Naj postovi (smešni, simpatični)

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
TheWickerMan
Postovi: 10469
Pridružio se: 13 Jan 2012, 12:46
Garaža: AR Giluietta TCT
Lokacija: Stuttgart,DE

Re: Naj postovi (smešni, simpatični)

Post od TheWickerMan » 23 Dec 2016, 11:42

I obična policija takođe, svi imaju naknadno ugrađen Webasto.

sent from Huawei P8 Lite using Tapatalk

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Naj postovi (smešni, simpatični)

Post od Vladapetr » 24 Dec 2016, 15:39

starac vujadin je napisao:...uglavnom ti bi mogao da dokažeš kroz raniju priču i jedu i drugu tezu ako hoćeš:-)...tvoje pisanje je kao Kuran - piše i da treba pobiti nevernike i da treba voditi sveti rat, a ima i da su svi ljudi braća da treba da vlada mir :)
:D :D
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
Ivan
Postovi: 9884
Pridružio se: 03 Jan 2013, 09:22
Garaža: bmw 3 f31, bmw 5 f10,
Lokacija: Novi Sad

Re: Naj postovi (smešni, simpatični)

Post od Ivan » 24 Dec 2016, 15:47

:rofl:
nidza je napisao:
12 Apr 2021, 10:56
nemam problem uvek sam najsporiji

Korisnikov avatar
Velja
Banned
Postovi: 12135
Pridružio se: 06 Avg 2013, 18:43

Re: Naj postovi (smešni, simpatični)

Post od Velja » 25 Dec 2016, 17:28

milospinkfloyd je napisao:prvo me zaustavila saobracanja patrola koja vrsi alko test, pa sam im pobegao na taj nacin sto sam zbrisao IZ auta (ostavivsi auto kod njih). Pose su mi zaplenili auto i odneli ga u saobracajnu gde me je navukao sofer slep sluzbe da dodjem po auto i on ce i satro sve srediti da mi daju auto i da palim i ja naivac poverovao i dosao u saobracajnu i tamo me uhapsili i odveli na zadrzavanje 12 sati (ne znam zasto razloga bez niko nista nije hreo da mi kaze). Posle zadrzavanja me spakovali u kola i odveli odmah kod sudije ali sam i onda pobegao ovog puta iz suda skokom kroz prozor. Vrlo mudro i razumno za jednog dvadesetsestogodisnjaka kojeg ce ova avantura da kosta 2000e kazni i god ipo dana bez vozacke

Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12302
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Naj postovi (smešni, simpatični)

Post od shandu90 » 26 Dec 2016, 00:23

I plus sto ce sudija da uzme kancelariju na spratu iznad.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Naj postovi (smešni, simpatični)

Post od starac vujadin » 30 Avg 2017, 18:20

Day Walker je napisao:
30 Avg 2017, 17:00
Nisam vozio, samo sam zagledao.
Laki021 je napisao:
30 Avg 2017, 17:03
Dobar test.

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45740
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Naj postovi (smešni, simpatični)

Post od Geza » 12 Okt 2017, 14:18

Da ostane zabeleženo.
Delija je napisao:
11 Okt 2017, 11:44
http://sexisland.co/
grujicd je napisao:
11 Okt 2017, 14:48
Prva noć. Ovo je sjajno, najbolji provod ikada, vredelo je što sam prodao auto za ovo. Mogao bi ovako ceo život!

Druga noć. Koje sranje. Nema neta na ostrvu. Ko zna šta se sad piše na forumu. Ej mala, donesi pivo. Posle prošetaj, nije mi danas do toga. Jbt. koliki komarac.

Treća noć. Jbt ko će ovo da izdrži! Kako nema neki raniji polazak sa ostrva? Kad bi me bar pustili malo da odspavam. Ne mogu da verujem da sam prodao onakvog Golfa za ovo sranje! Da sam ga malo picnuo imao bi ovakve cice i kući i još mi ne bi visile na glavi 3 dana, da ne mogu ni da prdnem k'o čovek!
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Naj postovi (smešni, simpatični)

Post od starac vujadin » 05 Feb 2018, 19:40

Forumaši o jednom od najharizmatičnijih i najuspešnijih menadžera i poznavalaca automobila u modernoj istoriji auto industrije... :)
Dusan je napisao:
05 Feb 2018, 17:29
HKS je napisao:
30 Jan 2018, 12:15
Bob Lutz najavio skoru propast Tesle.
Bolje da si napisao, covek koji je ucestvovao u bankrotiranju najveceg svetskog automobilskog koncerna, najavljuje propast Tesle.
Posto je strucnjak za propast, onda mu je vjerovati

https://en.wikipedia.org/wiki/Bob_Lutz_(businessman)

