Miris za automobil

ICE, GPS, handsfree, chip, parking senzori, auto-grafika, zatamnjena stakla, tuning/styling i ostalo
Odgovori
Korisnikov avatar
McGruja
Site Admin
Postovi: 13405
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:48
Garaža: Suzuki Vitara 1.6 16v AT

Re: Miris za automobil

Post od McGruja » 02 Jul 2019, 11:59

Kako znaš da je to tačno?
Ozbiljno, jel neko radio neko istrazivanje na ovu temu?

Korisnikov avatar
noodles
Postovi: 946
Pridružio se: 21 Jun 2016, 19:54
Garaža: KIA Sportage 1.6 GDi
Lokacija: Beograd

Re: Miris za automobil

Post od noodles » 02 Jul 2019, 13:57

Kuzmanovic je napisao:
02 Jul 2019, 10:59
Meni su te jelkice neprakticne da stoje na retrovizoru. Ako je potpuno izvucem iz kesice, bolece me glava od prejakog mirisa. Ako zasecem kesicu pa postepeno izvlacim jelkicu, smetace mi kesica koja mi zaklanja dobar deo pogleda.
Meni je jelkica okačena o "kurblu" za otvaranje prozora na zadnjim vratima. Viđam da je nekima okačena i o kukice kod rukohvata, isto pozadi
Sa budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo, a onda te dotuku na iskustvo!

Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 7968
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Miris za automobil

Post od OMP » 02 Jul 2019, 14:53

ja jelkice nikad ne kacim na retrovizor, dok nisam imao dete kacio sam ih pozadi na C stub gde je fiksiran pojas ili za rukohvat iznad prozora, kod karavana sam je drzao u gepeku i kad je srolana roletna lepo mirise i ne smeta, sad ih uglavnom kacim na ili tu negde oko rucice menjaca zavisno od auta, sad na citrosu je zavucem kod rucne taman ima jedan zljeb gde upadne donji deo jelkice sa sve kesicom i ne mrda odatle

sto se tice hemije dal je stetna ili ne, pa te jelkice postoje ko zna od kad, sigrno jos iz 70ih, valjda bi neko napravio neko istrazivanje do sad,, ili ja bar nisam upoznat.... da su zdrave sigurno nisu kao ni ostala hemija koju koristimo vise ili manje ali valjda da su toliko stetne izbacene bi bile odavno.

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14138
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Miris za automobil

Post od pedja » 02 Jul 2019, 22:22

Meni je i dalje najbolji Stripper Scent (sada ima neki novi naziv). Realno, retko koristim te mirise, smeta mi većina. Žuti čovečuljak (vanila) je bio OK.

T-T


Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14138
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Miris za automobil

Post od pedja » 03 Jul 2019, 11:44

Dobih čikicu :D

Slika

T-T

Korisnikov avatar
noodles
Postovi: 946
Pridružio se: 21 Jun 2016, 19:54
Garaža: KIA Sportage 1.6 GDi
Lokacija: Beograd

Re: Miris za automobil

Post od noodles » 03 Jul 2019, 20:35

Može neki review ovog little joe-a? :-)
Valja li čemu? Jel mora na ventilacioni da bi se osetilo?
Koja cena i gde kupiti?
Sa budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo, a onda te dotuku na iskustvo!

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14138
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Miris za automobil

Post od pedja » 03 Jul 2019, 23:15

Nije napadan miris.
Kolega je uzeo neki zeleni, menta, šta li je, kaže da mu prija.

Ovaj vanilasti je takođe OK. Do sada g anisam imao duže od 2-3 dana, tako da ćemo videti za trajnost. Ne mora da radi ventilacija. Meni je na ventilacionom otvoru, na kojem ne duva i oseća se. Kada tu preusmerim duvanje, oseća se jače, logično. Danas sam seo u usijan automobil, posle posla, miris je bio jedino lepo, dok klima nije proradila :D

Videćemo kada prođe neko vreme. Ako se bude držao neko kršteno vreme, oceniću ga kao dosta dobar.

Cena je 3xx dinara. NEmam pojma da li je 310, ili 350, znam da je 300 i nešto :kezo:

Ima u Gazeli, u DISu, na nekim pumpama (pisali su gore).

