Lancia kappa 3.0 POMOĆ

Razne informacije u vezi kupovine automobila
ljubitelj
Postovi: 10571
Pridružio se: 10 Sep 2012, 21:16
Lokacija: Beograd

Re: Lancia kappa 3.0 POMOĆ

Post od ljubitelj » 16 Sep 2017, 20:13

Neka ga, lici da je mlad, eksplozivan, pun adrenalina. proci ce to. :sesir:

Da mi treba jos jedan auto te vrste svakako bih ga kupio, ali po svemu sudeci takav tip -vrsta- auta ocito nije za tebe pa ti produzi dalje u potragu.

Korisnikov avatar
snork
Postovi: 4878
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:50
Lokacija: Beograd

Re: Lancia kappa 3.0 POMOĆ

Post od snork » 23 Sep 2017, 05:05

Velja je napisao:
15 Sep 2017, 15:48
Meni su udarana kola neprihvatljiva prilikom izbora...
dragvorl je napisao:
15 Sep 2017, 17:19
Da je dobar i neudaran da, ovako ne.
Uđoh posle nedelju dana u temu, kad ono ima šta da se vidi...Hteo bih samo da vas zamolim da ne pričate svašta napamet, a da auto niste ni videli. :besan: Udarac nazad (i nestručno farbanje u ovlašćenom servisu - Delti) je imao prvi vlasnik, udarac napred sam imao lično ja. Posle toga je kupljen isti takav auto - stranac i sve što je i malo bilo oštećeno je zamenjeno - vezni lim, branici (oba), krilo, hauba. Ni jedan jedini deo nije ispravljan. Ta dva udarca su bila mala i auto je posle oba bio u voznom stanju. Zajedno sa velikim servisom koji je posle urađen, zamenom kvačila i još nekim sitnicama koje nisu morale da se rade, to sređivanje je koštalo oko 3500 evra. Naravno, potencijalnog kupca to ne treba da zanima, ali eto, navodim da se zna da se o autu vodilo računa.

ikac2000 je napisao:
16 Sep 2017, 16:17
Inace licno nikada ne bih kupio auto za duga purovanja koji je bio udaran, i gde je pocela korozija.
Nije bilo, niti ima bilo kakve korozije. I kada je bio udaran, bilo je to samo u kraj krila i branik.

Ralee je napisao:
15 Sep 2017, 17:59
Kako sad 2ke ulaganja kad je bilo samo da se dopuni klima i registruje? :kezo: Meni se ta kappa nikad nije svidjala, pre bih se odlucio za 166 sa istim motorom.
I dalje tvrdim isto. Auto jeste stajao tri godine, ali menjati nove kaiševe i španere zaista nema potrebe. Ja bih takođe više voleo Alfu 166, jer je noviji model. Ali nju za 1000 evra nećeš naći.
Ђенерал Јанковић

Korisnikov avatar
snork
Postovi: 4878
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:50
Lokacija: Beograd

Re: Lancia kappa 3.0 POMOĆ

Post od snork » 23 Sep 2017, 05:39

Isteklo vreme za edit...
Kljajic 1 je napisao:
15 Sep 2017, 17:57
Ali da je bar uzivo kao na slikama iz oglasa. Motorna grupa, mehanika, registracija nisu problem. Jako umorno i tužno izgleda estetski, a komplet je farban(2008 i to jako lose), pa posle toga jos jednom napred
Farban je ranije, kod prvog vlasnika, u Delti. Kod nas samo hauba, krilo, branici, onda kada su zamenjeni. Inače, izgledaće isto kao na oglasu, čim prvi put bude opran. :)
Ђенерал Јанковић

Korisnikov avatar
dragvorl
Site Admin
Postovi: 23800
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:03
Garaža: Fiat Stilo 1.9 MJ
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Lancia kappa 3.0 POMOĆ

Post od dragvorl » 23 Sep 2017, 08:18

Ako nije bilo smirglanja i ispravljanja do golog lima sa skidanjem zastite onda je druga prica, u protivnom :naughty: . To kod mene vazi za bilo koji auto, ne samo za ovaj.
SlikaSlika
Mauro Forghieri:"Power comes from speed, torque without speed is nothing"
Life is funny, skies are sunny, Bees make honey, who needs money

Ralee
Postovi: 3478
Pridružio se: 13 Jan 2015, 22:09

Re: Lancia kappa 3.0 POMOĆ

Post od Ralee » 23 Sep 2017, 21:23

snork je napisao:
23 Sep 2017, 05:05
Ralee je napisao:
15 Sep 2017, 17:59
Kako sad 2ke ulaganja kad je bilo samo da se dopuni klima i registruje? :kezo: Meni se ta kappa nikad nije svidjala, pre bih se odlucio za 166 sa istim motorom.
I dalje tvrdim isto. Auto jeste stajao tri godine, ali menjati nove kaiševe i španere zaista nema potrebe. Ja bih takođe više voleo Alfu 166, jer je noviji model. Ali nju za 1000 evra nećeš naći.
Ni ja ne mislim da treba menjati pola auta, ali reci da za auto koji stoji tri godine od ulaganja ima samo klima nije na mestu. Govorim generalno, ne o konkretnom primerku. I da je u odlicnom stanju, opet treba preduzeti neke osnovne korake nakon toliko godina, ulje, filteri, kaisevi, aku, gume itd.

Za 166 nisam ni rekao da ima za 1000e. Auto za 1k e bez ulaganja ne postoji.

Odgovori