Parkiranje

Primena propisa, crna hronika
Odgovori
ftj
Postovi: 12985
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Parkiranje

Post od ftj » 03 Jan 2021, 17:36



Tviter narod napao coveka jer vozi dobar auto. Realno nikako drugacije nije mogao da parkira al zato sto je maserati daj da ga spalimo.

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Parkiranje

Post od Vladapetr » 03 Jan 2021, 17:43

"ovakvim likovima" se odnosi na svu trojicu sa slike. A taj sa Maseratijem svakako ima istoriju bahatog parkiranja.
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
BRABUS
Postovi: 449
Pridružio se: 14 Dec 2016, 08:51

Re: Parkiranje

Post od BRABUS » 03 Jan 2021, 17:46

Tako je. U vecini garaza je nemoguce parkirati iole veci auto bez da zauzmes vise od jednog mesta, da bi mogao da udjes i izadjes ko covek a ne kroz siber

ftj
Postovi: 12985
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Parkiranje

Post od ftj » 03 Jan 2021, 17:55

vlado malo precenjujes tvit nekoga iz mase koji poziva na lomacu. pritom necemo sad uzimati dosije maserati da bi razmatrali ovaj konkretan slucaj i rekli da li je ok da bude osudjen.

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Parkiranje

Post od Vladapetr » 03 Jan 2021, 18:02

Na stranu što nisi pročitao komentare pre nego što si ovde napisao post, jer možda 2 od 10 komentara osudjuju samo Maseratija a ne svu trojicu, iz mog komentara si se uhvatio manje bitnog dela. Btw tog Maseratija sam lično ja video bahato parkiranog u Ušću, ne treba mi neko sa Tw da mi potvrdi.
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

sasha015
Postovi: 1215
Pridružio se: 04 Maj 2012, 10:59
Garaža: kia ceed 1.4, pezo 206 1.4 hdi
Lokacija: Loznica

Re: Parkiranje

Post od sasha015 » 03 Jan 2021, 18:47

Ja bi isto ovako parkirao.
Narod je glup i zavidan,samo ga treba j....sto vise.
Sto ga vise j....,on sve jace tuce tastaturu.

ftj
Postovi: 12985
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Parkiranje

Post od ftj » 03 Jan 2021, 18:57

Evo sad vidim da pokretac tvita pise da se odnosilo na svu trojicu. Opet je nebuloza jer zasto bi se odnosilo na vozaca maseratija? Pritom se i ne vidi da li su i druga dvojica bila slicno uslovljena al to je sad nebitno.

Kao sto rekoh, kakve veze ima to sto si ti video ovog maseratija bahato parkiranog sa ovim konkretno slucajem i ovim lovcem na lajkove? Poenta moje price je da je narod besan na ovog lika samo jer vozi maserati dzipa, da je bio jugo boleo bi ih qrac.

Korisnikov avatar
masaivan
Postovi: 1209
Pridružio se: 16 Jan 2012, 14:32
Garaža: Citröen C4 1.6 BlueHDi 120

Re: Parkiranje

Post od masaivan » 03 Jan 2021, 19:00

.... a niko ne vidi beli Clio iza koji je nagazio liniju... :jane:

Korisnikov avatar
stefanan
Postovi: 9518
Pridružio se: 16 Jan 2012, 17:46
Garaža: Fiat Stilo 1.9 mjet

Re: Parkiranje

Post od stefanan » 03 Jan 2021, 19:09

Svi su nagazili linije bukvalno :D
Mislim lik je bilde, ako nemaš prostora nadji drugo mesto umesto što ovako parkiras, dva manja auta bi stala

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk


Korisnikov avatar
Martin Mystere
Postovi: 431
Pridružio se: 18 Dec 2020, 21:09
Garaža: Ford Mondeo Mk5 2.0 TDCI Powershift
Lokacija: Beograd - Voždovac

Re: Parkiranje

Post od Martin Mystere » 03 Jan 2021, 19:14


ftj je napisao:Evo sad vidim da pokretac tvita pise da se odnosilo na svu trojicu. Opet je nebuloza jer zasto bi se odnosilo na vozaca maseratija? Pritom se i ne vidi da li su i druga dvojica bila slicno uslovljena al to je sad nebitno.

Kao sto rekoh, kakve veze ima to sto si ti video ovog maseratija bahato parkiranog sa ovim konkretno slucajem i ovim lovcem na lajkove? Poenta moje price je da je narod besan na ovog lika samo jer vozi maserati dzipa, da je bio jugo boleo bi ih qrac.
Apsolutno netačno.

Evo ja bih prvo izbušio gume jednom puntiću koji se pre tri dana parkirao više od metar od one žice kojom se ograđuje sadnica ali je zato čitav točak prešao na susedno parking mesto i na lokaciji gde je konstantna oskudica u parking mestima i gde se često po 10+ minuta čeka u autu da se neko isparkira da bi uparkirao svog četvorotočkaša jedno mesto je zbog nečije bahatosti ostalo neiskorišteno. I definitivno nije reč bila o nametnutom slučaju zbog nekog trećeg, kako se ovde može tumačiti već o bezobrazluku jednog vozača.

