Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Razne informacije u vezi kupovine automobila
Odgovori
NeLePFC
Postovi: 60
Pridružio se: 01 Mar 2020, 15:47

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od NeLePFC » 01 Apr 2020, 20:23

Pa nemam pojma. Da sam imao neki konkretan model pisao bih upit vezano za njega,ovako pitam uopsteno ima li neki model iz A klase da je ok i koji? Isto tako za Kiu me zanima misljenje :)

Korisnikov avatar
Ikac
Postovi: 1759
Pridružio se: 19 Apr 2012, 22:29
Garaža: Fiat Bravo 198 (2011) 1.6 multijet

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od Ikac » 01 Apr 2020, 20:43

Mislim da pita koja generacija A klase, a ne za konkretan primerak.

NeLePFC
Postovi: 60
Pridružio se: 01 Mar 2020, 15:47

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od NeLePFC » 01 Apr 2020, 20:45

To je vec druga stvar :D Ma gledam do 3hiljade,eventualno 4 da je sto mladji i komforniji,jeftiniji za odrzavanje. U ovo ostalo se apsolutno ne razumem :)

Lucky Luciano
Postovi: 2
Pridružio se: 30 Mar 2020, 23:17

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od Lucky Luciano » 01 Apr 2020, 21:05

Vladapetr je napisao:
30 Sep 2019, 10:14
Sve varijante Šabac i automobili su sumnjive Slika
Konkretno Holliday je sad ovlašćeni za Forda, lik sa Ford foruma im je dao svog Mondea (u bukvalno perfektnom stanju) kao učešće u staro za novo kupovini. Nakon par dana su oglasili njegovog Mondea sa nekih 50 ili 70k km manje na satu. Ovlašćeni diler Slika
Obični prevaranti!
Meni su prodali kompletno farban auto,a došao sam na jaku preporuku.Cena-među najvišim na oglasu.Posle par godina,dođem da vratim taj auto(inače sve vreme kod njih servisiran za debele pare)i uzmem neki mlađi, uz doplatu.Cenili su sad taj moj auto 1000 evra manje od najjeftinijeg na oglasu istog godišta.Kod njih nikad više!

Lucky Luciano
Postovi: 2
Pridružio se: 30 Mar 2020, 23:17

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od Lucky Luciano » 01 Apr 2020, 21:30

Zveroljub je napisao:
04 Avg 2019, 20:08
Jednom prilikom pre 2-3 god sam svratio u taj..."vremeplov" i nisam se zadrzao.
Iako sam laik, ono sto sam tamo video je vise licilo na otpad nego na automobile za voznju.
Ne znam kakva je situacija sada, ali nisam optimista
Potpuno isti utisak sam i ja stekao!
Plus gazda,nadobudan ljakse!

pjer4388
Postovi: 8
Pridružio se: 07 Feb 2020, 09:04

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od pjer4388 » 02 Apr 2020, 08:37

NeLePFC je napisao:
01 Apr 2020, 20:45
To je vec druga stvar :D Ma gledam do 3hiljade,eventualno 4 da je sto mladji i komforniji,jeftiniji za odrzavanje. U ovo ostalo se apsolutno ne razumem :)
Moja preporuka je da, ako vec trazis nekog tako manjeg benzinca, a ne razumes se puno, trazis auto koji je kupljen nov u Srbiji i da ima kompletnu servisnu istoriju.

NeLePFC
Postovi: 60
Pridružio se: 01 Mar 2020, 15:47

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od NeLePFC » 02 Apr 2020, 13:11

Pa to svakako i trazim :) Ali je takvih razume se najmanje...Pogotovo u poslednje vreme je oskudna ponuda :)

Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 7976
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od OMP » 02 Apr 2020, 20:16

nije bas lako ispuniti sve te kriterijume za taj novac, doduse za 4000 i moze ali za 3 jako tesko, ipak u toj varinati se mnogo lakse pazari auto iz uvoza

pjer4388
Postovi: 8
Pridružio se: 07 Feb 2020, 09:04

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od pjer4388 » 03 Apr 2020, 10:13

