Renault Megane Grand Coupe (2016-present) 1.5 dci - ISKUSTVA

Razne informacije u vezi kupovine automobila
Korisnikov avatar
Profa
Pridružio se: 17 Okt 2017, 08:18
Garaža: Renault Megane 1.5dci 110KS

Re: Renault Megane Grand Coupe (2016-present) 1.5 dci - ISKUSTVA

Post od Profa » 05 Mar 2020, 20:57

pedja je napisao:
05 Mar 2020, 20:40
Najbolje da odeš i opipaš. Čini mi se da je bolja situacija nego kod Megana II sedana, Fluensa i Megana III Generation.

T-T
Mislim da će tako i biti na kraju.. Otići ću do salona, sesti u automobil, pogledati, ''opipati'' (kako perverzno zvuči haha), možda i zakažem test vožnju, pa ću sve saznati.. Ali znate kako to ide sa prodavcima, sve je extra, sve je super, nema nikakvih zamerki, samo ti bato dođi da ti mi uzmemo meru i da te oderemo, a posle ćemo lako, hahahaha! Mada opet kada gledamo na sve ovo iz drugog ugla, bez preporuke, saveta i znanja drugih, teško je odlučiti se ma koji automobil da je u pitanju, pogotovo ako se kupuje nov automobil.. Ispravite me ako grešim..
:pivo:
:D :muzika: :cool!: Mimara :cool!: :muzika: :D

Dredger
Pridružio se: 07 Jul 2017, 16:44

Post od Dredger » 31 Mar 2020, 00:18

Kad kupujes nov auto ne treba ti ni majstor ni savet ni preporuka. Odes obidjes sve sto ti se svidja i za sta imas love i ono sto ti se ucini najbolje i najlepse to kupis. Svaki ce biti pouzdan, od Fiata 500l do Mercedesa S klase.

lami
Pridružio se: 19 Feb 2017, 15:34

Post od lami » 31 Mar 2020, 00:24

Pa nije bas, moras da vidis kakva je servisna mreza, da li znaju i hoce da rade posao ili mogu da pokvare i kliker.
Da li ce resiti svaku tvoju reklamaciju ili ce reci da to tako treba.
Takodje, neke stvari koje su lose odradjene, ili tebi licno ne odgovaraju, ne mozes da primetis u 15-30 minuta koliko obicno traju probne voznje.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
Profa
Pridružio se: 17 Okt 2017, 08:18
Garaža: Renault Megane 1.5dci 110KS

Post od Profa » 04 Apr 2020, 19:07

lami je napisao:
31 Mar 2020, 00:24
Pa nije bas, moras da vidis kakva je servisna mreza, da li znaju i hoce da rade posao ili mogu da pokvare i kliker.
Da li ce resiti svaku tvoju reklamaciju ili ce reci da to tako treba.
Takodje, neke stvari koje su lose odradjene, ili tebi licno ne odgovaraju, ne mozes da primetis u 15-30 minuta koliko obicno traju probne voznje.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Dredger je napisao:
31 Mar 2020, 00:18
Kad kupujes nov auto ne treba ti ni majstor ni savet ni preporuka. Odes obidjes sve sto ti se svidja i za sta imas love i ono sto ti se ucini najbolje i najlepse to kupis. Svaki ce biti pouzdan, od Fiata 500l do Mercedesa S klase.
Slažem se i sa jednim i sa drugim komentarom, mada ovo za servisiranje je istina, čuo sam da u većini servisa ima dosta početnika i šustera, koji se obučavaju da rade i samo čekaju priliku da odu u inostranstvo,nauče posao još bolje i rade za dobre pare.. A čuo sam i dosta priča kako su ljudima u ovlašćenim servisimaskoro uništili kola, doduše polovna, ne nova, ali eto.. Ne bih da pišem koji su servisi u pitanju jer nije korektno, ali većina ljudi koje poznajem kod takvih i ne tera kola više.

Da skratim, kada se kupuju nova kola, mislim da je bitno imati pouzdanog majstora i servis gde bi servisirao automobil.
:D :muzika: :cool!: Mimara :cool!: :muzika: :D

Korisnikov avatar
shandu90
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Astra G 1.4 Twinport

Post od shandu90 » 04 Apr 2020, 19:50

Sreca pa je garantni rok kratak, i u 99% slucajeva se nista specijalno ne desava sa automobilom. U prestonici svakako ne manjka servisa, velik je izbor sto olaksava odluku.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odgovori