Novi Sad

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
Darko
Postovi: 9035
Pridružio se: 12 Sep 2012, 16:05
Garaža: Fiat Stilo 1.9 Mjet
Lokacija: Lungomare

Re: Novi Sad

Post od Darko » 01 Jul 2019, 23:20

To je super ali tamo i inace nema mesta, a za vreme exita ce svi da se vrte u tom kraju.

Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12278
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Novi Sad

Post od shandu90 » 01 Jul 2019, 23:59

Amateri Slika Ovo ti je blizu mosta, jes da moras da guslas preko ali sta ti fali. Tu ti je novi Zezeljev most, stara obilaznica gde spicis direkt na auto put i gde nema guzve. Tu ja jurim parking svaki dan :D Placa se u Dusana Vasiljeva ali tu svakako neces naci parking, pa ne moras da brines puno. A i do 21h naplacuju.Slika

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk


danijel00
Postovi: 361
Pridružio se: 17 Jun 2014, 04:51
Garaža: Suzuki SCross
Lokacija: Novi Sad

Re: Novi Sad

Post od danijel00 » 02 Jul 2019, 09:27

Darko je napisao:Od 17h svakog dana festivala se ne moze ici pravo kad predjes varadinski most. Onda posle mosta ides desno pa uz dunav. U to vreme da bi stigao do te ulice ides kamenickim putem pa u ulicu dunavske divizije i onda dolazis do kaciceve.

Slika
Darko, što odajes lokalne tajne, gde ćemo mi da parkiramo :)

Sent from my BBD100-1 using Tapatalk

Using Tapatalk

Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12278
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Novi Sad

Post od shandu90 » 02 Jul 2019, 09:51

Sad ce ceo forum tamo da parkira

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk


Korisnikov avatar
Apex
Postovi: 291
Pridružio se: 15 Sep 2018, 09:32
Garaža: Smart For Two MK2

Re: Novi Sad

Post od Apex » 02 Jul 2019, 11:23

Idem sa Smartom, neću vas mnogo ugroziti. :D

Rešio sam da probam Darkov predlog pošto je najkomforniji pa šta bude.

Dakle poenta je da pređem Varadinski most i onda posle pičim uz obalu pa ću lako do Kačićeve?
Šta uopšte da kucam u GPS da bih došao do Varadinskog mosta?

Stižem u NS oko 19h tako da kapiram da će biti uveliko zatvoreno sve što se zatvara.

Korisnikov avatar
Darko
Postovi: 9035
Pridružio se: 12 Sep 2012, 16:05
Garaža: Fiat Stilo 1.9 Mjet
Lokacija: Lungomare

Re: Novi Sad

Post od Darko » 02 Jul 2019, 11:31

Trebali ste reci da vam pisem na PM. Ovako sam otkrio lokaciju. :D

Predje se most. Odmah na kraju mosta se ide desno uz dunav uz breg (kamenicki put), kad se popnes na vrh ide se levo (ulica dunavske divizije i ona vodi do kaciceve). Pogledaj na google maps na kompu pa ces sve povezati.

Btw apex ti dolazis iz pravca bg?


Ovo je slika ulice, sad sam slikao.

Ulica je vrhunska, milionske vile, kamere, obezbedjenje pa ne bi trebalo biti problema :)
Odatle si za koji min peske pred kapijama festivala.

Slika

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45621
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Novi Sad

Post od Geza » 02 Jul 2019, 11:43

Tokom Exita besplatan parking na tri lokacije u Petrovaradinu
http://nsuzivo.rs/novi-sad/tokom-exita- ... rovaradinu

Za vreme održavanja muzičke manifestacije EXIT, na Petrovaradinskoj tvrđavi od 4. do 7. jula, JKP “Parking servis” organizovaće parkiranje na sledećim lokacijama: Ulica prote Mihaldžića, Trg vladike Nikolaja i parking prostor uz Kej skojevaca.

Kapacitet parkirališta je 220 parking mesta i na ovim lokacijama parkiranje se neće naplaćivati.

Zbog izuzetno velike posećenosti koja se očekuje za vreme festivala, a relativno malog broja parking mesta, apeluje se na posetioce da na vreme organizuju i koriste i alternativne načine prevoza, kao i da budu spremni da se usled gužve parkiraju na širem prostoru oko Petrovaradinske tvrđave.

Svim posetiocima na raspolaganju su i parkirališta koja su u režimu plave zone, a na kojima je omogućeno i celodnevno parkiranje. Dnevna karta važi na parkiralištima koja su vidno obeležena dopunskim tablama na kojima je naznačeno da se parkiranje može platiti i dnevnom kartom: na Beogradskom keju, kod SPENS-a u Sutjeskoj ulici, na platou u Radničkoj ulici i platou između stadiona FK “Vojvodina” i SPENS-a (kod restorana “Ognjište”). Na ovim lokacijama parkiranje po ceni od 95,00 dinara može se platiti na dva načina: dnevnom parking kartom koja se može kupiti na kioscima i SMS-om, slanjem poruke na broj 8215.

