Corona virus

Razne teme, pitanja, iskustva
Zaključana tema
Korisnikov avatar
dragvorl
Site Admin
Postovi: 23743
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:03
Garaža: Fiat Stilo 1.9 MJ
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Corona virus

Post od dragvorl » 07 Jul 2020, 22:25

Svako ima pravo na svoje misljenje.
SlikaSlika
Mauro Forghieri:"Power comes from speed, torque without speed is nothing"
Life is funny, skies are sunny, Bees make honey, who needs money

Korisnikov avatar
H4wkeye
Postovi: 8760
Pridružio se: 12 Feb 2013, 02:48
Garaža: Citroen C5 X7 Exclusive 2.0 HDI
Lokacija: PO

Re: Corona virus

Post od H4wkeye » 07 Jul 2020, 22:26

Grujic je napisao:
07 Jul 2020, 21:45
Protesti kod skupstine, vrv zbog mera... Sta znam, pomesna mi mislkenja

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Da, zbog mera. Nazalost, nismo jedina zemlja, skoro u svakoj zemlji Evrope sam video slicne proteste. Ljudi sa pola mozga, kao papagaji ponavljaju teorije zavere itd. Stoka. Iskreno, sve ove sto se bune bih poslao da rade u Kovid bolnicama nedelju dana. Da vide iz prve ruke. Mozda bi im malo nesto doprelo do tog klikera u glavi.

@dragvorl Svako ima pravo da protestuje naravno, ali nemaju pravo da updaju u drzavne zgrade i da nasrcu na policiju. Pritom niko od njih ne nosi maske.

ikac2000
Postovi: 5857
Pridružio se: 08 Jul 2012, 22:50

Re: Corona virus

Post od ikac2000 » 07 Jul 2020, 22:32

Nije ovo bas tako jednostavno...ovo je totalna banana drzava sa ovakvim ponasanjem toplo hladno.

A masa je odraz nezadovoljstva, i nikako je ne treba posmatrati kao grupu huligana. U ovakvim situacijama odrzati zdrav razum je nemoguce za normalnog coveka.

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk




Poslednja izmena od ikac2000 u 07 Jul 2020, 22:32, izmenjeno 2 puta ukupno.

Korisnikov avatar
dragvorl
Site Admin
Postovi: 23743
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:03
Garaža: Fiat Stilo 1.9 MJ
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Corona virus

Post od dragvorl » 07 Jul 2020, 22:35

H4wkeye je napisao: .

@dragvorl Svako ima pravo da protestuje naravno, ali nemaju pravo da updaju u drzavne zgrade i da nasrcu na policiju. Pritom niko od njih ne nosi maske.
Polako samo. Koment je bio na post iznad mog. Nemoj odmah da se osecas prozvanim.
Btw sad mi izaslo na televizoru:
Prikačeni fajlovi
Screenshot_2020-07-07-22-34-45-960_com.google.android.youtube.png
SlikaSlika
Mauro Forghieri:"Power comes from speed, torque without speed is nothing"
Life is funny, skies are sunny, Bees make honey, who needs money

Korisnikov avatar
A170T
Postovi: 2102
Pridružio se: 30 Jun 2013, 13:47

Re: Corona virus

Post od A170T » 07 Jul 2020, 22:36


H4wkeye je napisao:
Grujic je napisao:
07 Jul 2020, 21:45
Protesti kod skupstine, vrv zbog mera... Sta znam, pomesna mi mislkenja

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Da, zbog mera. Nazalost, nismo jedina zemlja, skoro u svakoj zemlji Evrope sam video slicne proteste. Ljudi sa pola mozga, kao papagaji ponavljaju teorije zavere itd. Stoka. Iskreno, sve ove sto se bune bih poslao da rade u Kovid bolnicama nedelju dana. Da vide iz prve ruke. Mozda bi im malo nesto doprelo do tog klikera u glavi.

[mention]dragvorl[/mention] Svako ima pravo da protestuje naravno, ali nemaju pravo da updaju u drzavne zgrade i da nasrcu na policiju. Pritom niko od njih ne nosi maske.

