Obuća i odeća

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
Kornjaca Rade
Postovi: 3809
Pridružio se: 15 Feb 2014, 08:57
Garaža: Lancia Delta 1.8 Di T-Jet
Lokacija: Bg

Re: Obuća i odeća

Post od Kornjaca Rade » 23 Dec 2019, 16:20

Ne seces nokte redovno :mrgreen: . Salu na stranu, moj burazer to napravi od svih patika, palcem na nozi verovatno, doduse ne tako brzo.

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29865
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Obuća i odeća

Post od trojanac » 23 Dec 2019, 16:28

Da su sastavile bar šest meseci pa i ajde. Pucale su i meni na drugim mestima, ovako gore nisu nikad. Prošle su pukle sa strane, na spoju ojačanja i platna. Te platnene su očigledno samo za laganu šetnju tržnim centrom, ne za svakodnevne aktivnosti. Kupim kožne patike, pukne đon i to na obe.

Sad sam kupio ove...

Slika

Koliko god da izdrže, koštale su 3500 dinara. Pa mi i nije žao da im se nešto desi posle 3 meseca.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Pulp Fiction
Postovi: 1629
Pridružio se: 19 Jul 2015, 21:52
Garaža: Astra G 1.7 dti

Re: Obuća i odeća

Post od Pulp Fiction » 23 Dec 2019, 16:58

Uzeh po prvi put CAT cipele..

Konkretno ove. https://www.officeshoes.rs/cipele-cat-d ... zine/25824

Samo za manje para, par hiljada manje, bio popust neki. Nisam kupio duboke cipele 6 godina, a i skupe su ove, bilo je ili onaj klasičan CAT sto svi nose one zute, braon, ali mi je nekako bio previše džombast i onda šta ću uzeh ove... Lepo izgledaju na nogama, i deluju kvalitetno i bolje im je za te pare... Nisam dao nikad za obuću više od 6,7k...
A u radnju dodjoh zbog patika, samo nema dobrih koznih patika, danas sve one krpene, što i sam imam. Kišetine non stop, i onda kad sam video da dobre kožne patike koštaju dosta, taman ko cipele, ajd onda da uzmem njih... Mada sad mi opet realno trebaju i patike. :ccc:

Od kožnih najbolje naći reebok classic ili nike nightgazer leather, ponuda je dosta slaba...

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14141
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Obuća i odeća

Post od pedja » 23 Dec 2019, 17:07

Ja sam sa CAT obućom završio. Imao duboke, sada imam i jedne plitke. Ne vrede koliko ih platih, sve sa silnim popustima, a kamoli po punoj ceni.

T-T


Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12278
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Obuća i odeća

Post od shandu90 » 23 Dec 2019, 17:14

+1
Evo treca sezona, aj sto sam ih ogrebao negde nego sto su unutra propale. To mi se nije desilo ni sa onim najjeftinijim Skechers.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk


Korisnikov avatar
Skipper
Postovi: 2261
Pridružio se: 26 Jul 2016, 21:02
Garaža: Toyota Avensis MK3
Lokacija: Beograd

Re: Obuća i odeća

Post od Skipper » 23 Dec 2019, 17:21

Od zimskih sam dugo nosio neke no name iz Alpine a trenutno treću zimu nosim The North Face.

Sent from my S10e using Tapatalk Pro


Korisnikov avatar
rade74
Postovi: 1112
Pridružio se: 31 Mar 2013, 17:29

Re: Obuća i odeća

Post od rade74 » 23 Dec 2019, 17:23

trojanac je napisao:Da su sastavile bar šest meseci pa i ajde. Pucale su i meni na drugim mestima, ovako gore nisu nikad. Prošle su pukle sa strane, na spoju ojačanja i platna. Te platnene su očigledno samo za laganu šetnju tržnim centrom, ne za svakodnevne aktivnosti. Kupim kožne patike, pukne đon i to na obe.

Sad sam kupio ove...

Slika

Koliko god da izdrže, koštale su 3500 dinara. Pa mi i nije žao da im se nešto desi posle 3 meseca.
Gde si uzeo ove?

Sent from my MI 9 using Tapatalk


Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29865
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Obuća i odeća

Post od trojanac » 23 Dec 2019, 17:36

Bila u Metrou neka akcija, samo taj dan. Par modela. Inače nema patika u redovnoj ponudi. Odnosno samo ponekad neke, ali retko nešto dobro.

Sent from my HTC Desire 12 using Tapatalk

Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Heinz
Postovi: 19190
Pridružio se: 12 Mar 2012, 19:27
Garaža: Civic FK2 1.8
Lokacija: Voždovac

Re: Obuća i odeća

Post od Heinz » 23 Dec 2019, 19:45

Roba sa greškom završi tamo?

