Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Razne informacije u vezi kupovine automobila
Odgovori
Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 7975
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od OMP » 29 Jul 2019, 19:39

nisam upucen u te audije, drugar je skoro prodao takvog S line u vrhunskom stanju na nasim tablama, vozio ga 5-6 godina i bio je prezadovoljan, isto je bio 2008 i dao ga je za 7000 i nesto evra bas povoljno jer je kupio noviji auto, prodao ga istog dana kad ga stavio u oglase, tako da ovaj sto si okacio link sa oglasa bas i nije nesto jeftin, ovo bi te izaslo preko 10000 a pitanje je kakav je

themilann
Postovi: 5
Pridružio se: 29 Jul 2019, 15:10

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od themilann » 30 Jul 2019, 10:42

Pa ovaj je skup jer ima ovu kilometražu i samo jednog vlasnika do sad. A i možda je taj od tvog drugara B7 koji se proizvodio do 2008., dok se B8 proizvodio 2008-2015.

Sumnjičav sam prema ovim našim ljudima ovde.

Npr, gledao sam skoro ovaj auto u Nišu https://www.polovniautomobili.com/auto- ... s-line-nov

Auto je stvarno lepo očuvan spolja, ima nekih mini ogrebotina samo.

Međutim, nisam ga palio, nisam ga vozio, ali ono što mi loš utisak ostavilo u celoj priči jeste sam prodavac na placu.

Pitam ga ja, a beše auto uvezen iz Nemačke, a on potvrđuje. Ja posle pogledam na samom oglasu, ono piše da je uvezen iz Italije...

I kako posle kupiti auto od njega.

Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 7975
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od OMP » 30 Jul 2019, 11:21

drugarov je bio B8 i imao oko 200k km a kupljen je nov u srbiji

Nestado
Postovi: 749
Pridružio se: 20 Avg 2015, 13:00

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od Nestado » 30 Jul 2019, 13:18

themilann je napisao:
30 Jul 2019, 10:42
Pa ovaj je skup jer ima ovu kilometražu i samo jednog vlasnika do sad. A i možda je taj od tvog drugara B7 koji se proizvodio do 2008., dok se B8 proizvodio 2008-2015.

Sumnjičav sam prema ovim našim ljudima ovde.

Npr, gledao sam skoro ovaj auto u Nišu https://www.polovniautomobili.com/auto- ... s-line-nov

Auto je stvarno lepo očuvan spolja, ima nekih mini ogrebotina samo.

Međutim, nisam ga palio, nisam ga vozio, ali ono što mi loš utisak ostavilo u celoj priči jeste sam prodavac na placu.

Pitam ga ja, a beše auto uvezen iz Nemačke, a on potvrđuje. Ja posle pogledam na samom oglasu, ono piše da je uvezen iz Italije...

I kako posle kupiti auto od njega.
Petrovic je dobar prodavac, ima kvalitetna kola i znam da uglavnom budu u ekstra stanju. Licno sam video nekoliko komada.

Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 7975
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od OMP » 30 Jul 2019, 13:41

themilann je napisao:
30 Jul 2019, 10:42


Pitam ga ja, a beše auto uvezen iz Nemačke, a on potvrđuje. Ja posle pogledam na samom oglasu, ono piše da je uvezen iz Italije...

vidis da mu je deo teksta u opisu svakog oglasa isti, menja samo podatke o autu i opremi, za svaki pise uvoz iz italije Milano

themilann
Postovi: 5
Pridružio se: 29 Jul 2019, 15:10

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od themilann » 30 Jul 2019, 18:32

Nestado je napisao:
30 Jul 2019, 13:18
themilann je napisao:
30 Jul 2019, 10:42
Pa ovaj je skup jer ima ovu kilometražu i samo jednog vlasnika do sad. A i možda je taj od tvog drugara B7 koji se proizvodio do 2008., dok se B8 proizvodio 2008-2015.

Sumnjičav sam prema ovim našim ljudima ovde.

Npr, gledao sam skoro ovaj auto u Nišu https://www.polovniautomobili.com/auto- ... s-line-nov

Auto je stvarno lepo očuvan spolja, ima nekih mini ogrebotina samo.

Međutim, nisam ga palio, nisam ga vozio, ali ono što mi loš utisak ostavilo u celoj priči jeste sam prodavac na placu.