Kad krene teska mehanizacija da kopa masovne grobnice kao sto se desava u svetu mozda im dodje nesto u taj njihov kliker. Mozda ce tada shvatiti da svet vise nije isti i da se mozda nece vratiti na staro.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока



nick79
Postovi: 447
Pridružio se: 27 Feb 2014, 07:26
Lokacija: Beograd

Re: Corona virus

Post od nick79 » 07 Jul 2020, 22:39

Narodu je pun kantar izdrkavanja prvoredjenog. Prvo imamo katastrofu, najgori mogu scenario. Onda imamo odjednom pobedu nad koronom dok ne prodaju izbori. 2 dana nakon izbora ponovo katastrofa i opet policijski čas.

PA čekaj bre ko je tu lud.

A prvorodjeni maltene raspustio skupštinu, vedri i oblaci i planira da uvede totalirizam. Šta je ideja ovog protesta? Nemam pojma. Možda su hteli da ukažu upadom u skupštinu da državne institucije postoje pro forme da bi dale legitimitet bolesniku da vlada ovako kako vlada.

Da li je to najbolji način da se ukaže na postojeći problem krize institucija? Verovatno ne.

Ja verujem da ljudi ovde ne protestuju protiv mera kao mera već protiv načina na koji se mere uvode i ukidaju. Jer očigledno je šta je sve vreme vodilo uvođenje i ukidanje mera.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk





Poslednja izmena od nick79 u 07 Jul 2020, 22:39, izmenjeno 2 puta ukupno.

Korisnikov avatar
Grujic
Moderator
Postovi: 13155
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:39
Garaža: Bmw 320d e90 & 316i E36 Kupe
Lokacija: Beograd

Re: Corona virus

Post od Grujic » 07 Jul 2020, 22:41

H4wkeye je napisao:
Grujic je napisao:
07 Jul 2020, 21:45
Protesti kod skupstine, vrv zbog mera... Sta znam, pomesna mi mislkenja

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Da, zbog mera. Nazalost, nismo jedina zemlja, skoro u svakoj zemlji Evrope sam video slicne proteste. Ljudi sa pola mozga, kao papagaji ponavljaju teorije zavere itd. Stoka. Iskreno, sve ove sto se bune bih poslao da rade u Kovid bolnicama nedelju dana. Da vide iz prve ruke. Mozda bi im malo nesto doprelo do tog klikera u glavi.

[mention]dragvorl[/mention] Svako ima pravo da protestuje naravno, ali nemaju pravo da updaju u drzavne zgrade i da nasrcu na policiju. Pritom niko od njih ne nosi maske.
Banalizovao si malo, komplilovanije je, marod pizdi jer je sve naglo popusteno zbog znamo svi cega, i sad opet sve ispocetka...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


Korisnikov avatar
Grujic
Moderator
Postovi: 13155
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:39
Garaža: Bmw 320d e90 & 316i E36 Kupe
Lokacija: Beograd

Re: Corona virus

Post od Grujic » 07 Jul 2020, 22:50

dragvorl je napisao:Svako ima pravo na svoje misljenje.
Nema sta misljenje, kod skupstine je stalno bilo po par desetina ljudi na trotoaru bez blokade saobracaja.
Nazovi to protestima, isto kao i ovo, mozes, al nidje veze jedno s drugim

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


Korisnikov avatar
antivenom
Banned
Postovi: 541
Pridružio se: 18 Mar 2019, 13:06

Re: Corona virus

Post od antivenom » 07 Jul 2020, 23:06

H4wkeye je napisao:
Grujic je napisao:
07 Jul 2020, 21:45
Protesti kod skupstine, vrv zbog mera... Sta znam, pomesna mi mislkenja

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Da, zbog mera. Nazalost, nismo jedina zemlja, skoro u svakoj zemlji Evrope sam video slicne proteste. Ljudi sa pola mozga, kao papagaji ponavljaju teorije zavere itd. Stoka. Iskreno, sve ove sto se bune bih poslao da rade u Kovid bolnicama nedelju dana. Da vide iz prve ruke. Mozda bi im malo nesto doprelo do tog klikera u glavi.

