Koleginica pre desetak dana preuzela svoju CX-3, više detalja ovih dana kad provozam. Crna mi se ne sviđa, ima mnogo lepših boja, recimo ona sa prethodne slike, ili crvena.
Često je to problem lagera, naročito za marke koje prodaju malo kod nas. Kad izabereš motor i paket opreme ispadne da imaš jedan primerak pa ili uzmi to ili čekaj ko zna koliko da se uveze drugi.
Uglavnom svi imaju male lagere. Toyota je npr. na sajmu krajem marta primala uplate za vozila koja je trebalo da isporuči septembra.
Niški diler Mazde ima svoj lager, nije vezan za centralni, tako da često imaju nekoliko vozila na lageru, ali se generalno čeka par meseci ako nema na lageru.
Kako god, šteta što je od svih boja izabrala crnu, baš loše stoji, plus što joj nikako ne stoje ove felne.
Konkretno Corolla 1.6 neki Luna+ paket opreme, isporuka kraj avgusta - septembar. Ništa posebno, to im je bio glavni paket opreme sa dodatim alu felnama za sajam. Ali nikako nisam mogao da svarim centralnu konzolu
Kia na lageru za Srbiju obično ima 5-6 Ceed-a, ako nema željene boje u tom paketu čeka se obično 2-3 meseca.
Cekalo se i za aurisa facelift 6 meseci minimum od sajma.Davali su popust za uplatu rezervacije.
Tadasnja aktuelna verzija aurisa se nije mogla naruciti npr u beloj boji i terra paketu za 12690.
Prodavali su samo ono sto su imali na lageru.
Ali se kia cekala 7 dana.