Citiram:
Reč je o ličnom, a sa druge strane globalnom blogu svih ljubitelja auto-moto sveta, auto kulture, auto sporta, sa izvesnim akcentom na azijatska vozila na područiju balkanskog poluostrva pa sve do dalekih prekookeanskih zemalja.
Cilj ovog projekta je da objedini znanje, informisanje, trend, zabavu, hobi, kulturu i učini ih dostupnim svima onima koji žele da unaprede sebe, svoje “ljubimce” i učine svoj život uzbudljivijim.
Takođe, TrioDriverBlog predstavlja mesto na kome svaki pojedinac može da iznese svoje iskreno mišljenje i zapažanje, a takođe, po želji i da se uključi u rad pomenutog.
Od samog starta mi se veoma svideo ovaj projekat, pogotovo što znam ko su ljudi koji stoje iza svega, a u pitanju su istinski zaljubljenici u automobile i profesionalci u svojim profesijama.
Pozivam Vas da posetite http://www.triodriver.com/ i siguran sam da ćete naći nešto interesantno, a u ovoj temi ćete biti informisani o novitetima i svemu interesantnom u vezi TrioDriverBloga.