Pitam ga ja, a beše auto uvezen iz Nemačke, a on potvrđuje. Ja posle pogledam na samom oglasu, ono piše da je uvezen iz Italije...

I kako posle kupiti auto od njega.
Petrovic je dobar prodavac, ima kvalitetna kola i znam da uglavnom budu u ekstra stanju. Licno sam video nekoliko komada.
Ne znam. Čovek mi jednostavno ne uliva poverenje jer nije baš najkomunikativniji.

Verujem da auto gubi na ceni kad je vožen i održavan u Srbiji u odnosu na inostranstvo.

Korisnikov avatar
HKS
Postovi: 11164
Pridružio se: 14 Jan 2013, 17:31
Lokacija: Soba

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od HKS » 30 Jul 2019, 18:46

Slika

Korisnikov avatar
Markoni
Postovi: 9712
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:47
Lokacija: Београд

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od Markoni » 30 Jul 2019, 20:07

Uvek se brze i skuplje proda auto koji je kupljen nov u Srbiji.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 7975
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od OMP » 30 Jul 2019, 21:21

ja sigurno ne bih kupio ove skuplje automobile sa placa, ili bih licno isao preko da uzmem ili bih gledao nesto sto je kupljeno u Srbiji novo

Nestado
Postovi: 749
Pridružio se: 20 Avg 2015, 13:00

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od Nestado » 30 Jul 2019, 21:52

Moj majstor koji mi odrzava Korsu, zajedno sa bratom uvozi kola iz Svajcarske i to kvalitetna kola. Video sam sta ima i kako radi. Popravi ako nesto treba da se popravi i tera ih kod Petrovica. Covek mi je rekao da nece da crveni kad proda nekom a ne valja. To sto on uveze se i odrzava kod njega. I znam da je to sto je on uvezo i ostavio tamo da je u ekstra stanju. Najbolje da se licno pogleda sa dobrim majstorom ili u nekom servisu. Neko ko bi kupio kola, makar ona kostala 2000 evra treba da plati da ih neko dobro pogleda.

N_L
Postovi: 479
Pridružio se: 16 Mar 2016, 06:59

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od N_L » 04 Avg 2019, 00:02

Razmisljam, kad skupim jos malo kesa i uz neki kredit, tu do 15 20k, izuzmemo carinjenje i sve to, sto bi najbolja kupovina bila. Jos nije doslo vrijeme za to ali vec pomalo razmisljam sta cu ganjati. Iako ne volim manja kola mislim da cu morati neki hot hatchback, noviji, sa manjom km kao neki all around best izbor za moje potrebe. Gledao sam golf 7 gtd ali cini mi se za manje vise iste pare ima i gti. Limuzine dzaba gledam jer za te pare ako bih trazio sto mi se svidja jedino nesto preko 10 god starosti i mnogo km :/

Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12278
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od shandu90 » 04 Avg 2019, 02:52

VW CC

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk


Korisnikov avatar
srdjanyo
Postovi: 3252
Pridružio se: 12 Okt 2014, 11:44
Garaža: Škoda Fabia Combi 1.9 TDI
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od srdjanyo » 04 Avg 2019, 11:48

https://www.polovniautomobili.com/auto-vremeplov

Kolege iz Beograda,ima li neko iskustva sa ovim placem sa Zrenjaninskog puta?Vidim da su im uslovi ,za nas smrtnike,primamljivi?Kakve automobile valjaju?Imaju li prometa i koliko pije vodu ta njihovca priča o garancijama na godinu dana?
Hvala unapred.

Zveroljub
Postovi: 928
Pridružio se: 14 Jan 2012, 20:33
Garaža: Astra j

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od Zveroljub » 04 Avg 2019, 20:08

Jednom prilikom pre 2-3 god sam svratio u taj..."vremeplov" i nisam se zadrzao.
Iako sam laik, ono sto sam tamo video je vise licilo na otpad nego na automobile za voznju.
Ne znam kakva je situacija sada, ali nisam optimista

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14140
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od pedja » 04 Avg 2019, 20:30

Pa i jeste pored otpada, tj izdvojeno odeljenje. I rent a car. I krediti i svašta nešto.

T-T


Odgovori