Ovlašćeni prodavac i serviser Škoda automobila
Pilota Mihaila Petrovića 77a, Beograd

Korisnikov avatar
Alpros
Postovi: 8
Pridružio se: 24 Jan 2017, 14:00
Garaža: ŠKODA
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: ŠKODA Alpros - ovlašćeni prodavac i serviser

Post od Alpros » 28 Feb 2017, 14:04

Ukoliko ste zainteresovani za neki od naših aktuelnih modela, test vožnju možete zakazati putem maila ili telefona na 011/71-51-908.
http://www.skoda-alpros.rs/test-voznja-zakazivanje/


Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Sent from my Coolpad E570 using Tapatalk
Ovlašćeni prodavac i serviser Škoda automobila
Pilota Mihaila Petrovića 77a, Beograd

Korisnikov avatar
Alpros
Postovi: 8
Pridružio se: 24 Jan 2017, 14:00
Garaža: ŠKODA
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: ŠKODA Alpros - ovlašćeni prodavac i serviser

Post od Alpros » 07 Mar 2017, 11:37

Pozivamo Vas da nas posetite u TC Ušće u periodu od 13.3. do 23.3. i upoznate se sa novim SUVom iz Škodine game. :)

Slika
http://imgur.com/a/Inykv
Ovlašćeni prodavac i serviser Škoda automobila
Pilota Mihaila Petrovića 77a, Beograd

Korisnikov avatar
Пунтилак
Banned
Postovi: 228
Pridružio se: 16 Jan 2018, 16:16
Lokacija: favela Beograd

Re: ŠKODA Alpros - ovlašćeni prodavac i serviser

Post od Пунтилак » 16 Jan 2018, 16:46

Zveroljub je napisao:
06 Feb 2017, 20:43
Isao sam do Alprosa sa namerom da pogledam/kupim Fabiu. Mladi gospodin po imenu Stefan se maksimalno potrudio oko mene iako sam bio jako tezak, nisam znao sta hocu, mnogo razmisljao, jos vise se predomisljao...
Iako nisam kupio auto od njih (odustao sam od kupovine novog automobila), zahvaljujuci Stefanu koji je svojim ponasanjem, trudom i zalaganjem na najbolji moguci nacin predstavio Alpros, a mene kao potencijalnog kupca maksimalno ispostovao, od mene imaju samo reci hvale.
Kada sledeci put budem razmisljao o novom vozilu, zbog svega navedenog, Alpros ce biti mesto gde cu prvo otici.
Nov sam na forumu, nisam više u "Škoda familiji" ali moram da pohvalim Alpros ekipu.

Vrhunski su profesionalni , čisti ( ako želite auto uredniji od kontejnera ) i vaspitani ljudi bez potrebe da "pametuju", dokazuju bilo šta osim da su sposobni da pruže dobru uslugu .
Ambijent , ponašanje i usluga su kao u ovlašćenom servisu a cene kao u bilo kom servisu.

Npr, pre njih sam po nekoj nasleđenoj tradiciji išao u obližnji servis ala " majstori Budžoslav-Kombinacija & Pajser Masnic , New York-Paris-Vidikovac" gde sam osim onog što sam tražio da bude popravljeno - "dobijao" popravke koje nisu ni pitali da odobrim itd.
Vrhunac je bio kad su mi treći put u mesec i po dana menjali grejače motora i tvrdili da je to ok a sve zbog "lošeg goriva".

Tad sam saznao za Alpros..koji je bukvalno 30-40 m pored i iznenadio se. Kao druga država. Od radionica do radnje sve opremljeno, sređeno, utegnuto.
Ljudi inteligentni, pošteni, organizovani - prime auto , utvrde da grejači stvarno ne valjaju - ali traže dalje uzrok. I nadju neispravan rele grejaca , srede i njega , zamene grejač ( ja lepo častim momka) i nikad više nisam imao taj problem. Naravno da sam i posle išao u Alpros, sve dok nisam prodao Škodu.

Pri kupovini novog auta , zamalo opet da izaberem Škodu bukvalno zbog usluge u Alprosu jer nažalost samo Škode rade.
Za vlasnike Škode to je ipak dobra vest - specijalizovani su za tu marku i to se jasno vidi.
Svaka preporuka :doubleup:

Odgovori