Meni pre ~15 godina zapao fotoaparat sa lošim pixelom, pa mi reko jedan čoek da kad se skladište čisti to ode u Metro.

Korisnikov avatar
blaugrana
Postovi: 6877
Pridružio se: 26 Jan 2012, 17:08
Lokacija: Novi Sad

Re: Obuća i odeća

Post od blaugrana » 23 Dec 2019, 20:27

Trojke, bojim se da je do tvog hoda, odnosno palca. Kada se iskombinuje sa slabijim kvalitetom patike, cao zdra'o

Sent from my Blaumi Note 5 using Tapatalk


Korisnikov avatar
DukeNS
Pobednik Garaža - Head 2 Head lige
Postovi: 7024
Pridružio se: 26 Nov 2012, 17:07
Lokacija: Ravnica

Re: Obuća i odeća

Post od DukeNS » 01 Jan 2020, 14:32

Bio sam u prosli petak u Parndorfu. Onakvu guzvu u zivotu nisam video. Parkinga ni za leka, cekalo se za ulazak u pojedine butike..., ma opsti haos. Svratio sam ciljano da kupim nekoliko stvari. Izmedju ostalog sam vijao jaknu i bio sam u Wellensteyn-u. Zalepio sam se za jednu i bukvalno sam bio sa njom na kasi, kada mi je momak sto radi rekao da ima identicnu i da ne moze da je nosi ako je napolju temperatura iznad 2 stepena, a meni tako ekstremna zimska ne treba. Nisu imali drugih za neki izmedju period, pa sam na kraju odustao i pazario neku Jack Wolfskin. O ovoj Wellensteyn jos uvek razmisljam, pa nije iskljuceno da mi je neko ipak donese. Imam jako dobru zimsku Fred Perry i vrhunska je, samo sto mi je malo dosadila. Imam je sigurno 10 godina. Glupo mi je samo zbog toga da kupujem novu i trosim pare bezveze, ali sam se bas primio. Videcu kako ce mi savest raditi...

Korisnikov avatar
blaugrana
Postovi: 6877
Pridružio se: 26 Jan 2012, 17:08
Lokacija: Novi Sad

Re: Obuća i odeća

Post od blaugrana » 01 Jan 2020, 14:49

Nisi pogresio ni sa JW ;)
Meni licno, Wellensteyn su kitnjaste

Sent from my Blaumi Note 5 using Tapatalk


Korisnikov avatar
Antibes
Postovi: 58
Pridružio se: 17 Jul 2016, 23:08

Re: Obuća i odeća

Post od Antibes » 01 Jan 2020, 16:16

Modeli koji se prodaju kod nas u Srbiji su generalno kako si rekao kitnjasti dok oni imaju toliki izbor modela da se može naći bukvalno za sve i za stare i za mlađe i za nafurane.


Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Korisnikov avatar
Woodoo
Postovi: 2339
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:12
Lokacija: Beograd

Re: Obuća i odeća

Post od Woodoo » 02 Jan 2020, 01:53

Imam jednu Jack Wolfskin i sigurno je jedna od najboljih ako ne i najbolja jakna koju sam ikada imao.

tlazar
Postovi: 862
Pridružio se: 24 Feb 2017, 15:24
Garaža: Elantra 1.6mpi

Re: Obuća i odeća

Post od tlazar » 02 Jan 2020, 10:05

DukeNS je napisao:Bio sam u prosli petak u Parndorfu. Onakvu guzvu u zivotu nisam video. Parkinga ni za leka, cekalo se za ulazak u pojedine butike..., ma opsti haos. Svratio sam ciljano da kupim nekoliko stvari. Izmedju ostalog sam vijao jaknu i bio sam u Wellensteyn-u. Zalepio sam se za jednu i bukvalno sam bio sa njom na kasi, kada mi je momak sto radi rekao da ima identicnu i da ne moze da je nosi ako je napolju temperatura iznad 2 stepena, a meni tako ekstremna zimska ne treba. Nisu imali drugih za neki izmedju period, pa sam na kraju odustao i pazario neku Jack Wolfskin. O ovoj Wellensteyn jos uvek razmisljam, pa nije iskljuceno da mi je neko ipak donese. Imam jako dobru zimsku Fred Perry i vrhunska je, samo sto mi je malo dosadila. Imam je sigurno 10 godina. Glupo mi je samo zbog toga da kupujem novu i trosim pare bezveze, ali sam se bas primio. Videcu kako ce mi savest raditi...
Ova jakna koja ne moze da se nosi kad je napolju vise od 2 stepena zvuci kao nesto sto BiH bas voleo da imam. Imas li mozda neki link?
Nemam realnu potrebu ali sam poprilično zimogrozljiv :-)

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk


Odgovori