Opel Astra J 1.6 CDTI Automatik

Razne informacije u vezi kupovine automobila
Odgovori
DejanJ
Postovi: 1
Pridružio se: 17 Okt 2021, 18:29

Opel Astra J 1.6 CDTI Automatik

Post od DejanJ » 17 Okt 2021, 19:39

Pozdrav,

Kupujem svoj prvi auto, sa automatik menjacem, i nisam bas okruzen ljudima koji se nesto razumeju u auta. Tako da svaki savet, predlog je dobro dosao.

Trenutno gledam ovaj auto https://www.polovniautomobili.com/auto- ... lgc8mvNUcE, pa me zanima da li ovako nesto vredi te pare.

Gledao sam ga na placu, izgleda dobro ocuvano iako je iz Italije uvezeno. Sto se tice unutrasnjeg dela auta primetio sam da je materijal na menjacu ispucao, da li je to zbog sunca, loseg materijala ili zbog toga sto je presao vise nego sto pise, to ne znam.
Zbog praznog akumulatora auto se je palilo na buster. Lampica za proveru motora je gorela, da li je greska u sistemu ili je nesto vise to bi morao majstor da proveri. Na vratima sa vozaceve strane stoji nalepnica da je radjen poslednji servis 2019. godine na 117k KM, a on trenutno ima 139K. To su neke stvari koje sam ja primetio,

Zvao sam dvojicu majstora za opel, po preporuci, i obojica su mi rekli da oni ne mogu videti nista vise nego sto ja vidim i da nisu voljni da dodju pogledati, za pare naravno. Obojica kazu, uzmi, pa cemo pregledati sve detaljno u garazi.

U svakom slucaj, recimo hipoteticki da je auto u redu 100%, vredi li ove pare?

Odgovori