Problem sa brisacima
Problem sa brisacima
Na bmw-u E-36 1992 godiste 1.8 imam problem sa brisacima pri datom kontaktu ako su na ablenderu iskljuceni brisaci oni i dalje brisu u najsporijoj brzini.Probao sam da zamenim modul*isto je* probao sam da zamenim ablender i dalje je isto kazu da treba zameniti motorcic brisaca.Sta vi mislite o tome
Re: Problem sa brisacima
Meni to objašnjenje nema nikakve logike, izuzev da u tom motorčiću postoji neki relej koji je zalepio. Ako možeš da priđeš motorčiću izlupaj ga malo i vidi da li će da proradi.
Re: Problem sa brisacima
Malo je teže stići do motorčića ali mogu da pokušam.Što kažete da nema smisla majstor je objasnio time što u motoru uvek ima deo stalne struje koja i posle prestanka davanja impulsa od ablendera treba da vrati brisače na početnu poziciju. 