[mention]dragvorl[/mention] Svako ima pravo da protestuje naravno, ali nemaju pravo da updaju u drzavne zgrade i da nasrcu na policiju. Pritom niko od njih ne nosi maske.
Bas odgovorno ovo, za 7 dana kad svi ovi nagrnu u bolnice a trecina manjka, dal ce se smiriti?
Ovo sto gledam na N1 meni je katastrofa, ovo je gore nego derbi ili bilo sta drugo.
Izbori su mala beba za ovo, niko sa maskama disu jedni u druge, zao mi ovih ljudi jer ce im biti zaista lose sl nedelje.

Korisnikov avatar
Grujic
Moderator
Postovi: 13155
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:39
Garaža: Bmw 320d e90 & 316i E36 Kupe
Lokacija: Beograd

Re: Corona virus

Post od Grujic » 07 Jul 2020, 23:08

Ma maska tesko da pomaze u tom haosu, al svakako ce biti veselo verovatno...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


Korisnikov avatar
antivenom
Banned
Postovi: 541
Pridružio se: 18 Mar 2019, 13:06

Re: Corona virus

Post od antivenom » 07 Jul 2020, 23:11

Naravno ali bar 5% stiti a svaki zivot je bitan.
Meni katastrofa ovo, zaista.
Ne ono sto oni zele, vec ono sto ce proisteci iz ovoga, mislim da nam sl nedelje u BG preti haos u bolnicama i respiratorima, a ovom dobar povod da pojaca pol. cas, nazalost.

gazza
Banned
Postovi: 2781
Pridružio se: 01 Okt 2012, 12:38
Garaža: Suzuki S-Cross 4x4 1.6TD Sergio Celano
Lokacija: Vracar/Limnos

Re: Corona virus

Post od gazza » 07 Jul 2020, 23:26

Majka je kriva, jasno. Narod je kriv.

Korisnikov avatar
H4wkeye
Postovi: 8760
Pridružio se: 12 Feb 2013, 02:48
Garaža: Citroen C5 X7 Exclusive 2.0 HDI
Lokacija: PO

Re: Corona virus

Post od H4wkeye » 07 Jul 2020, 23:26

Grujic je napisao:
07 Jul 2020, 22:41
H4wkeye je napisao:
Grujic je napisao:
07 Jul 2020, 21:45
Protesti kod skupstine, vrv zbog mera... Sta znam, pomesna mi mislkenja

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Da, zbog mera. Nazalost, nismo jedina zemlja, skoro u svakoj zemlji Evrope sam video slicne proteste. Ljudi sa pola mozga, kao papagaji ponavljaju teorije zavere itd. Stoka. Iskreno, sve ove sto se bune bih poslao da rade u Kovid bolnicama nedelju dana. Da vide iz prve ruke. Mozda bi im malo nesto doprelo do tog klikera u glavi.

@dragvorl Svako ima pravo da protestuje naravno, ali nemaju pravo da updaju u drzavne zgrade i da nasrcu na policiju. Pritom niko od njih ne nosi maske.
Banalizovao si malo, komplilovanije je, marod pizdi jer je sve naglo popusteno zbog znamo svi cega, i sad opet sve ispocetka...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Slazem se da su mere naglo popustene ali ovo ne pomaze nikome. A pogotovu vama koji radite sa Covidom svaki dan. Znamo sta je bilo u Italiji i Spaniji itd kada su im popucali kapaciteti....

Korisnikov avatar
Grujic
Moderator
Postovi: 13155
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:39
Garaža: Bmw 320d e90 & 316i E36 Kupe
Lokacija: Beograd

Re: Corona virus

Post od Grujic » 07 Jul 2020, 23:30

Zato kazem, komplikovano je sve mnogo...
Kakk god okrenes, sranje

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


Korisnikov avatar
Ikac
Postovi: 1759
Pridružio se: 19 Apr 2012, 22:29
Garaža: Fiat Bravo 198 (2011) 1.6 multijet

Re: Corona virus

Post od Ikac » 07 Jul 2020, 23:32



Evo i njegovog posta na FB pre nekoliko dana...



Edit Zaboravih da dodam. Svako ko misli da je ovaj protest protiv mera, greši. Ovaj protest je protiv psihopate i njegove svinjske hunte, zbog njihove bahatosti i zbog toga što su u stanju da bukvalno žrtvuju živote ljudi zbog vlasti i lične koristi. Nadam se da je istina da su krenuli autobusi iz cele Srbije.

Zaključana tema