Korisnikov avatar
Kuzmanovic
Postovi: 15130
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:31
Garaža: Alfa Romeo MiTo 1.4 TB MultiAir
Lokacija: Beograd

Re: Miris za automobil

Post od Kuzmanovic » 04 Jul 2019, 00:19

Kao sto kaze Pedja, posle par dana, umesto mirisa za auto postaje ukras za auto. Mora se zakaciti na ventilaciju, uz njega ide stipaljka koja se rotira i moze se zakaciti za horizontalnu ili vertikalnu resetku.Slika

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk


Korisnikov avatar
noodles
Postovi: 946
Pridružio se: 21 Jun 2016, 19:54
Garaža: KIA Sportage 1.6 GDi
Lokacija: Beograd

Re: Miris za automobil

Post od noodles » 03 Feb 2021, 22:11

Ne znam šta je ovo u DM-u, nije "little joe", a liči:

Sa budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo, a onda te dotuku na iskustvo!

Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 7968
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Miris za automobil

Post od OMP » 05 Feb 2021, 20:50

koliko vidim Mr&Mrs je marka, meni dosta kola iz CH dodje sa bas tom markom coveculjaka i jako lepo mirisu i rekao bih da su dosta trajni posto vidim da su uglavnom prilicno stari a opet mirisu.

do sad sam samo ovakve vidjao, ovi iz DM su malo drugacije oblika, kace se kao i little joe vrv ali svakako ih treba probati

Slika

kami
Postovi: 930
Pridružio se: 28 Avg 2012, 16:25
Lokacija: bg

Re: Miris za automobil

Post od kami » 05 Feb 2021, 21:03

Zadnjih meseci koristim bas ovu. Otkrila mi je prodavacica na NIS-u dok su bile akcije za 100din sa karticom.

Slika

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
noodles
Postovi: 946
Pridružio se: 21 Jun 2016, 19:54
Garaža: KIA Sportage 1.6 GDi
Lokacija: Beograd

Re: Miris za automobil

Post od noodles » 21 Maj 2021, 15:36

Zna li neko gde ima veći izbor mirisa wunder-baum?
Bilo na onoj sonax perionici u NS neka nagradna igra (peko insta profila), pa delili te jelkice. Videh neke mirise koje nisam do sad viđao. Ne znam da li je bilo samo kao reklama ili ih stvarno ima kod nas. Na NIS-ovim pumpama je skoro bila akcija, ali nisam obraćao pažnju, sad vidim da drže samo areon.
Nešto me privlači ova lubenica ;)

Slika
Slika
Slika
Slika
Sa budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo, a onda te dotuku na iskustvo!

Korisnikov avatar
Ikac
Postovi: 1759
Pridružio se: 19 Apr 2012, 22:29
Garaža: Fiat Bravo 198 (2011) 1.6 multijet

Re: Miris za automobil

Post od Ikac » 21 Maj 2021, 16:16

Ja sam uzeo ovu Summer linen ili kako već na NIS pumpi i iskreno svideo mi se miris. Jedina mana je što kratko traje, ali za 99 dinara koliko sam platio nije loše.

Takođe uzimao sam u DM-u ove čovečuljke i iskreno nisam nešto zadovoljan, a nisu baš jeftini.

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8779
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Sve najbolje!
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Miris za automobil

Post od Gaginh0 » 21 Maj 2021, 17:50

Ovde su te Wunderbaum jelkice 1.3-1.6€, ja sam se navukao na Pina Colada, bas dugo traje. I Arctic White je jako lepa ali bas kratko traje.
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
noodles
Postovi: 946
Pridružio se: 21 Jun 2016, 19:54
Garaža: KIA Sportage 1.6 GDi
Lokacija: Beograd

Re: Miris za automobil

Post od noodles » 23 Maj 2021, 11:34

Ikac je napisao:
21 Maj 2021, 16:16
Takođe uzimao sam u DM-u ove čovečuljke i iskreno nisam nešto zadovoljan, a nisu baš jeftini.
Uzeo i ja tog čikicu iz DM-a kada se pojavio, bio je na akciji, onog rozikastog. Miris ko miris je prva liga, ali i ja sam u početku bio razočaran. Kada se postavi, miriše dan-dva i bez ventilacije. Onda samo maltene uz uključen ventilator. Kako je vreme odmicalo i kao da je čikica provalio da mu se bliži bacanje u đubre, tako je počeo ponovo da miriše ;)
Stvarno ne znam da li je moj trip il istvarno ima taj neki zakasneli efekat.
Evo vidim da je opet na akciji u DM-u, 240rsd.
Sa budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo, a onda te dotuku na iskustvo!

Odgovori