Za vreme trajanja festivala radiće i dežurna “pauk” služba, u saradnji sa saobraćajnom policijom i saobraćajnom i komunalnom inspekcijom, kako usled nesavesnog parkiranja ne bi došlo do kolapsa i saobraćajnih gužvi.
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
Apex
Postovi: 291
Pridružio se: 15 Sep 2018, 09:32
Garaža: Smart For Two MK2

Re: Novi Sad

Post od Apex » 02 Jul 2019, 12:06

Darko je napisao:Trebali ste reci da vam pisem na PM. Ovako sam otkrio lokaciju. :D

Predje se most. Odmah na kraju mosta se ide desno uz dunav uz breg (kamenicki put), kad se popnes na vrh ide se levo (ulica dunavske divizije i ona vodi do kaciceve). Pogledaj na google maps na kompu pa ces sve povezati.

Btw apex ti dolazis iz pravca bg?


Ovo je slika ulice, sad sam slikao.

Ulica je vrhunska, milionske vile, kamere, obezbedjenje pa ne bi trebalo biti problema :)
Odatle si za koji min peske pred kapijama festivala.

Slika
Hvala puno za detaljan info.

Da, dolazim iz BG-a.

Koliko vidim na slici, u toj ulici postoji predviđen parking prostor, ne bih nikakve varijante na divljaka da ne mogu da se opustim.

Korisnikov avatar
Darko
Postovi: 9035
Pridružio se: 12 Sep 2012, 16:05
Garaža: Fiat Stilo 1.9 Mjet
Lokacija: Lungomare

Re: Novi Sad

Post od Darko » 02 Jul 2019, 12:24

Mozes onda i da sa autoputa skrenes na magistralu ka ns. Put je nedavno renoviran i ulazis direkt u petrovaradin (ne ides u ns). Putarina je 80 din u tom slucaju.

Te parkinge koje vidis na slici su pravili vlasnici kuca ali svakako je to javna povrsina i moze da se stane. Ja isto tu parkiram kad idem na exit (da radim).

U drugom smeru te ulicice ima isto mesta (leva strana). Tu ti je zapravo najbolje jer uglavnom bude po koji auto na ulici (dosta slobodnih mesta). I samo produzis pravo uz plavu liniju peske do festivala. To su ti neparni brojevi kad kucas na navigaciju da te dovede (kaciceva 1, 3, 5, 7..).


Slika

Korisnikov avatar
Apex
Postovi: 291
Pridružio se: 15 Sep 2018, 09:32
Garaža: Smart For Two MK2

Re: Novi Sad

Post od Apex » 06 Jul 2019, 09:09

@Darko

Upravo to sam i odradio.
Ovo je baš odlična varijanta, em manja putarina em se brže stigne plus je stress-free.

I taman 10 min. šetnje do ulaza da se proluftiraš.

Tako da hvala još jednom.

Korisnikov avatar
Darko
Postovi: 9035
Pridružio se: 12 Sep 2012, 16:05
Garaža: Fiat Stilo 1.9 Mjet
Lokacija: Lungomare

Re: Novi Sad

Post od Darko » 10 Jul 2019, 10:13

:thumbup: super, eto sad znas za sledeci put.


Moj otac u nedelju dok je jos bio exit. Stao ispred kuce prijatelja u nekoj ulicici u petrovaradinu. Odnese mu pauk auto. Trosak 37.000 din (ako se plati u roku od 8 dana 25.000). Toboze je bio parkiran na sljunku ispred covekove kuce pa se racuna u zelenu povrsinu. Naravno tu pauk nikad nije bio jer je neka totalno leva ulicica, dosli su samo zbog exita da pokupe sto vise i uzmu lovu.
Nije ni problem da se plati ali su cifre sulude za nas standard.

Korisnikov avatar
Darko
Postovi: 9035
Pridružio se: 12 Sep 2012, 16:05
Garaža: Fiat Stilo 1.9 Mjet
Lokacija: Lungomare

Re: Novi Sad

Post od Darko » 23 Jul 2019, 10:23

Novi bulevari. Treba ogi da provoza :D


Slika

Slika

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Novi Sad

Post od Ogi » 23 Jul 2019, 10:47

Ne bi trebalo da pustaju dok ja ne aminujem. :)

Izgleda vrh. Steta sto je kratko.

Korisnikov avatar
LukaMaletin
Postovi: 1386
Pridružio se: 31 Maj 2015, 23:43
Garaža: Renault Clio 1.5 dci 2015
Lokacija: Novi Sad

Re: Novi Sad

Post od LukaMaletin » 23 Jul 2019, 10:59

Klisi je baš lepo došao taj bulevar. Baš su ga lepo odradili :) Još onaj put ka obilaznici i bog da nas vidi :D

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk


Korisnikov avatar
Darko
Postovi: 9035
Pridružio se: 12 Sep 2012, 16:05
Garaža: Fiat Stilo 1.9 Mjet
Lokacija: Lungomare

Re: Novi Sad

Post od Darko » 23 Jul 2019, 12:27

Ogi je napisao:
23 Jul 2019, 10:47
Ne bi trebalo da pustaju dok ja ne aminujem. :)

Izgleda vrh. Steta sto je kratko.
Sentandrejski 1380m, bate brkica 550m.
Oba treba da se grade dalje.

Odgovori