Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8779
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Sve najbolje!
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Gaginh0 » 28 Dec 2020, 18:42

tlazar je napisao:
28 Dec 2020, 17:49
Gaginh0 je napisao:
28 Dec 2020, 15:02
Migrant koji radi (supruga takođe), poštuje tuđu kulturu, ne pravi sranja i ne tera Nemca da me ljubi u dupe kad mi čestita Bozič 25.12. ili kad me pita da li sam Hrvat.
Da li mozes da tvrdis da se svi srbi na zapadu isto tako ponasaju?

Ja sma npr svasta video od nasih u austriji i bas ne bih voleo da me spakuju u istu grupu sa njima i da se ponasaju prema meni kao prema citavoj grupi.
Prvi post na prethodnoj stranici sam se ogradio na koga mislim. Ako ćete nastaviti tim smerom još malo ćete se pozivati i na migrante "sa sela u grad."

Čast izuzetcima ali tek EXYU ljudi su ovde govna. Ali o tome sam pisao u drugoj temi, da se ne ponavljam. Upoznao sam ih stotinu, sa 3-4 sam ostao da se družim. A zašto i kako, to neću da objašnjavam nepoznatim ljudima na internet forumu, da ste jeli moj roštilj pa da kaže čovek... :kezo:
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29861
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od trojanac » 28 Dec 2020, 20:59

E, Gagijev roštilj mmm :rostilj:
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8779
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Sve najbolje!
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Gaginh0 » 28 Dec 2020, 21:05

Iskombinovacemo nešto opet. Samo da ovo zlo prođe. :pivo:
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29861
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od trojanac » 28 Dec 2020, 21:08

:pivo:
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
DukeNS
Pobednik Garaža - Head 2 Head lige
Postovi: 7018
Pridružio se: 26 Nov 2012, 17:07
Lokacija: Ravnica

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od DukeNS » 28 Dec 2020, 23:56

ljuba je napisao:
28 Dec 2020, 16:45
Problem je sto se Evropa nasla u cudu, odnosno, ni sami ne znaju sta bi...

Vrlo dobro znaju sta bi. Pokazalo se nekoliko puta do sad da sami upravljaju ovom krizom (ako tako mozem nazvati ove migracione procese).

BigMazzy
Postovi: 1638
Pridružio se: 03 Feb 2019, 10:10

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od BigMazzy » 29 Dec 2020, 00:30

Koliko se sećam neke članice te demokratske EU su digle žičanu ogradu ka nama zbog migranata!

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8779
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Sve najbolje!
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Gaginh0 » 29 Dec 2020, 00:39

Gospoda. Shvatili da im je to jeftinije i manje pogubno za vlastitu drzavu, nego da sude jednom po jednom.
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Vladapetr » 29 Dec 2020, 01:43

Zaista interesantan rezon :rofl: U svim tim zemljama sude jednom po jednom za sranja koja naprave, niko se (osim sitnih profašističkih faktora) ne bavi idejom da svim članovima jedne grupe zalepi etiketu.
Pošto su od 100 exyu koje si upoznao samo 3-4 ok a ostalo su govna, Nemci bi dakle imali puno pravo da kažu "teraj te exyu napolje, SVI su govna, jeftinije nam je tako nego da ih jednog po jednog učimo kulturi"?

Mađari su digli ogradu ka nama iz očiglenih razloga. Onda su digli i ka Hrvatima, iako je Hrvatska u EU. Rumune su opomenuli, ovi malo sredili situaciju i tu ograde nema. U banana državama migranti su maltene bez kontrole i rade šta hoće, ne možeš ih uvesti u red niti u većini slučajeva kažnjavati pojedinačno jer imaš sprdnju od evidencije i kontrole.
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8779
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Sve najbolje!
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Gaginh0 » 29 Dec 2020, 09:41

To sam ja, ne znači da bi se ti ograničio na 3-4, možda bi baš tebi ostalih 96 odgovaralo :nemampojma:

Naša deca nisu naučena kulturi zbog kiča i šunda koji ih vrebaju na svakom ćošku i koji im se servira preko mas-medija, a ne da učimo tuđu. Jednostavno smo siromašni, mali i sistematski uništeni, pa nam još tovare na leđa "migrante" od kojih se već ta Evropa ogradila, bukvalno.
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Vladapetr » 29 Dec 2020, 10:09

