Corona virus

Razne teme, pitanja, iskustva
Zaključana tema
lami
Postovi: 3257
Pridružio se: 19 Feb 2017, 15:34
Lokacija: Smederevo

Re: Corona virus

Post od lami » 09 Nov 2020, 11:49

Dobro znaci boginje nisu iskorenjene vakcinama, nego su se same od sebe povukle - da li si antivakser ili smatras da je to tako, a da se deca trebaju vakcinisati.
U postovima iznad si prvo pricao da su problemi prezderavanje, pusenje, nebavljenje fizickom aktivnosti, kad sam ti dao primere, onda nista.
Sta konkretno ta prica o zdravoj ishrani moze da pomogne u ovoj situaciji. Ima veze koliko i sa zrtvama saobracajnih udesa.
Ako je odgovor na prvo pitanje da si antivakser, onda bez ikakve zle namere, nema potrebe da sirimo dalje pricu,. er niti ja tebe mogu da ubedim, niti ti mene, tako da ne gubimo vreme.
Pozdrav

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока



Korisnikov avatar
half man
Postovi: 1641
Pridružio se: 22 Jan 2012, 14:17
Garaža: Passat b8 ,Infiniti Fx30d S
Lokacija: Novi Sad

Re: Corona virus

Post od half man » 09 Nov 2020, 12:27

Dodao bih samo -danas je medicina toliko napredovala da nema zdravog coveka .
Nisam antivakser,taj termin su mediji izmislili,ja sam za slobodu izbora . Sve tvrdnje mogu potkrepiti dokazima ,uostalom to nisu moje reci nego reci priznatih ljudi ,ali koji nisu pod uticajem farmakomafije i globalista .
Slazem se da misljenje ne treba nikom nametati,ali isto tako ocekujem da i meni ne namecu nekakva ogranicenja i uslove .

Korisnikov avatar
HKS
Postovi: 11164
Pridružio se: 14 Jan 2013, 17:31
Lokacija: Soba

Re: Corona virus

Post od HKS » 09 Nov 2020, 12:37

^

Dva djecaka, jedan nije vakcinisan protiv variole vere, drugi jeste. Ovo ostaje zauvijek.

Slika

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока



lami
Postovi: 3257
Pridružio se: 19 Feb 2017, 15:34
Lokacija: Smederevo

Re: Corona virus

Post od lami » 09 Nov 2020, 12:42

Nevezano za ovu pricu, dobio sam informacije o zarazavanju gde se zna tacno gde su se zarazile osobe i od koga. U pitanju je bila velika zatvorena prostorija, ljudi su bili na rastojanju od 2m, ali bez maski. Niko nije imao simptome, niti je kasljao, susret trajao oko 1 sat.
Tako da u zatvorenom ako idete neke sastanke ili posao, obavezno maske.

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
nidza
Postovi: 21044
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:23
Garaža: Oktavije dvije
Lokacija: N.B.G.

Re: Corona virus

Post od nidza » 09 Nov 2020, 12:45

lami je napisao:
09 Nov 2020, 11:24
Jesi li ti ozbiljan? Covek profesionalni sportista je preminuo nakon sto je preziveo tezi oblik kovida.
Sta, jel je trebalo da jede vise salate, to bi ga sacuvalo?
Profesionalni sportisti vrlo često teraju organizam van granica koje su optimalne za organizam, a pritom uzimaju i razne suplemente, što može imati svoj ucenu u nestabilnom imunietu (ne lošem). On je verovatno u periodima odmora izuzetno jakog zdravlja, ali ne i kad je u forsiranom treningu, a tad može da otvori vremenski prozor kad će da ga košta izloženost nekom virusu.

Razlika u odnosu na preforsiranog sportistu i dežmekastog čovečuljka kog ćeš videti gde god da pogledaš oko sebe, koji živi nezdravim životom, je što je pomenuti prozor osobama sa kontinualno oslabljenim imunitetom trajno otvoren. Pre svega, za njih nosimo maske, i meni je to skroz okej.

Korisnikov avatar
half man
Postovi: 1641
Pridružio se: 22 Jan 2012, 14:17
Garaža: Passat b8 ,Infiniti Fx30d S
Lokacija: Novi Sad

Re: Corona virus

Post od half man » 09 Nov 2020, 12:46

HKS je napisao:
09 Nov 2020, 12:37
^

Dva djecaka, jedan nije vakcinisan protiv variole vere, drugi jeste. Ovo ostaje zauvijek.

Slika

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
Kako ti znas da nije vakcinisan ? To je B92 preneo,jel da ili ih licno poznajes ?
Tako je ,maske,lockdown i vakcina,tako cemo ziveti vecno .

Korisnikov avatar
half man
Postovi: 1641
Pridružio se: 22 Jan 2012, 14:17
Garaža: Passat b8 ,Infiniti Fx30d S
Lokacija: Novi Sad

Re: Corona virus

Post od half man » 09 Nov 2020, 12:48

nidza je napisao:
09 Nov 2020, 12:45
lami je napisao:
09 Nov 2020, 11:24
Jesi li ti ozbiljan? Covek profesionalni sportista je preminuo nakon sto je preziveo tezi oblik kovida.
Sta, jel je trebalo da jede vise salate, to bi ga sacuvalo?
Profesionalni sportisti vrlo često teraju organizam van granica koje su optimalne za organizam, a pritom uzimaju i razne suplemente, što može imati svoj ucenu u nestabilnom imunietu (ne lošem). On je verovatno u periodima odmora izuzetno jakog zdravlja, ali ne i kad je u forsiranom treningu, a tad može da otvori vremenski prozor kad će da ga košta izloženost nekom virusu.

