C4 Piccaso AIRBAG nabubrio

Iskustva sa servisima, cene održavanja, pranje i poliranje
Odgovori
Urkelo
Postovi: 7
Pridružio se: 10 Apr 2020, 20:49

C4 Piccaso AIRBAG nabubrio

Post od Urkelo » 10 Apr 2020, 22:17

Pozdrav ljudi, ne znam je li problem što otvaram novu temu ali nisam uspeo nigde da pronađem temu za moj problem. Nadam se da je ok, ako ne neka prebaci Admin tim poruku gde treba i izvinite :D

Rešio sam da sredim felne na svom C4 piccaso 2008. god i protekla 3 dana sam ih farbao. Za to vreme auto je naizmenično provodio odprilike 10 sati dnevno na dizalici, zavisno od točka koji sam radio i bio izložen Suncu tokom dana ali temperature kao što znate su 22 stepena i nije nešto frapantna vrućinčina bila.
Malopre nakon konačno obavljenog posla sedoh za volan i primetio sam da su mi air bag i na volanu i isped suvozača nabubrili što apsolutno nije bio slučaj, auto je kod mene već godinu dana i prošlo leto je bivalo i 40+ pa ne znam jel moguće da je ovo od Sunca ?

Jel imao neko slično iskustvo, uhavtio me trip da će mi se otvoriti u vožnji :o :glavomuzid: Slika[/img]



Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 8050
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: C4 Piccaso AIRBAG nabubrio

Post od OMP » 11 Apr 2020, 09:24

ne vidim ja na ovim slikama nista cudno i kod mene na c4 se ovako ocrtavaju

Slaven007
Postovi: 16
Pridružio se: 27 Apr 2019, 21:29

Re: C4 Piccaso AIRBAG nabubrio

Post od Slaven007 » 14 Apr 2020, 10:50

Urkelo je napisao:Pozdrav ljudi, ne znam je li problem što otvaram novu temu ali nisam uspeo nigde da pronađem temu za moj problem. Nadam se da je ok, ako ne neka prebaci Admin tim poruku gde treba i izvinite :D

Rešio sam da sredim felne na svom C4 piccaso 2008. god i protekla 3 dana sam ih farbao. Za to vreme auto je naizmenično provodio odprilike 10 sati dnevno na dizalici, zavisno od točka koji sam radio i bio izložen Suncu tokom dana ali temperature kao što znate su 22 stepena i nije nešto frapantna vrućinčina bila.
Malopre nakon konačno obavljenog posla sedoh za volan i primetio sam da su mi air bag i na volanu i isped suvozača nabubrili što apsolutno nije bio slučaj, auto je kod mene već godinu dana i prošlo leto je bivalo i 40+ pa ne znam jel moguće da je ovo od Sunca ?

Jel imao neko slično iskustvo, uhavtio me trip da će mi se otvoriti u vožnji :o :glavomuzid: Slika[/img]


Nije nabubrio,vec je takav dizajn. On ili je aktiviran ili nije. Ako je aktiviran znas sta bi se desilo.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Odgovori