Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
maniaxxx
Postovi: 6356
Pridružio se: 14 Nov 2012, 20:34
Lokacija: Slovenija

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od maniaxxx » 04 Avg 2019, 13:57

sebekkg je napisao:
03 Avg 2019, 01:17
Ja nisam isao u jna ali sam imao roditelje.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

:doubleup: :klanjamse:

Korisnikov avatar
member
Postovi: 3671
Pridružio se: 17 Jul 2012, 15:19

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od member » 04 Avg 2019, 14:00

kragujevac je napisao:
04 Avg 2019, 11:23
Džabe nama u SRB sve navodno pooštravanje kazni i takozvane akcije pojačane kontrole kad su panduri na putu i dalje potkupljivi kao i uvek što su bili.
Evo ćerka mi se preko WA dopisuje sa školskom drugaricom (inače turkinjom) koja je trenutno na AP prema NIšu. Zaustavili ih panduri negde i tražili im 50€ zato što dete nije bilo vezano pozadi, turčin (otac te drugarice) mu tutnuo 20€ i nastavio da vozi.
A na dnevniku laju li laju da je kazna za to povećana na 10.000 dinara, što bi po jučerašnjem kursu bilo 85€.
Neki dan sam napisao slično. 20eur uzeo pandur za brzinu.
Kad je video malu decu pozadi bez autosedišta, na to rekao da je i to 20eur ali eto ,ovaj put "časti".

Korisnikov avatar
Woodoo
Postovi: 2344
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:12
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Woodoo » 05 Avg 2019, 12:20

Nikada nije bilo teže biti otac maloljetnog djeteta u Crnoj Gori nego u doba Jale i Bube

https://montenegroclick.me/nikada-nije- ... m99Ewz4U_M

Korisnikov avatar
blaugrana
Postovi: 6885
Pridružio se: 26 Jan 2012, 17:08
Lokacija: Novi Sad

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od blaugrana » 05 Avg 2019, 12:28

Ovako je svuda.
Svuda klinci idu sa prenosivim zvucnikom i slusaju neke Nemacke, Francuske...bube, raste...


Sent from my Blaumi Note 5 using Tapatalk


Korisnikov avatar
HKS
Postovi: 11164
Pridružio se: 14 Jan 2013, 17:31
Lokacija: Soba

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od HKS » 05 Avg 2019, 12:36






Послато са Redmi Note 4 помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
grujicd
Postovi: 8364
Pridružio se: 16 Jan 2012, 13:32
Garaža: Honda Jazz 1.4 2007 & CR-V 2.0 2012
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od grujicd » 05 Avg 2019, 21:34

Ćerka srećom baca peglu kad čuje to sranje od muzike, bar sam u nečemu uspeo u životu :D

A mlađi sin prati nju pa će valjda biti ok :)

Korisnikov avatar
Pulp Fiction
Postovi: 1629
Pridružio se: 19 Jul 2015, 21:52
Garaža: Astra G 1.7 dti

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Pulp Fiction » 05 Avg 2019, 21:51

Ajde deca, ali to slušaju i stariji po kolima, ili klubovima, strašno! Ja jesam prevalio 30 ali ponekad znam da izađem u neke diskoteke, oko tebe je uglavnom 18-25 ekipa i skakuću uz to.. Kad puste nešto iz 90-ih obradujem se :) Mnogo klinaca ne zna one dance hitove..Verujem da ni to nije bila neka ''reprezentativna'' muzika, ali meni je ostala u lepom sećanju i danas volim na yt da pustim sve iz 90-ih, i domaće i strano naravno..

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Vladapetr » 05 Avg 2019, 22:13

Aman ljudi, svako vreme ima svoje breme. Kao osnovac sam slušao Plavi orkestar, moji se sablažnjavali njihovim stajlingom i tekstovima. Posle razne Metalike itd... Hteli kući da dovedu isterivača djavola, plašili ih silni pentagrami i obrnuti krstovi... Konkretno to se danas smatra umetnošću, a Rasta je problem?