NeLePFC je napisao:
02 Apr 2020, 13:11
Pa to svakako i trazim :) Ali je takvih razume se najmanje...Pogotovo u poslednje vreme je oskudna ponuda :)
Neki manji auto moze da se nadje, ebo npr.:
https://www.polovniautomobili.com/auto- ... 308-16-thp

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6231
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od Heineken » 03 Apr 2020, 10:58

Samo ne sa ovim motorom

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11390
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od starac vujadin » 03 Apr 2020, 11:18

NeLePFC je napisao:Pa to svakako i trazim :) Ali je takvih razume se najmanje...Pogotovo u poslednje vreme je oskudna ponuda :)
Imaš Toyote Yaris, Suzuki Swift, Renault Clio...ima određenih modela koji su se u solidnoj količini prodavali kod nas i za koje možeš da imaš servisnu istoriju. Nije baš da ne može da se nađe normalan polovnjak za te pare.
Mercedes A u generaciji koja spada u taj cenovni opseg nije na dobrom glasu ni po pouzdanosti, a sam auto je vrlo neudoban što bi trebalo i sam da probaš...možda to tebi bude ok.

Sent from my BBB100-2 using Tapatalk


NeLePFC
Postovi: 60
Pridružio se: 01 Mar 2020, 15:47

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od NeLePFC » 03 Apr 2020, 12:35

Ima svasta da se probere u toj ceni,ali kao sto OMP kaze slabo je onog sto mi odgovara. :D Treba mi nesto komfornije,za putovanja. Imam vec Astru H koju koristim svakodnevno,ovo bi trebalo da bude pomocni auto,zato i gledam da bude sto jeftiniji za odrzavanje,registraciju,a da opet ima dosta prostora za sve. Vec duze vreme pratim forum i nametnuli su mi se C-Max,mada slabo ih nalazim sa benzinskim motorom,Focus takodje 1.6 trazim,ili C4,jos bolje bi bilo Picasso,ali za to su mi vec dobri ljudi sa foruma rekli da je najbolje 1.6HDI ali da mi se ne uklapa u racunicu sto se tice odrzavanja pa mi je nekako po strani,iako je favorit iz senke i po izgledu i po komforu :) Posto je ponuda ovih modela koji su mi u fokusu slaba,zato sam trazio jos neki predlog slican njima :)

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11390
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od starac vujadin » 03 Apr 2020, 12:41

Ok, ti si krenuo sa A klasom, pa shodno tome sam spomenuo slična kola. Ako ti treba nešto komforno za put zaboravi na A klasu, a u klasi iznad može nešto da se nađe. Spomenuo si C4...to je auto koji bi mogao da nađeš, prodato ih je dosta ovde kod nas, ali ne očekuj "sitroenovsku" udobnost od njega, a i nije na dobrom glasu zbog elektronike.

Sent from my BBB100-2 using Tapatalk



NeLePFC
Postovi: 60
Pridružio se: 01 Mar 2020, 15:47

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od NeLePFC » 03 Apr 2020, 12:44

E onda vise ne znam ni sta da gledam :D Svaki put dobijem razlicite informacije :) jedni ga hvale i sa vise mesta dobijem preporuke za isti,onda posle dobijem oprecne informacije :) Svestan sam da ne mogu naci auto bez mana,narocito u toj ceni,ali ako ima nesto bolje za te pare,svakako bih voleo da mi iznesete svoje preporuke :)

Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 7976
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Automobili iz uvoza: iskustva, mišljenja, prevare placeva...

Post od OMP » 03 Apr 2020, 13:08

vec sam ti psiao da kod PSA grupacije izbegavas 1.6 benzince sa 120 i 150 konja tj VTi i THP motore.

ja sam sa citroenom c4 veoma zadovoljan, nije neka udobnost, krut je auto kao i vecina danasnjih, pa ko je mislio da ce se voziti udobno kao u starijim modelima citrosa da zna da nece ali sve ostalo je vrlo zadovoljavajuce, za te bagove sa elektronikom prvi put cujem. Generalno nije komforniji od astre koju vozis, ako trazis nesto vece onda samo Pikaso sto se citroena tice

Odgovori