Mali benzinac do 2500

Razne informacije u vezi kupovine automobila
ftj
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0

Re: Mali benzinac do 2500

Post od ftj » 02 Nov 2019, 10:46

suzuki swift?

Korisnikov avatar
OMP
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: prazna

Re: Mali benzinac do 2500

Post od OMP » 02 Nov 2019, 11:23

noob je napisao:
02 Nov 2019, 09:47

A šta bi kupio ženi i sa kojim motorom?

pravo da ti kazem ne znam, sve zavisi od potreba i samog vozaca, moja zena je generalno slab vozac i retko vozi a kad vozi sve jedno joj je dal vozi 50 ili 150 konja, jednako sporo i pazljivo vozi :)
mislim da se ne treba vezivati za snagu motora kao prioritet, sem zbog ekonomicnosti eventualno, ali neretko i motor od 1000ccm trosi isto ili slicno kao i onaj od 1400ccm....nikad nisam bio u fazonu kupi sto slabiji auto taze je vozac, realno ko je lud moze da strada i sa autom od 50 konja, ne samo sa onim od 150, pre treba gledati bezbednost nego snagu automobila. Zena od mog drugara vozi auto od 200 konja npr. ali ga vozi kao da ima 50, jednostavno joj se svideo auto i legao joj, snaga je nebitna.

imali smo agilu B koju smo vozili par meseci i mojoj zeni se bas svidela pa je najvise i vozila, sto zbog gabarita sto zbog plozaja sednja i preglednosti, cak me terala i da je zadrzimo, ranije sam imao ford Ka, kao uzeo za nju medjutim nije joj legao uopste pa smo ga brzo prodali, u zadnje vreme c3 joj je omiljeni auto pa koji god c3 da smo imali ona me terala da ga zadrzimo, vidim da dosta zena u zadnje vreme bas njih trazi, ja sam imao 3 komada sva tri su kupile zene, mada realno i nije muski auto :) generalno zenama, bar ovim iz mog okruzenja koje znam, se mahom svidjalu manja, pregledna i obla kola...ne znam dal si razmisljao o lanciji Y odlican auto za malo love, takodje i nisam micra.
Swift je odlican auto ali do 2500 jako tesko da se nadje i da vredi nesto, imao sam jednog i bas mi se svidjao, takodje ga kupila zenska osoba kao i vecinu manjih kola koje sam imao.
Ex Yu Racing - blog o istoriji auto trka u bivsoj Jugoslaviji

Odgovori