Fiat nouva Bravo ili Mazda 3 do 7k eur?

Razne informacije u vezi kupovine automobila
vdeki
Postovi: 24
Pridružio se: 09 Okt 2012, 16:35
Garaža: Fiat Bravo II 1.6mjet Emocion
Lokacija: Subotica

Re: Fiat nouva Bravo ili Mazda 3 do 7k eur?

Post od vdeki » 09 Apr 2013, 15:14

Hvala kolegi Zex-u na informacijama o auto placevima u Sapcu. Nekako sam skeptican bio po pitanju kupovine automobila iz Sapca zbog losih iskustava.
Praticu oglase na ta dva placa intenzivno.
Ovde u kod mene u SU jako je malo fiat brava ovih novih. Mozes na prste da ih izbrojis. Interesantno da ni na jednom auto placu koje sam obilazio, a kod nas ih ima bas puno
nisam naleteo ni na jednog.
Svidja mi se i dizajn i gepek, barem ovo sto sam video na slikama.

zex
Postovi: 575
Pridružio se: 23 Feb 2013, 17:52
Garaža: Audi A3 Sportback
Lokacija: Darmstadt, Deutschland

Re: Fiat nouva Bravo ili Mazda 3 do 7k eur?

Post od zex » 13 Apr 2013, 10:08

ne znam koliko si upucen, ali u Srbiji postoje "veleprodaje polovnih automobila", odnosno veliki placevi licitiraju, dovoze i prodaju kola manjim placevima pa je uobicajeno da je auto uvezla jedna firma a da ga kupis na placu druge firme...sve je to zbog postizanja sto bolje cene i manjih troskova uvoza...

vdeki
Postovi: 24
Pridružio se: 09 Okt 2012, 16:35
Garaža: Fiat Bravo II 1.6mjet Emocion
Lokacija: Subotica

Re: Fiat nouva Bravo ili Mazda 3 do 7k eur?

Post od vdeki » 14 Apr 2013, 17:20

Znas li mozda koji to veleprodaje? Video sam da "Holiday" ima neke licitacije, ali mi nije bas najjasnije kako to funcionise?!

nenad.fil
Postovi: 1378
Pridružio se: 21 Maj 2012, 19:16
Lokacija: Beograd

Re: Fiat nouva Bravo ili Mazda 3 do 7k eur?

Post od nenad.fil » 15 Apr 2013, 23:34

Lepo. Registrujes se, pratis licitacije, licitiras i ako ponudis najvise, dovezu ti auto po izlicitiranoj ceni.


E sad... Niko ti ne daje garanciju da je auto koji izlicitiras sa pravom kilometrazom, da nije lupan...


SGS daje kao neku potvrdu o ispravnosti, tacnije oni ispituju ispravnost ALI... Ja nisam smeo da kupim auto na taj nacin vec sam isao licno.

Odgovori