Manite se lažnog morala, učite decu da ne budu zatucani šovinisti, da nemaju predrasude. A uvek je muzika mladih grozomorna starijima, to je tako otkako je sveta i veka.
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

ikac2000
Postovi: 5857
Pridružio se: 08 Jul 2012, 22:50

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od ikac2000 » 05 Avg 2019, 23:41

Sa Juznih vesti:


Pravilnik niškog taksi udruženja kojim preporučuju svojim vozačima da ne primaju Rome kruži društvenim mrežama uz osudu javnosti, ali autentičnost još nije potvrđena.

https://www.juznevesti.com/Drushtvo/Slu ... 7cBQniPWoE

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk



Korisnikov avatar
HKS
Postovi: 11164
Pridružio se: 14 Jan 2013, 17:31
Lokacija: Soba

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od HKS » 06 Avg 2019, 00:24

Vladapetr je napisao:
05 Avg 2019, 22:13
Aman ljudi, svako vreme ima svoje breme. Kao osnovac sam slušao Plavi orkestar, moji se sablažnjavali njihovim stajlingom i tekstovima. Posle razne Metalike itd... Hteli kući da dovedu isterivača djavola, plašili ih silni pentagrami i obrnuti krstovi... SlikaSlikaSlika Konkretno to se danas smatra umetnošću, a Rasta je problem?

Manite se lažnog morala, učite decu da ne budu zatucani šovinisti, da nemaju predrasude. A uvek je muzika mladih grozomorna starijima, to je tako otkako je sveta i veka.


Ja sam mladi pa mi je ova muzika užasna. Raste, Koreliji, Relje, Melje, tu ne treba nikakav talenat. A ni neki trud.
Čovjek je objasnio:


Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Vladapetr » 06 Avg 2019, 00:41

Koliko god da si mlad, okačio si Lepomira Bakića (hej, tog degenerika!) da ilustruje kako je Rasta sranje Slika

Evo jednog sasvim dobrog teksta na tu temu: https://www.danas.rs/kolumna/aleksej-ki ... i-rasisti/

Drugim rečima, ostavite decu da slušaju šta god im je volja, to je ponajmanji problem.
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
HKS
Postovi: 11164
Pridružio se: 14 Jan 2013, 17:31
Lokacija: Soba

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od HKS » 06 Avg 2019, 00:59

Ma Lepomir je moj idol :kezo: Postavio sam jer mi je pomalo smješno.

Korisnikov avatar
Grujic
Moderator
Postovi: 13155
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:39
Garaža: Bmw 320d e90 & 316i E36 Kupe
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Grujic » 06 Avg 2019, 07:37

Vladapetr je napisao:Aman ljudi, svako vreme ima svoje breme. Kao osnovac sam slušao Plavi orkestar, moji se sablažnjavali njihovim stajlingom i tekstovima. Posle razne Metalike itd... Hteli kući da dovedu isterivača djavola, plašili ih silni pentagrami i obrnuti krstovi... SlikaSlikaSlika Konkretno to se danas smatra umetnošću, a Rasta je problem?

Manite se lažnog morala, učite decu da ne budu zatucani šovinisti, da nemaju predrasude. A uvek je muzika mladih grozomorna starijima, to je tako otkako je sveta i veka.
Ima istine

Послато са HTC U Play уз помоћ Тапатока


Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od starac vujadin » 06 Avg 2019, 11:11

Ima, i uvek će toga biti, ali nije to kao pre. Da je to samo stvar uobičajenog generacijskog jaza bilo bi to normalno...neko se prilagodi, neko se ne prilagodi. Ovde je stvar ozbiljnija...to je globalna stvar, nije samo kod nas, što celu stvar čini još ozbiljnijom. Zato nikad veće interesovanje i pomama za starim vrednostima (pa i starijom muzikom, kao jednim od najboljih primera)...jednostavno, nema dovoljno kvalitetne generacijske zamene. Zato se od pre par godina starija muzika više prodaje nego nova što je svih ovih decenija bilo nezamislivo, a stari izvođači se cede do kraja. Neki su u odličnoj formi i sad, a neki su bleda senka nekadašnjeg sjaja. Stvarno nove pesme i kompozicije se sve teže stvaraju. Ranije je bilo nezamislivo da omladina zavidi starijim generacijama kakva se muzika onomad slušala, a sada je to redovna pojava...možda i češća nego oni koji gutaju ove nove zvukove i koje ne interesuje starija muzika. Pri tome, sadašnji generacijski jaz je manji jer se životni vek i vitalnost starije generacije produžila, svi su manje više postali tolerantniji prema novim trendovima..jednostavno"matori" nisu više toliko matori, pa je samim tim kritika sadašnjih trendova objektivnija i ne može se svesti samo na generacijsku priču.

Korisnikov avatar
Heinz
Postovi: 19248
Pridružio se: 12 Mar 2012, 19:27
Garaža: Civic FK2 1.8
Lokacija: Voždovac

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Heinz » 06 Avg 2019, 11:15

During the war... tj u moje vreme... prava muzika je bila u undergroundu. Pa posle npr. 5 godina ispliva u mainstream nešto od toga.
Da li to postoji sada, tj šta slušaju oni što ne slušaju Rastu, Bubu, Džalu + ostalo IDJ i Grand smeće?

Odgovori