Kućni ljubimci i njihovi vlasnici

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
passenger
Postovi: 14231
Pridružio se: 07 Maj 2016, 10:20
Garaža: KIA Cee'd sw 1.6 crdi Opel Corsa C GSI

Re: Kućni ljubimci i njihovi vlasnici

Post od passenger » 10 Dec 2018, 19:18

:uplakan:

Će ostane kod tebe? Ako hoće, šaljem 40kg granula na adresu
''...and into the forest I go to lose my mind and find my soul''

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45621
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Kućni ljubimci i njihovi vlasnici

Post od Geza » 10 Dec 2018, 19:28

Ne verujem, imamo 3 psa i 3 mačke, tražimo nekog da je udomimo. Pratila je juče brata iz voća do kuće. Izgleda da je neka rasna kuca, solidno ugojena.

Slika
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
passenger
Postovi: 14231
Pridružio se: 07 Maj 2016, 10:20
Garaža: KIA Cee'd sw 1.6 crdi Opel Corsa C GSI

Re: Kućni ljubimci i njihovi vlasnici

Post od passenger » 10 Dec 2018, 19:32

Vidi se da je bucka :manikir:

Ako je nekakoooo zadrzite ili tvoj brat, javi, šaljem robu :cool!:
''...and into the forest I go to lose my mind and find my soul''

Korisnikov avatar
Darko
Postovi: 9034
Pridružio se: 12 Sep 2012, 16:05
Garaža: Fiat Stilo 1.9 Mjet
Lokacija: Lungomare

Re: Kućni ljubimci i njihovi vlasnici

Post od Darko » 10 Dec 2018, 19:53


Korisnikov avatar
mića
Postovi: 2217
Pridružio se: 10 Apr 2013, 09:43
Garaža: Corolla
Lokacija: beograd

Re: Kućni ljubimci i njihovi vlasnici

Post od mića » 10 Dec 2018, 19:57

Geza je napisao:Ne verujem, imamo 3 psa i 3 mačke, tražimo nekog da je udomimo. Pratila je juče brata iz voća do kuće. Izgleda da je neka rasna kuca, solidno ugojena.

Slika
Labrador, raspitacu se jel je neko hoce. Izgleda da je starija.
probaj na fb neka grupa izgubljeni i nadjeni psi u beogradu. Msm da nema veze sto nije bg, okaci pa se mozda nadje vlasnik ili neko da je hoce.

Korisnikov avatar
Darko
Postovi: 9034
Pridružio se: 12 Sep 2012, 16:05
Garaža: Fiat Stilo 1.9 Mjet
Lokacija: Lungomare

Re: Kućni ljubimci i njihovi vlasnici

Post od Darko » 10 Dec 2018, 22:56

Ne znam dal je za ovu temu. Psi mogu da naprave zasedu. Veceras prolazim posle zezeljevog mosta kad se ide prema danubiusu (novosadjani znaju gde je. Kod benz pumpe) stoji pas na sred puta. Okolo mrkli mrak. Ja kontam sklonice se, medjutim ne mrda, naglo zakocim ispred njega nije ni trepnuo. Svirnem mu, blicam mu, nista.. dok sam cekao da mrdne, sa gradilista mosta izlece desetak besnih pasa i opkole mi auto sa svi strana i laju, reze.. razmisljam, samo da krenem i pomerice se, ali ne, kako krenem prvom tacno ih udaram prednjim delom auta. Ubacim u rikverc isto ih udaram. Ne mozes im nista. Gledam, necu da osakatim ni kerove ni auto. Nekih 10 min nisam mogao da se pomerim. Srecom dolazio neki kamion pa je par njih preslo na njega i uspeo sam da se izvucem sa punim gasom. Narednih 500m su me ostali tolikom brzom vijali i odbijali se od prednja krila da nisam mogao da verujem. Nadam se da mi auto negde nije ulubljen :o
Najstrasnije se sto tim mracnim putem se nocu vracaju zene sto rade u univerxportu u zoni drugu smenu. Neko ce tu najebati. Vec sam cuo da su napali ranije nekog biciklistu tu. Prijavicu sutra za lokaciju komunalcima. Da sam bio kombijem presao bih preko njim sve im hebem da im hebem.. :twisted:
Sad ce neko da se javi da kaze kako su to dobrice koje su svojom inteligencijom i instiktom pretpostavile da neko ko seta tuda ili vozi auto, bajs motor, ima negativno misljenje o psima. :glavomuzid:
Poslednja izmena od Darko u 10 Dec 2018, 23:08, izmenjeno 1 put ukupno.

Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12276
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Kućni ljubimci i njihovi vlasnici

Post od shandu90 » 10 Dec 2018, 23:03

Ti si bio u autu. Ja pre par godina (lepa letnja noc) trcao na keju, zavrsio sa trcanjem i odem do auta koji sam parkirao kod ekonomskog i kako sam otvarao gepek tako su izleteli iz zbuna. Zamalo da sam sebe zatvorim u gepek jbs mi sve :kezo:

Sent from my P10 Lite using Tapatalk


Korisnikov avatar
HKS
Postovi: 11164
Pridružio se: 14 Jan 2013, 17:31
Lokacija: Soba

Re: Kućni ljubimci i njihovi vlasnici

Post od HKS » 10 Dec 2018, 23:05

Tu vec nema sta da se zali

Mene su na biciklu napali, al lako je to - koliko sam skontao neke pjesake prije mene su zaskocili


Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока



Korisnikov avatar
mića
Postovi: 2217
Pridružio se: 10 Apr 2013, 09:43
Garaža: Corolla
Lokacija: beograd

Re: Kućni ljubimci i njihovi vlasnici

Post od mića » 10 Dec 2018, 23:13

Takvu zasedu prave i tamo negde kod bojcinske sume, kad sam vozio bajk tacno cetiri komada u zasedi cekaju i pojure, brzi u pm i uopste nije naivno.
@darko, to je problem ovog drustva i ne savesnih vlasnika. Evo ova zenka labradora sto je izbacena, ako nije sterilisana eto od nje bar po 3-4 lutalice na svakih 6 meseci koje zavrse na ulici. Drzava bez reda i zakona. Kada bi sad tom nekom sto je izbacio tu zenku rebnuo kaznu par hiljada eura debelo bi razmislio vec u trenutku kad uzima psa. A vidi sad, lutalica ugrize nekoga i taj neko dobije odstetu od drzave tj grada. Pa tu je neko lud, bolje kazni tog sto proizvodi lutalice nego sto placas za njegovu neodgovornost, zar ne?

Korisnikov avatar
A170T
Postovi: 2102
Pridružio se: 30 Jun 2013, 13:47

Re: Kućni ljubimci i njihovi vlasnici

Post od A170T » 10 Dec 2018, 23:53

Geza je napisao:Napuštena, tj. nekome je postala višak.

Slika
Bogu se molim da ovako naletim na napustenog Haskija, iako vec imam jednog dodz-a ne bi bilo te sile koja bi me nabedila da ga ostavim. Ali nazalost ta rasa kosta i nece je niko izbaciti, osim ako ne pobegne.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka




Korisnikov avatar
speedy stikis
Postovi: 2103
Pridružio se: 01 Jul 2016, 12:27

Re: Kućni ljubimci i njihovi vlasnici

Post od speedy stikis » 11 Dec 2018, 00:14

Darko je napisao:
10 Dec 2018, 22:56
Da sam bio kombijem presao bih preko njim sve im hebem da im hebem.. :twisted:
Sad ce neko da se javi da kaze kako su to dobrice koje su svojom inteligencijom i instiktom pretpostavile da neko ko seta tuda ili vozi auto, bajs motor, ima negativno misljenje o psima. :glavomuzid:

Evo ja cu da se javim.

Stalno pises kako imas neke problema sa psima, da nije mozda u tebi problem? :pardon:

Nema sta smekerski i hrabri potez dati gas u kolima i preci preko zivotinje. :bravo:

Korisnikov avatar
Darko
Postovi: 9034
Pridružio se: 12 Sep 2012, 16:05
Garaža: Fiat Stilo 1.9 Mjet
Lokacija: Lungomare

Re: Kućni ljubimci i njihovi vlasnici

Post od Darko » 11 Dec 2018, 00:41

Brate pomesao si me sa nekim. :-|
Ja sam imao vise puta psa u zivotu i nemam generalno nista protiv njih.
Ovako nesto divlje u zivotu nisam video i treba ih odstraniti dok neko ne nastrada.
Po tebi je verovatno trebalo cekati satima na putu dok se ne sklone i pustiti ih da se popnu i skacu po haubi. Ili jos bolje izaci i pustiti ih da te upute u vecna lovista :)

Korisnikov avatar
speedy stikis
Postovi: 2103
Pridružio se: 01 Jul 2016, 12:27

Re: Kućni ljubimci i njihovi vlasnici

Post od speedy stikis » 11 Dec 2018, 01:00

Cini mi se da si pisao vec jednom da ti neki komsijski pas laje i da ti dodje najradije da ga spakujes i odneses negde ali si naglaslio da ipak ne zelis da uradis? Ispravi me ako gresim i izvini unapred ako sam te pomesao. :)

Razumem ja tebe sta hoces da kazes i slazem se da to treba resiti ali ubijanje nije resenje!
Ja koji sam na dva tocka vrlo dobro znam sta mogu da urade, na trosarini jedan dan ih je bilo ali min 20 komada, i za to smo mi ljudi krivi a ne oni, oni samo zele da zive i prezive.

Sira je to tematika, ali ubijanje nije resenje! :nonono:

sasha015
Postovi: 1215
Pridružio se: 04 Maj 2012, 10:59
Garaža: kia ceed 1.4, pezo 206 1.4 hdi
Lokacija: Loznica

Re: Kućni ljubimci i njihovi vlasnici

Post od sasha015 » 11 Dec 2018, 14:44

Ja bi stisnuo gas.Auto je kasko osiguran.
Manja je verovatnoca za stetu ako krenes,nego da ih pustis da se izivljavaju na autu.
Zamisli,vozis decu i opkoli te copor.Pocnu da nasrcu na vrata,prozore,da grebu.Samo gas,gas.
Stvari treba postaviti na svoje mesto.Ne zatvarati oci.Ako nece drustvo,onda pojedinac mora delovati da zastiti svoja prava.
Uvek ce biti dusebriznika kojima je demokratija dala krila da zapisavaju teritoriju.

CR7
Postovi: 499
Pridružio se: 22 Jan 2014, 00:26
Garaža: BMW 316D F30
Lokacija: Novi Sad

Re: Kućni ljubimci i njihovi vlasnici

Post od CR7 » 16 Dec 2018, 17:58

Slika

Slika

Laki je malo nervozan.Sad vec ima 1,5 god,ovo su malo starije slike.

Odgovori