Da, verovatno bi sa tako jakom i ispravnom argumentacijom mogli da tražimo da kod nas ne bude migranata, i tako budemo jedinstveni
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

lami
Postovi: 3257
Pridružio se: 19 Feb 2017, 15:34
Lokacija: Smederevo

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od lami » 29 Dec 2020, 11:11

Svi ti migranti su krenuli kao posledica raspirivanja ratova od strane krupnih igraca sa Zapada. Srbija nije ni najmanje odgovorna za to, plus sto je velika verovatnoca da su Nemci omogucili ovakve migracije da bi dobili dodatnu radnu snagu.
Mislim da vecina ovde nije protiv migranata, kao migranata, vec protiv buljuka ljudi koji dolaze bez ikakve dokumentacije. Cemu nam onda sluze granice, ako svako moze nekontrolisano preko?
Mislim da vecina normalnih ljudi u EU je shvatila da ne moze vise tako, jer koliko sam video, nije se samo Madjarska ogradila od nas, vec postoje ili se grade zidovi izmedju Slovenije i Austrije, Slovenije i Hrvatske, znaci clanice EU se medjusobno ogradjuju.
Mnogi porede ovde ex-yu migrante. Nisam upucen, ali pretpostavljam da su ti ljudi bar imali neka dokumenta, nije bila invazija, kao sto je na Gr/Tr granici, gde je na kraju izvedena vojska kako bi ih sprecila.
Samo da dodam da po informacijama koje imam, Bugari, koji su u EU, poprilicno destimulisu migrante sa svojom policijom, za razliku od nas.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока




gazza
Banned
Postovi: 2781
Pridružio se: 01 Okt 2012, 12:38
Garaža: Suzuki S-Cross 4x4 1.6TD Sergio Celano
Lokacija: Vracar/Limnos

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od gazza » 29 Dec 2020, 12:05

Posedovanje dokumenata nije nikakav uslov u migracijama koje su vezane za ekstremne situacije, rat, ugrožene živote i slično. Zato se i zovu "iregularne", jer se radi o procesu koji se ne odvija po pravilima po kojima na primer ekonomski migranti sa Balkana putuju u Nemačku da bi radili.

Očekujete da neko iz Alepa kome Assad baca burad sa bojevim otrovima deci po glavi stoji u redu u policiji, vadi pasoš, a potom stoji u redu u ambasadi da bi dobio vizu?

lami
Postovi: 3257
Pridružio se: 19 Feb 2017, 15:34
Lokacija: Smederevo

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od lami » 29 Dec 2020, 12:27

Znači u drugoj zemlji, udaljenoj, 2200 km se neko ubija i ti treba da prihvataš sve ljude, bez ikakvih dokumenata, ne pričam o vizama, već lične karte, pasoši, možda baš i te koljače. U ovu propagandu oko Alepa neću da ulazim.
Što se tiče ovoga da nije redovno stanje, ne slažem se, ovo traje već 5 godina najmanje.

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока



Korisnikov avatar
ChobbyNS
Postovi: 1032
Pridružio se: 30 Avg 2017, 15:25
Garaža: Alfa Romeo GT

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od ChobbyNS » 29 Dec 2020, 13:12

gazza je napisao:Posedovanje dokumenata nije nikakav uslov u migracijama koje su vezane za ekstremne situacije, rat, ugrožene živote i slično. Zato se i zovu "iregularne", jer se radi o procesu koji se ne odvija po pravilima po kojima na primer ekonomski migranti sa Balkana putuju u Nemačku da bi radili.

Očekujete da neko iz Alepa kome Assad baca burad sa bojevim otrovima deci po glavi stoji u redu u policiji, vadi pasoš, a potom stoji u redu u ambasadi da bi dobio vizu?
Pa ako mu je cilj bezbednost i boji se za život zašto onda zapucava 3-4000 km i to biraju baš Nemačku i Švedsku a gadljivi su na Rumuniju i Bugarsku?

Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12276
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od shandu90 » 29 Dec 2020, 13:26

Onda nije ekonomski migrant nego trazilac azila?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odgovori