Korisnikov avatar
Dusan
Postovi: 4285
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:26
Lokacija: Wien

Re: Naj postovi (smešni, simpatični)

Post od Dusan » 05 Feb 2018, 20:13

Zanimljivo koliko se pojmovi najuspesniji i najharizmaticniji razlikuju kod ljudi.
There's nothing worse than making your hand and losing it all, because you were drawing dead to start with.

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Naj postovi (smešni, simpatični)

Post od starac vujadin » 07 Feb 2018, 10:14

Uvek ima neka debela manjina koja ima svoja shvatanja pojmova. Nije to bitno, bitno je da je smešno :)

Korisnikov avatar
Dusan
Postovi: 4285
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:26
Lokacija: Wien

Re: Naj postovi (smešni, simpatični)

Post od Dusan » 07 Feb 2018, 11:27

Smesno je i to sto pokusavas da das kredibilitet postu time sto si ocenio da je neko manjina, a neko vecina. :)
There's nothing worse than making your hand and losing it all, because you were drawing dead to start with.

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Naj postovi (smešni, simpatični)

Post od starac vujadin » 07 Feb 2018, 12:19

Ja sam u svom postu postavio link za njegovu biografiju. To je ono što mu daje krediblitet, a ne što sam ja napisao. Tragikomično bi bilo da ja Bob Lutzu dajem kredibilitet. Mogu samo da mu se divim i da ga poštujem kao što radi ceo automobilski svet. Da nema njega i ljud kao što je on automobilski svet bi bio mnogo siromašniji i dosadniji. On je uspeo da nam neke snove pretoči u stvarnost.
Inače, ti si taj koji voli svojim rečima da daje "sabornost" i da se pozivaš na neku "grupu" koja stoji iza tvojih reči i da pišeš u množini. Ima ljudi koji misle i da je Aristotel glup i sigurno može da se nađe neka grupica koja za sebe može da tvrdi da je većina.
Opušteno, ni prvi ni poslednji tragikomični post s tvoje strane. Greo`ta ne zabeležiti :)

Korisnikov avatar
Dusan
Postovi: 4285
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:26
Lokacija: Wien

Re: Naj postovi (smešni, simpatični)

Post od Dusan » 07 Feb 2018, 12:43

Nisam ni mislio da pokusavas da das kredibilitet doticnom gospodinu, vec svom postu. Ni u jednom trenutku nisam dao ''sabornost'' svom postu, vec upravo ti si taj koji svrstava ljude u manjinu i vecinu, ne bi li dokazao da si ''u pravu''. ;)

A o doticnom gospodinu ne bih pokretao diskusiju, samo bih napomenuo da negira postojanje klimatskih promena i optuzuje Teslu da se bazira na socijalizmu, jer dobijaju subvencije za EV, a GM je dobio 11 milijardi nepovratne pomoci, dok je gospodin bio jedan od kljucnih ljudi kompanije. Krajnje licemerno.

Ovo je vec dobro poznat slucaj tvog postavljanje iznad ostalih clanova foruma, kao ultimativni znalac i poznavalac automobilske industrije. Niko ne osporava njegov doprinos, pogotovu oko Volt-a, ali ako si proveo malo vremena na bilo kom inostranom forumu znas da je gospodin prilicno kontraverzna licnost danas. Ali stvarno ne bih da ulazim u dalju diskusiju. Just sayin. :)
There's nothing worse than making your hand and losing it all, because you were drawing dead to start with.

Korisnikov avatar
dragvorl
Site Admin
Postovi: 23795
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:03
Garaža: Fiat Stilo 1.9 MJ
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Naj postovi (smešni, simpatični)

Post od dragvorl » 07 Feb 2018, 12:54

Ovde prekinite dalje prepucavanje. Na pp nastavite ako zelite.
SlikaSlika
Mauro Forghieri:"Power comes from speed, torque without speed is nothing"
Life is funny, skies are sunny, Bees make honey, who needs money

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Naj postovi (smešni, simpatični)

Post od starac vujadin » 07 Feb 2018, 13:14

Slika

Odgovori