Razlika u odnosu na preforsiranog sportistu i dežmekastog čovečuljka kog ćeš videti gde god da pogledaš oko sebe, koji živi nezdravim životom, je što je pomenuti prozor osobama sa kontinualno oslabljenim imunitetom trajno otvoren. Pre svega, za njih nosimo maske, i meni je to skroz okej.
Aha,mi nosimo maske ustvari da zastitimo druge koji nezdravo zive . Hoce li oni smrdljivci sto puse po lokalima prekinuti da puse zbog mene ? Nece,zato i moram da se sklanjam od njih .
Ima li neki mediji informacije koliko su maske stetne i da li uopste pomazu ? Nema ,ok... Verovacemo Dr.Kon koji kaze da nosimo maske i vakcinisemo se ,necemo misliti svojom glavom.

tlazar
Postovi: 862
Pridružio se: 24 Feb 2017, 15:24
Garaža: Elantra 1.6mpi

Re: Corona virus

Post od tlazar » 09 Nov 2020, 12:53

half man je napisao:
09 Nov 2020, 12:46
HKS je napisao:
09 Nov 2020, 12:37
^

Dva djecaka, jedan nije vakcinisan protiv variole vere, drugi jeste. Ovo ostaje zauvijek.

Slika

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
Kako ti znas da nije vakcinisan ? To je B92 preneo,jel da ili ih licno poznajes ?
Tako je ,maske,lockdown i vakcina,tako cemo ziveti vecno .
Ne, nego suma, drvo i luk i strela. Tako cemo ziveti vecno.

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Corona virus

Post od Vladapetr » 09 Nov 2020, 12:55

I onu variolu veru što nas napala tamo 60-ih godina, umesto vakcinacije trebalo je celu Jugoslaviju isterati napolje i raditi grupne časove fizičkog. Pa jbt, šta čoveka napravi da postane toliko limitiran...
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
zdushan
Postovi: 1600
Pridružio se: 12 Jan 2013, 13:02
Garaža: Škoda Superb 2.0 TDI 4x4
Lokacija: Beograd

Re: Corona virus

Post od zdushan » 09 Nov 2020, 13:20

half man je napisao:Dobro prijatelju i sta sad hoces da kazes ? Ljudi su oduvek umirali,najteze bolesti su se iskorenile kroz istoriju tako sto su ljudi ziveli u boljim uslovima ,pre svega higijenskim. Ne,nisu se vakcinama iskorenile bolesti,kao sto mediji blebecu,imas puno dokaza za to . Razne bolesti su iskorenjene ili smanjene na minimum i pre pojave vakcina . Idi u sumu,zivi u nekom selu i bices siguran da se neces zaraziti,ne znam sta drugo mozes? Jel poenta da dozivotno nosim maske ,da me zatvaraju i ogranicavaju ili da se vakcinisem,sta je resenje ?
p.s. Umro sportista ,sportisti odavno nisu najzdraviji ljudi na planeti zemlji,odavno profesionalan sport nije human i zdrav nacin zivota .
Sto se tice ovoga da nijedan nije bio pusac,ok ,a sta su bili ,ljudi koji su imali zdrave zivotne navike ? Znas li uopste koji su zakoni zdravlja ?
Ne bih da te uvredim... Al ko sto rece vec neko:
Brate mili!!!!
Nažalost je ovde neki oblik demokratije, pa svako sme da pise i prica sta hoce i misli...
Ja bih ovakve izjave oko vakcina i slično odmah trajno banovao. Takvima se mora oduzeti prostor odmah i svuda.. Bez tolerancije.
Za neke ljude je stvarno Severna Koreja izmišljena

Sent from my SM-A715F using Tapatalk


Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Corona virus

Post od Vladapetr » 09 Nov 2020, 13:22

Ne, rešenje je da uradi u skladu sa onim što pripoveda: ode u šumu i tamo živi zdravo, podalje od nas nezdravih. Ali obavezno u naše šume, nemoj u šume npr. Afrike jer tamo, vidi kurca, ima ta malarija za koju ne postoji lek nego samo pomaže vakcina.
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
Bax
Postovi: 11044
Pridružio se: 11 Jan 2012, 22:37

Re: Corona virus

Post od Bax » 09 Nov 2020, 13:31

Drastičan skok u BiH: Preminule 73 osobe
-------

Ovo su vec katastrofalne cifre, jadni ljudi.
Lepse je voziti slab auto brzo, nego snazan sporo.

lami
Postovi: 3257
Pridružio se: 19 Feb 2017, 15:34
Lokacija: Smederevo

Re: Corona virus

Post od lami » 09 Nov 2020, 13:39

Od toga 52 u federaciji, 2 u Brckom i 19 u RS.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
HKS
Postovi: 11164
Pridružio se: 14 Jan 2013, 17:31
Lokacija: Soba

Re: Corona virus

Post od HKS » 09 Nov 2020, 13:41

Bax je napisao:Drastičan skok u BiH: Preminule 73 osobe
-------

Ovo su vec katastrofalne cifre, jadni ljudi.
https://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=408359


Ja sam uhvatio zadnji voz za test. I to sam cekao 7 dana na rezultat.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока



Korisnikov avatar
A170T
Postovi: 2102
Pridružio se: 30 Jun 2013, 13:47

Re: Corona virus

Post od A170T » 09 Nov 2020, 13:46


half man je napisao:Dodao bih samo -danas je medicina toliko napredovala da nema zdravog coveka .
+1 Upravo tako.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока


Zaključana tema