Generalno, apsolutno me briga jel u pitanju Fića iz 1978. godine ili zeleni Maserati ako je reč o nekoj bahatoj džukeli (da se razumemo to nema veze sa konkretno ovom situacijom) - besan sam na sve koji ne znaju da se ponašaju, koji su egoisti i žive i ponašaju se kao da nikog sem njih nema na svetu celom, nevezano za njihovo imovinsko stanje, titulu ili zvezdani status koji uživa u društvu.

Na stranu to da imam i previše godina života i iskustva i drugih prioriteta za ocenjivanje uspeha u životu, da bih bio besan na nekog samo zato što vozi Maserati jer je eto to etalon da je on zbog toga uspeo u životu i iznad bilo kog ko vozi jugića.

Nek je on meni živ i zdrav ali na takve niti sam bio niti ću ikada biti zavidan...
Poslednja izmena od Martin Mystere u 03 Jan 2021, 19:14, izmenjeno 1 put ukupno.

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Parkiranje

Post od Vladapetr » 03 Jan 2021, 19:15

ftj je napisao:
03 Jan 2021, 18:57
Evo sad vidim da pokretac tvita pise da se odnosilo na svu trojicu. Opet je nebuloza jer zasto bi se odnosilo na vozaca maseratija? Pritom se i ne vidi da li su i druga dvojica bila slicno uslovljena al to je sad nebitno.

Kao sto rekoh, kakve veze ima to sto si ti video ovog maseratija bahato parkiranog sa ovim konkretno slucajem i ovim lovcem na lajkove? Poenta moje price je da je narod besan na ovog lika samo jer vozi maserati dzipa, da je bio jugo boleo bi ih qrac.
Levo i desno su stubovi, tako da ovaj levo i ovaj desno nisu ničim uslovljeni osim svojom bahatošću. Levo je PUG407, desno neki Audi koji je možda nešto širi od standarda ali opet je mogao da se parkira skroz do stuba jer zbog praznog prostora iza stuba suvozač može lepo da otvori vrata.

Maserati je mogao da se parkira više u levo, prostor koji je ostavio između sebe i PUG-a ne postoji ni na jednom parkingu na svetu. Osim što bi izgledalo manje bahato, ostavio bi mogućnost nekom užem automobilu da se uparkira desno od njega, kad Audi ode.

Da li je narod besan samo zbog brenda moglo bi da se tvrdi jedino ako postoji slika sa istim parkiranjem nekog Yuga ili Punta, a na koju ne reaguju kao na ovu.
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

ftj
Postovi: 12985
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Parkiranje

Post od ftj » 03 Jan 2021, 20:20

Al si naivan pa ne znas kako stoje stvari

Naravno da ovo nije prvi put i naravno da nikad do sad nije iskocilo kako je neki jugo bahato parkiran ili kako je bahato vozio a naravno da se svaka prilika kad je neki dzip koristi da narod jede govna al to cak nije ni bila poenta ovde vec da je maserati sasvim normalno parkirao a digla se kuka i motika. Al zamisli mogao je da se pribije uz pasata pa da ni on ni pasat ne mogu da otvore vrata da bi mozda eventualno neki fića mogao da uđe između njega i audija.

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Parkiranje

Post od Vladapetr » 03 Jan 2021, 20:21

Maserati nije normalno parkirao, objasnio sam gore zašto. Isto tako, ne verujem u opštu zaveru da se ne slikaju Yugići i Punto kad divljaju i bahato parkiraju.
Najgore je što ruku dajem da se ovaj pacijent teši bukvalno ovim što si napisao: ne pljuju me jer sam pogrešio, zato što nisam. Pljuju me jer su zavidni.

Nije trebao da se zalepi uz Pug (nije Pasat) nego da parkira udaljen onoliko koliko ta parking mesta dozvoljavaju. To bi u ovoj situaciji značilo da se parkira tako da desnom stranom bude tik uz liniju razgraničenja, isto kao Pug.

Poslednja izmena od Vladapetr u 03 Jan 2021, 20:21, izmenjeno 2 puta ukupno.
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
Martin Mystere
Postovi: 431
Pridružio se: 18 Dec 2020, 21:09
Garaža: Ford Mondeo Mk5 2.0 TDCI Powershift
Lokacija: Beograd - Voždovac

Re: Parkiranje

Post od Martin Mystere » 03 Jan 2021, 20:24

Maserati je možda parkirao jedino moguće u tom momentu ali ono se nikako ne može smatrati normalnim parkiranjem ili smo svi mi stvarno izgubili smisao za prepoznzvanje toga šta je normalno a šta ne.

Extender
Postovi: 160
Pridružio se: 19 Dec 2020, 01:41

Re: Parkiranje

Post od Extender » 03 Jan 2021, 21:27

Sve sve, ali busenje guma?! Pa glave bih otvarao ljudima koji to rade, koji god da je razlog. Ako imas problem lepo mu ostavi papir sa brojem telefona pa raspravite. A ne busenjem guma i bezanija.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk


Odgovori